Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
23. dub 2010

Uvidíme podle penízků, buď autíkem do Chorvatska a nebo nějaký lastik. Já v Chorvatsku ještě nebyla, protože jsme vždycky chytli nějaký krásný letecký lástík, tak bych se tam ráda podívala a když budeme autíkem, tak to tam i trošku procestovala.

asus
23. dub 2010

val to zní dobře juuu 🙂 no vidiš tak dovolenka se budete mět u na s bude dovolenka doma 😉

asus
23. dub 2010

všimla sis že sem nijak holky přestaly chodit?? 😒

val123
autor
23. dub 2010

asus jj všimla a je mi to docela líto, ale spoléhám na to, že jen teď nemají čas a třeba to příští týden bude lepší 🙂
Já jsem dneska nějaká zmrzlá

asus
23. dub 2010

val no nevim zda nevadi že sem chodim a je jim zle když čtou o těhotenství 😒 ja jsem taky namrzla jak rampouch a to už od včera se nemužu zahřat 😠

pitrisek26
23. dub 2010

ahoj holky, já tady nakukuju pořád, ale jaksi nestíhám psát ... co nového? Já druhý cyklus clost. už mě bolí vaječníky jak hrom, asi tam budu mít vajco jak pštros 😀

val123
autor
23. dub 2010

ne to určitě Tě, určitě z toho máme všechny radost a vám těhulkám to přejeme. To spíš nemají čásek. A nejsme si jistá, jestli dardulka nemá dovču, oni měli někam jet, dělala spoustu dobrého jídla a šila nějaké povlaky na slamníky,tak asi má dovču.

asus
23. dub 2010

pitrisku ahojik no už jsem si řikala že nikdo už ani nechodi jen ja a val 🙂

asus
23. dub 2010

val aha tak to jo sem se lekla 😅

pitrisek26
23. dub 2010

asus, prosím tě, stalo se ve tvém vítězném cuklu něco zvláštního .. že ses třeba na to vyprdla, nebo dala nějaké vitamíny atd.? 😉

asus
23. dub 2010

val tak dneska večer bude u nas doma babinec přijedou kamaradky tak budu muset nakoupit a udělat niajke dobroty na večer jen přemejšlim jake 😝 😝

asus
23. dub 2010

pitrisek vyprdla jsem se na vše nakoupila tampoše a vložky a čekala že mrcha dorazi 🙂 a nedošla no a ještě něco s manželem jsem si udělaly krasnej večer při vinku vše jsem vypustila z hlavenky ten večer a prožila noc plnou vašně a lasky a takhle to dopadlo 😀 😀 😀

pitrisek26
23. dub 2010

asus, tak to je nádhera 🙂

val123
autor
23. dub 2010

ahojky pit, no tak konečně se to trošku hýbe, viď. To mám moc velkou radost. Jj jen ať folík pěkně roste a zraje, držím palce.
asus no tak mužeš spáchat chlebíčky a jednohňupky, a třeba koupit čipísky a třeba alko a nealko šampáňo 🙂

val123
autor
23. dub 2010

😀 tý jo sakryš,tak proč ještě nejsem těhu, dle tohohle návodu, zásoby mám doma furt, v kabelce kapsu taky, romantické večery a furt nic. Asi to na mě nepůsobí 😠

pitrisek26
23. dub 2010

Nevím jestli jsem ti to psala, ale loni jsem byla u kartářky a ta mi řekla, že mám blok a ten blok budu řešit se starší paní a pak se mi dítě podaří... no a tak jsem byla u kinezioložky a ta mi řekla, že mám blok z minulosti, který mě ovlivňuje na 80% a tím ten zárodek hned zlikviduje .. zjistila mi,že jsme v minulém životě zemřela při porodu i s dítětem a proto mám blok v hlavně .. dítě = smrt. Takže mi ho uzavřela, a řekla, že do měsíce bych měla být odblokována a připravená na dítě ... plodný den, že mám 13DC .. dobré, že .. já tomu věřím 🙂

asus
23. dub 2010

val neboj taky jsem si řikala že asi nic nebude víš to moc dobře 😉 asi jsem s manžou musely počkat na ten pravej okamžik 😀 😀
ju chlebičky namky asi je udělam a oboženou misu česnečku taky jeee ja mam zase chutě 😀 😀 😀 😝 😝 😝

val123
autor
23. dub 2010

já si včera zase dala salímek s cibulí a octem, ju to byla bašta 😝

koblizek.janinka
23. dub 2010

Ahoj holky 😵

asus
23. dub 2010

pitrisku ju je to zajimave a dost zvlaštni ale davej pozor na lidi některý jen kecaj nesmysl.Ja mám předky pra pra .... daleko byla vědma máme v rodině schopnosti jak předtucha hodně často to mám že vim dopředu co bude a manža je ze mě na hlavu 😀 😀 hlavně když mu řikam jed pomalu za rohem budou fizlove a sklyšim furt prosim tě a pak tam važně sou ted už mě věři a řika co tve třeti oko?? 😀 😀

asus
23. dub 2010

kobližku ahojik jak se máme??? 😀 😀 😀

val123
autor
23. dub 2010

pit já celkem těmhle věcem také věřím a přemýšlela sem,že bych zašla za kartářkou a pak mi kamarádka doporučila raději numeroložku, že prý je to lepší. Stále tak nějak nad tím přemýšlím, ale zároveň mám i trošku strach. Moje babička ale u kartářky byla a ta jí říkala, že tento rok otěhotním. Tak jsme zvědavá.

asus
23. dub 2010

val no vidiš 🙂

val123
autor
23. dub 2010

ahojky janinko
asus já vždycky mívám takové tušení, když se něco děje. Když jsem měla první nehodu s našima tak jsem od rána nikam jet nechtěla a furt se vymlouvala a nakonec jela a bylo. A u mé druhé nehody, tak to jsem byla na manžu naštvaná a nechtěla sem jet pro něj do práce a furt sem okolkovala. Ale nakonec jsem jela a šup, autíko total. No a když mi umřel dědeček, tak sem ráno vstávala s tím, že už jsem to věděla a přitom sem byla v té době v zahraničí a s nikým sem nemluvila.

asus
23. dub 2010

val vidiš opět něco stejneho fakt jsi asi moje sestra 🙂 🙂 🙂

val123
autor
23. dub 2010

😀 TAK TO BUDU TETIČKA

asus
23. dub 2010

val klidně beru tě 😀 😀 😀

koblizek.janinka
23. dub 2010

Vcera jsem byla na kontrole a uz mimi vyrostlo 😵
Val tak kartam verim ne jeden milion procent ,me kartarka rekla minuly rok ze otehotnim az zacatkem roku 2010,tehdy jsem tomu moc nechtela verit ,protoze to by znamenalo tehdy otehotnet az za rok ,ale rok ubehl jako voda a kartickam to vyslo 😉 😵

asus
23. dub 2010

janinko a jak je velke mimi?? u mě už je 17.4mm a řekla jsem si o fotečku 🙂

asus
23. dub 2010

val tak nezapomen když jsem tě pasovala na svou sestru buddeš teta tak musiš taky dorazit na návštěvu a pak mrknout na mimiska 😀