Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
16. dub 2010

urcite ani. normalne v cykle zenskej by sa mal tvorti jeden folikul. pri stimulacii clostilbegitom a podobnymi liekmi sa tvori este jeden folikul naviac. niekedy dva. takze pri stimulacii mat dva je akurat 😉.

eustoma
16. dub 2010

asus: nevadi, budu skvele dvojicky 😉

pitrisek26
16. dub 2010

ahoj asus, a vám se povedlo přirozeně? Já jsem teď z toho zase jakási špatná, všude se daří a já taky furt nic 😢

pitrisek26
16. dub 2010

byla jsem u léčitelky a ta mi řekla, že mám slabé vajíčka .. tak mi řekla že mám brát estrozin .. uplně mám z toho hrůzu, že fakt mám ty vajíčka sice dobré velikosti, ale že jsou fakt slabé na spojení

asus
16. dub 2010

eust držim pěstičky 🙂
Pitrisku jojo přirozeně oba jsme ok a le take nam to dlouho nešlo skoro dva roky 😉 a na konec hup a povedlo se

eustoma
16. dub 2010

pitrisku nebud s toho spatna. uvidis bude lepsie. urcite poriadne lepsie.

asus
16. dub 2010

pitr. ja na to moc nevěřim zda jste oba ok tak musite se snažit některé lečitelky melou hlouposti 😒

koblizek.janinka
16. dub 2010

Ahoj holky 😵 preji pekne ranko 😵

asus
16. dub 2010

janinko ahojik jak se mate s kobližkem?? 😀

koblizek.janinka
16. dub 2010

Vcera jsem byla na UTZ mimisek je zatim pidi-pidi.... ale blikal na nas uz srdickem 😵 😵 😵

asus
16. dub 2010

janinko juu 😵 😵 😵 😵 to je krasný ja doufam že na mě bude mrkat přišti tyden ve středu ještě větši mimisek než minule 😀

asus
16. dub 2010

janinko jak je velký??

koblizek.janinka
16. dub 2010

As uz ty nevolnosti pocituji.... nemam moc chut na jidlo a ledaco mi nevoni a kdyz delsi dobu nic nesnim je mi spatne a v aute to uuuuuplneeee 😝 😝 😝 😖 ☹ 😖

asus
16. dub 2010

janinko jojo to znam moc dobře 😉 mě je taky furt na bleee hlavně po ranu a o prsou ani nemluvim jak bolej 😝 a hlad je to děs mam pocit že furt jim

eimmy
16. dub 2010

čauky holky nevíte co ALI jestli letí na ten Island???

eustoma
16. dub 2010

myslim ze pisala ze idu lodou.

eimmy
16. dub 2010

no právě nevim zda tam vůbec budou pouštět turisty když evakuují místní obyvatelé

koblizek.janinka
16. dub 2010

koblizek - dva milimetry.... 😔 😅 a tehotensky vacek se dost zvetsil a byl tam v nem i zloutek....a na nem tem koblizek.As mela jsi to tak taky????

asus
16. dub 2010

no ja jsem měla v šesti týdnech 5,3mm ale to je u každe jinak 😉 jinak stejný jako ty vaček musi bejt u všech 😉

asus
16. dub 2010

eiimmy ahojik jak je ? 😉

koblizek.janinka
16. dub 2010

Pan doktor rikal o koblizkovi,ze je perspektivni PLOD 😵 ........... ja bych rekla spis pludenecek 😵 😵 😵

asus
16. dub 2010

janinko tak to je super 😉 hlavně opatrně ja se těšim že přišti týden uvidim mimiska u vlastně v 9 týdnu tak bude lepe vidět koukala jsem i po netu jak ted vypada ma ručičky a nožičky a plave v plodove vodě 🙂

darkwitch
16. dub 2010

dbre rano
jani gratuluju k srdicku 🙂
eimmy ona asi nebude hned u sopky, myslim, ze psala, ze je na druhe strane...

eimmy
16. dub 2010

ahoj asus 🙂 celkem fajn.. včera jsem dobrala prášky tak ted by měla do 7 dnů přijít MS a pak se uvidí ... 🙂

koblizek.janinka
16. dub 2010

As ja rekla panu doktorovi kdy se zadarilo a on rikal ze podle toho to tak vypada 😉 Nejspis jsem totis 5 plus cosi ....
Ja mivala ovu az tak po 20dc a cykly pres 30dc.........

eimmy
16. dub 2010

dark: jj tak to je ok

asus
16. dub 2010

eimmy tak to je dobře 😉 maš volno?
janinko no tak to je ještě majinkej 5 týdnu ale neboj poroste rychle koukaš na netu jak vypadaji týden po týdnu?? 🙂

asus
16. dub 2010

dark ahojik tak dneska zase odpočata? 😉

eimmy
16. dub 2010

asus: já mám volnou pracovní dobu... dělám jsk potřebuju takže jsem dnes doma

asus
16. dub 2010

eimmy tak to máš dobrý 😀