• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
:slight_smile: tak to je paráda
30. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
eust: díky za info.. já ju v pondělí na ultrazvuk a to budu 14 DC tak možná hnedka v úterý že by... :dizzy_face: :dizzy_face: ty už ode dneška pícháš stimulky že?
co máte dneska v plánu kočky? já pojedu do baumaxu koupit nějaké kytky na terasu , manžel je dneska doma takže se nudit nebudu... :slight_smile:
30. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
eimmy no u nas budem opekat buřtiky večer a k obědu dělam řizky brambory okurkovej salat a bramborovou polivku :grinning:
30. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
pitrisku, já měla minulý měsíc po clostylu 10Dc dva dolíky, oba 17mm, ale jeden na pravé straně, odkud mi to neprochází, takže po pregnylu mi pak dorzál a prasknul ten vlevo, toj sem i cítila bolest vlevo a co se nestalo, jsem těhu, i s jedním folíkem, takže šup na snažení a nemysli na to, že máš jen jeden, na miminko ti stačí jedno vajíčko :wink:
30. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ne dva dolíky, ale folíky :grinning: to je hrůza jak píšu, to ty nevolnosti
30. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ter, super, to jsi mě potěšila .. a to snažení, které dny jsi to směřovala .. já jsem dnes píchlá tak zítra?
30. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
pitri, mě doktorka přesně stanovila kdy se máme snažit, já si píchla pregynl 11DC večer v 6 a snažení bylo za 32 hodin přesně, a jenom jedno, žádné předtím ani potom, prostě jeden pokus
30. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ten čas je závislý na velikost folíků, já měla 17mm, píchla jsem druhý den, tj. to mohl mít tak cca okolo 20mm a snažit jsme se měli za dalších 32 hodin, tj. asi při velikosti 24mm? těžko říct, já měla přesné pokyny
30. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ter, paráda, jedno snážo a je to doma .. super, no my to stihli včera a asi zítra bude stači .. a snad mojeho přemluvím i na něděli :wink:
30. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
pitri, před plánovaným stykem by si měla mít cca 48 hodin sexuální abstinenci, aby byla koncentrace spermijek co nejvyšší, proto je lepší počkat až onen den D :wink: takže dřív než zítra večer bych to nepokoušela
30. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já tě poslechnu, drž palce :slight_smile:
30. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu vás na chvilku během vaření obídku kontrolovat :grinning:
30. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj val jak si uzivas dovcu?
30. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky dardulko, no zatím báječně, včera jsme si ugrilovali letošní první baštu, mňamky, ted manžílek ořezává větve stromečků, co musí pryč a já jdu dělat obídek a odpolko vyrazíme někam na kolech,tak už se těším, ale teda ty kopce co tu kolem všude sou, bych nejradši vypustila, ale asi bych moc daleko nedojela :grinning: Dardulko, téda koukám 30 DC, to je nádhera.
Pit držím palce.
Eus a Tobě taky, tentokrát to určo vyjde.
30. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, kam jste zmizeli? :frowning2:
30. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda zmizely, píšu jak čunče
30. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj val, co manža, máte lepší SPG? pomohly ty vitamínky?
30. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik Val :grinning:
30. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj pit, on se léči už půl roku z infekce, kterou mu zjistili díky tomu špatnému SPG, takže teď chodí na kontroly kvůli kultivaci a SPG kontrolní bude až 3 měsíce po vyléčení. Teď byl na kontrole a hodnoty má na hranici,takže ho nechají měsíc bez antibiotik a uvidí se, jestli se to doléčilo nebo jestli se lump objeví znovu. Moc vám držím palce.
30. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
koukam uživaš volnička :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
val a co vařiš ja dělala řizek brambor a okurkovej salat a bramborovou polivku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
je ahojky asus, no opět a zase špenát, protože se mi s ničím nechce pachtit, když venku tak nádherně svítí sluníčko a masíko bylo včera večer a bude zase dneska večer.
30. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
val teda ty mě s tim špenatem davaš zabrat zase mám na něj chut ale doma by mě umltily na dalši špenat :grinning:
30. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem taky po obidku, mela jsem hranolky a spiz a bylo to docela dobre :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
val, určitě to poléčíte a vzhůru do regulérního snáža ... :wink:
30. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dark ty jo si taky dáváš špizky namky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my na něj měli zase hroznou chuť a já to vždy dělám z toho listového, nekupuji ten protlak. Krom toho mě manža přemlouval, at nevařím, tak je rád, že jsem vymyslela aspoň něco hrk frk, protože chce jít na ty kola :confused:
30. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
val super tak uživej volnička taky večer budem grilovat se těšim juu tak kolegošky pořadně litat a neflakat se :grinning: :grinning: :grinning: a nenechat se sestřelit_!!!! :grinning:
30. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pit no uvidíme, je mi manži líto. Z jednoho přechozeného blbého prochladnutí ledvin, o kterém ani nevěděl, průšvih jako hrom.
30. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my chceme večer něco hodit na kámen, napapat se a pak jít okouknout, jak budou slavit čarodky v blízké vesničce,tak jsem zvědavá. Každý rok to mívají pěkně připravené.
30. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek