• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
ale projde tím schvalovacím procesem....
28. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt nevím.. Eust zeptej se raději nechci ti to tvrdit na 100% možná jsem to jen špatně pochopila
28. dub 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme za sebou první UTZ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem 7+1tt, miminko je 1,07cm veliké, srdíčko tluče jako zvon, vše je ok. Za 14 dní kontrola už u gyndaře, za 2 týdny obděry na první screening, za měsíc UTZ na vývojové vady. foto v albu :grinning:
28. dub 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tery gratuluju :slight_smile:
28. dub 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, jste tu některá? :slight_smile:
28. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám takovej problém, minulý pátek jsem byla v tom fertimedu na vyšetření a dostala jsem žádanky na obběr krve 2 a 3 den cyklu, ale vychází mi to na víkend a nevím jestli mi ji o víkendu někdo odebere a pak mám 10 den cyklu jet do Olomouce na vyšetření jestli dochází k ovulaci, ale taky to vychází na víkend, nevím jestli tam někdo o víkendu je. na stránkách to nemají tak tam asi budu muset zavolat. Jo a ještě by mě zajímalo jak se v nemocnici jmenuje to oddělení kde mi odeberou tu krev, jestli to některá víte. :slight_smile:
28. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysycka: to netusim. ale sukromne centra funguju i cez vikendy. skus ta zavolat, oni ti ovedia najlepsie, co a ako.
28. dub 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus díky
28. dub 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono u paolinara, ked je niceo cez vikend tak: ak to vychadza na sobotu tak to posunu na piatok, ak na nedelu, tak na pondelok.
este jedna holka pisala, ze musela na krv v sobotu, a ze neboli moc prijemne, ale krv vzali :wink:.
28. dub 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla na odběru krve na hcg v sobotu v gennetu, ale normálně je rozmezí na hormonální profil mezi 2-4 dnem právě aby se minul víkend, UTZ na folikuly se dělá obvykle 10 DC, ale když to má vyjít na sobotu, tak se jde už 9DC v pátek.
takže pokud to dostaneš v pátek, tak na krev bych šla normálně v pondělí, tj. 4 DC a na ten UTZ ti oni řeknou, jestli máš přjít už v pátek předtím nebo až v pondělí.
28. dub 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky
mysycko zkus si tam zavolat to je asi nejlepsi, ono to asi bude v kazdem caru jinak...

ja jsem tak strasne rozezrana, ta doba kolem ms je strasna... to mi zas zitra bude spatne...
28. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lich jaky bylo to mamas and papas? premyslim, ze bych na to sla v nedeli
28. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky PPPPPPPPPPPPPPPRRRRRRRRRSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKK :slight_smile:
29. dub 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez gratuluji a držim pěstičky dál taky se už nemužu dočkat 12.5 jdu na kontrolu a dostanu prukajdu těšim se hlavně až uvidim mimiska :wink:
29. dub 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano vrany
od nasich maminek mam vyridit gratulace tehulim, mnoho stesti snazilkam a pozdravy pro vsechny
29. dub 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark ju ty jo toho stíháš hodně po ránu :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
as to jsem stihala vcera vecer :wink:
29. dub 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark šikovna a ja se dnes máš??
29. dub 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
as jsem unavena a rozezrana a alergie utoci... na to ze je pul osme jsem uz snedla chocapik s bilym jogurtem, pul misky susenych bananu a ted to zajidam jablickem... uz aby ta ms prisla a odesla a ja se vratila ke zpusobum cloveka
29. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark ty jo to ja snědla čokoladu Milku to jsem čuně co?? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
29. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

jen jsem chtěla pro dark, že jsem byla v sobotu na těch trampoškách, střihla jsem si teda jen 2 hodiny, protože jsem byla před velkou službou, ale ty 4 hodinky by se daly. Pr se plánuje cvičení někde venku zase brzy, tak budu doufat, že Ti to vyjde, bylo to fajn :wink:
29. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell ahojik jak se máš??dlouho jsem tě tady ne viděla? :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
asu: pracovně, je toho nějak čím dál víc, konec měsíce, tak rychle dělám pojišťovny. A nemůžu se dočkat změny v červnu, bude léto, snad víc času na všechno :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cel je no jo červen mladej se těši na prazdniny a ja už budu litat s pupikem už mě roste :sweat_smile:
29. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell taky doufam, ze mi to vyjde, venku by to bylo fajn :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell jupi za mesic bude konecne cas jit na kafco :slight_smile: ale stejne doufam, ze te uvidim driv a dam ti tu knizku at je ti na svete veseleji :grinning:
29. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark ja kavu nesmim ale dala bych si ledouvou kavu s polarkačem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: a dělají se i víkendy na Měříně (Slapská přehrada), taky bych měla chuť jet .... bejboše se ani nikdy nedočkám, tak holt musím zaměřit pozornost jinam. Naše setkání vymyslím, příští týden jedině středa :wink:
29. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell na slapech je krasně jezdime tam každej rok a na Orlik taky nadhera :slight_smile:
29. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell stredu beru pisu si te do kalendar :grinning:
to bude super jak tu manzilek neni, dnes jdu na kafco s jednou kolegyni, v patek jdu za sestrou ( doufam, ze krystof bude v lepsi nalade a nebude na me vriskat celou navstevu) v sobotu primacky :frowning2: v nedeli kino s kamoskou, v pondeli brisni tance, v utery cajovna s kolegyni a ve stredu nam to doufam vyjde s cell :grinning: (ale mezitim si chci usit saty, asi budu chodit spat v jednu v noci, stejne nemuzu bez manzilka usnout)
cell vikend musis dat vedet hodne dopredu, mam je vetsinou plne, to vis bitevni sezona uz zacala
29. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek