• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
jsem rano hned koupila kindervajicka a dala to kolegynim k svatku :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé dark tak špízík bych si taky dala, hranolky nee, to nemusím,ale špízík, ňami
30. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark ty si hodna na sve kolegošky :wink:
30. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
téda dark, Ty jsi moc hodná kolegyňka
30. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si holky koupila skořicovnik tak mlsam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo asus to neznám :slight_smile: ale určo je to výborný. Já mlsala ráno papriku, musím fakt ze sebou něco dělat
30. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
val jo te skvěla buchta skořicova :grinning: paprika je dobra copak by si chtěla se sebou dělat :confused:
30. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, já bych si dala plněný papriky, mňammmmmm :wink: t je co říct, poslední dobou enmám chuť na nic, jím jen housky s taveňákem, kyselý okurky a občas se donutím na pomeranč nebo jabko, ale je mi potom blbě
30. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter tak šup udělej si papriky plněne :wink:
30. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ter jej tak Ty bych si taky dala,mňam, až přijedeme domů, tak budu muset něco takového udělat :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chacha, za prvné jsem v práci, za druhé je neumím :sunglasses: musela bych si je koupit někde hotový, ale mám strach, že mi po nich bude zle, mám hroznou chuť na rajskou, ale zatím mi po tom vždy bylo šoufl :zipper_mouth: ach jo, to je fakt úděl tohle to, a to mě večer čekají buřty, to fakticky nevím :confused:
30. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter ja mam osvědčene že když mam na něco chutě nic mě neni tak se podle toho řidim a rajskou a papriky ty jo to je jednoduchy je zbožnuji :sweat_smile:
30. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jej ter, na tom není nic těžkého, já je dělám jak sekačku, jen to narvu do paprik a dám zapéct a k tomu rajdu. Ale mám problém v tom, že kromě hrníčkových knedlíků jiné neumím, tedy umím, ale dalo by se jimi pak akorát tak dělat knedlíkovou bitvu.
30. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus, já to mám opačně, mám chutě a je mi pak zle, navíc papriky tedy docela nadýmají, včera jsem měla květák a celou noc mě bolelo břicho :angry: jediné na co mám chutě pořád a nic mi pak není je smažený kuře pálivý z KFC, ale tím se nemůžu živit pořád, tak ho mám tak 2krát týdně odpo cestou z práce :wink: :wink:
30. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
terz je KFC ty jo taky miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to je moje, kuřecí stripsy nebo longera a kaši, tu mají super :grinning: :grinning: příští týden dostanu stravenky, tak to bude bezva :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrisku: jeden folik staci :wink: kocko neboj.jeden takyto nadherny, to bude akurat :wink:.

inak u mna novinky, od dnes picham. na ultz idem v utorok. a dnesna injekcia, trocha stipala.

val: jasne ze to tentokrat vyjde :wink:, sak idem na tie svoje vysnivane dvojicky :wink:
30. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já miluji Twister
ter a když Ty papriky zapečeš,tak je můžeš mít i bez rajdy s bramborem
30. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus já se musím pochlubit :slight_smile: , nám to totiž tentokrát taky vyjde :grinning:
30. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža říkal,že všem co si to takhle řekli, a vysadili HA a brali to jako samozřejmost v našem okolí, tak jim to fakt vyšlo, tak jsme si to tento měsíc taky řekli :grinning:
30. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
val twistr jejda namky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
val spravný přistup čekam na tebe :wink:
presne tak val :wink:
30. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupím si kfc cestou domů, dám di kaši a kuřátko, hmmmmmm už aby byly dvě hodiny, to dneska končím, dítko vzvedla ze školky babička po obědě, tak nemusím hnát :grinning: v klidu si to na zahrádce sbaštím
30. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,takže tento měsíc se přehoupneme na těhulkovský břeh
30. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ju se na tebe budu těšit :slight_smile:
terez ty jo nedělej mě chutě slintam jak bernardýn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ňáááááááááámmm já cu taky stipy, mňammmmm
autor
ja taky slintám, mňami
val to je hrozný co jak si člověk přivodi chutě :sweat_smile:
30. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj přesně tak, a kor když chce shubnout, to je děs s vašima těhulkovskýma chutěma
30. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek