• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
val123:.............. 3 DC......kortyhel
lichtakova..........7 DC
eimmy:............ ..9 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........10 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........23 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 29 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 29 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
janička88:........ 32 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
eustoma .......... 45 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
28. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky kdepak je Val nema dovolenou??
28. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eust, ty pořád nic? kde ta MS je? :unamused: Já jsem dnes 12DC, byla jsem u dr. a mám tam tři folíky 20,15 a 14 mm a hodně malých ... takže ty tři budou do pátky všechny přes 22mm a prasknou mi všechny ... takže možná trojčátka :grinning:
28. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrisek to by bylo dobrý :grinning:
28. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus, já budu vděčná za jedno :wink:
ale dr. mě opět ujistil, že jsme oba naprosto zdraví a že teda problém je asi v hlavě nebo nevím .. takže jsem zase klidnější :wink:
28. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme tiez nejaky zdravy, a nechapem co sa deje.....:cry:. mrska furt nikde... no pojdem na dalsiu vyvolavacku, snad zaberie, kazdopadne, asi budem potrebovat nove predoperacne testy.
28. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust, to je jak na potvoru, nebo to je znamení, že máte ještě počkat a zkoušet :wink:
28. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust, a ty si brala clost taky?
28. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pit
val ma myslim dovcu...
28. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus ja myslim, ze ty predoperacni vysetreni maji nakou platnost...
28. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a zase jdu pracovat :wink:
28. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento cyklus nie.
ale brala som clostil 3 cykly, len ja som na neho vobec nereagovala.potom som mala 3 cykly tamoxifen, tiez bez reakcie. no a potom uz hormonalne injekcie a tie uz fungovali. no a teraz posledny cyklus bol bez nicoho. a ziavne to moc nezvladol a pekne ho to rozhodilo.
28. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to je smola jak hrom .. tak snad už přijde ať můžete jít na další krok
28. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v pondelok idem do caru. teda ked mrska nedorazi. ale pre istotu ma objedala. no uvidime co a ako.
28. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, si prosím přepsat do tabulky 1 DC. Jsem smutná a asi budu ještě víc - dneska se jdu podívat k Apolináři na mimi mojí kamarádky, co se narodil včera
28. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
eustíku: žádný strach,y já se domluvím s Tomem, ale tam se změní jen datum a nic nového dělat nebudeme
28. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cell si zlaticko.
Inak dnes to vyzera ze do ivf ideme:slight_smile:, som zvedava co preleti manzovi cez nos kym vobec mrska dorazi.
28. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell acho jo...
to bych ti mela donest tu knizku, aby ti bylo lepe :wink: ja jsem od zitrka slamena vdova, takze ti ji muzu kdykoliv (po praci) kamkoliv (v Praze) prinest :slight_smile:
eus to je fajn, ze jste dohodnuty, tak hlavne at to manza uz nemeni...
28. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
cell:.................... 1 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 3 DC......kortyhel
lichtakova..........7 DC
eimmy:............ ..9 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........10 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........23 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 29 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
janička88:........ 32 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
eustoma .......... 45 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
28. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak dnes jssem byla ráno v ISCARU na ultr. zatím není nic moc vidět.. mám přijít v pondělí a podle ultrazvuku se rozhodneme který den IUI ( zřejmně středa, čtvrtek)
28. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy ty jo tak to mas uz za chvilku, budu drzet pesti aby to vyslo az me budou bolet klouby :wink:
28. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy neboli este vidiet foliky?
28. dub 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark mooooocc děkuju...

eust: něco bylo vidět ale zatím je ještě brzo.. uvidíme v pondělí ... říkala jsem že bych si chtěla zažádat o IVF a doktorka mi řekla at počkám jak dopadne IUI že pokud jednou zažádám tak to má platnost 3 měsíce a když otěhotnim tak by byla škoda to nechat propadnout ten jeden pokus... někdy by se mi prý mohl hodit... tak jsme ještě počkali...
28. dub 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono sa to neda zrusit? zaujimave, dobre vediet.
28. dub 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dá se to zrušit ale bere se to prý jako využitý pokus.... aspon takové jsem dostala info...
28. dub 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto mi říkala at si zažádám až po IUI ... říkala že pro ně je to to nejjednoduší dát žádost tak at počkám
28. dub 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale raději se eust zeptej.. třeba jsem to jen blbě pochopila.. ale přijde mi to logické že to berou jako jeden pokus...
28. dub 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne to nepride ako logicke, lebo hradia lieky a lekarske vysetrenie ktore neprebehnu, ked sa to zrusi.
no ale to je jendo momentalne do ivf ideme :wink:. uvidime, co prebehne cez nos neskor. snad uz to neodvola.
28. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy to se mi nezda, vzdyt kdyz jenom stimulujes a nedojde k OPU (nejsem si jista jak je to s ET) tak to jako pokus neberou...
28. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus aspon mas pro manzu rozumny duvod proc to nezrusit :wink:
28. dub 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek