Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
14. dub 2010

ahoj ali, val 😀
ja mam zeleninovy placky se salatem, tak jsem zvedava jake to bude

darkwitch
14. dub 2010

val promin ze jsem to vcera tak utla...

cell
14. dub 2010

a já špakový knedlíky s červeným zelím ... a večer jdu na raut do Rudolfina 😵

asus
14. dub 2010

jejej Dark taky zeleninove placky jsem ještě nejedla 😨
celll jejj tak to tě přijdu přepadnout kdeže to jsi takove dobroty 😝 😝 😝 a klidně pujdu misto tebe i na raut 😀 😀 😀 😀 😀

darkwitch
14. dub 2010

ahoj cell, kdy jsou ty trampolinky? dam echo mamce, teda pokud uz nejsou zaplnene

cell
14. dub 2010

asu klidně pojď, udělám z tebe kolegyni, nikdo nic nepozná 😉

cell
14. dub 2010
darkwitch
14. dub 2010

dekuju

asus
14. dub 2010

cell juuu hned bych šla 😀 🙂 🙂 neřikej dvakrat 😀 😀 😀 😀 😀

cell
14. dub 2010

asu: žádný problém, jsou tam nahlášené moje kolegyně, které dnes nemůžou, takže z Tebe udělám MUDr. xx a pojď 😉 jenomže jako těhle si neužiješ dobrá vínka, která tam aspoň loni měli, mňam

cell
14. dub 2010

dar: jinak na té úvodní stránce je vyfocený Jirka, co nás v neděli krásně mučí 😎

asus
14. dub 2010

cell jeee dobre vinko no to nemužu ☹ a ja miluju červene 😝
Mudr rozežrana kolegyně 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cell
14. dub 2010

asu: všichni jsme rozežraní ... já vždycky pila červený, ale teď jsem přišla na chuť bílému a olivám 😵

asus
14. dub 2010

cell ja vic 😀 😀 😀 😀 ale je fakt že ted jsem šilena a furt hladova 🤐

asus
14. dub 2010

cell a jak se jinak máš??

darkwitch
14. dub 2010

cell tak mamka nevim proc pozvani na maraton odmitla, ze kdyz nejdu s ni tak taky nebude blazen 😀

alienka24
14. dub 2010

hmm tak to se mnou před chvílí málem seklo ☹
se mi zamotala hlava a je mi zle

cell
14. dub 2010

dar: může jít s emnou, minim. budeme blázni dvě 😀 , já už jsem příhlášená. A vidíš, to je výzva, pojď taky !

asu: já se mám dobře, sedím na příjmu a nikdo tu není, tak si dělám angličtinu .... a dneska jdu na kontrolní utz, tak jsem zvědavá na velikost folikulu, protože mě to napravo pěkně bolí. Myslím, že den D byl buď včera nebo dnes, nejpozději zítra, i hlen tomu odpovídá ...

asus
14. dub 2010

cell ju tak tak šup na manžu 😀 😀 😀 ja jdu na ultrazvuk zase přišti tyden ve středu ale nejraděj bych se podivala hned zda je vše v pořadku 😉 furt se boojim noo ale doufam že je vše ok když už jsem viděla srdičko ted mě straši občasnej hnědej vytok tak doufam že to neni nic špatneho 😒

asus
14. dub 2010

ali jak to? 😕

darkwitch
14. dub 2010

ali to jsem zvedava co ti ta doktorka rekne...
cell jenze ja jsem na bitve na libusine, jinak bych sla a vzala mamku sebou...

cell
14. dub 2010

asu: no dyť jo, dneska spím u něj ve špitálku 😵 nebooj, všechno bude v pořádku, hlavně mysli jen na samý pozitivní hezký věci - třeba jak budeš vozit kočárek 😵

cell
14. dub 2010

dar: tak se nejdřív pobij v tělocvičně, stejně je to dopoledne .... a pak se jeďte dobít na Libušín (kde to je???)

alienka24
14. dub 2010

asus....nevim, prostě se mi zamotala hlava, a od rána mi je blivno asi z hladu 😅
fuj

asus
14. dub 2010

cell se snažim 😀

asus
14. dub 2010

ali to je važně divný tak se koukej nabaštit 🙂 ja to mam taky z hladu

alienka24
14. dub 2010

už do sebe soukám jogurt

darkwitch
14. dub 2010

cell je to u kladna, ale ja tam jedu uz ve ctvrtek dopoledne a vracim se v ndeli 😅 leda bych se rozpulila 🙂 protoze kdybych nejela tak mi to muzi neodpusti, kdo by behal kolem ohne a delal jidlo 😀

asus
14. dub 2010

ali to je dobře už pracuješ??

alienka24
14. dub 2010

dneska mám odpolední takže jsem doma