Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
30. dub 2010

ja ani nevim, jsem porad strasne unavena, a vubec se necitim, ze by mela ms dojit (coz ale vubec nic neznamena...) nechci si davat falesne nadeje, ale stejne vduchu doufam 🙂

lichtakova
30. dub 2010

to si člověk nepomůže, stejně na to vždycky myslím, tak se nebičuj 😉
ale náhodou, 31 to už je celkem dost, ne 😉 ?

lichtakova
30. dub 2010

já si teďka chodím fotografovat folikuly

darkwitch
30. dub 2010

celkem jo, ale minule jsem mela taky delsi cyklus a uz jsem si myslela, ze to vyslo a pak... ale to jsem byla taky 31DC takze ted uz jsem na tom lip...

darkwitch
30. dub 2010

a jak ti vypadaji, promin jsem se ani nezeptala... ale jeste si pisu s tatkou a siju...

darkwitch
30. dub 2010

ted me napadlo, jak to, ze nelitas?

lichtakova
30. dub 2010

no vidiš........ 😕
no tak minulý měsíc to bylo vlevo a tenhle měsíc jich mám asi 2-3 vpravo a jeden větší vlevo, takže to asi taky bude vlevo, i když těžko říct 🙄

lichtakova
30. dub 2010

ještě ne, ale už mám nastartovaný koště 😉
copak já, ale co ty? 🙂

darkwitch
30. dub 2010

lich tak preju at jsou foliky poradne velke a maji plno vajicek a ty vajicka at se hezky spoji se spermikama (teda staci jedno vajicko a jedna spermika...)

darkwitch
30. dub 2010

ja jsem sama doma, tak si uzivam klidny vecer, jinak bude pristi tyden masakr, same schuzky a setkani s kamaradkama, nemas ve stredu vecer cas?

darkwitch
30. dub 2010

navic zitra mam prijmacky, scio testy, brrrrrrrrrrrrrrrrr

lichtakova
30. dub 2010

ve středu? to nevím, každopádně jsem do půl sedmý v práci 😖
fůůůj, nesnáším zkoušky tak to ti držím pěsti
kéž bys měla pravdu, taky bych byla radši, kdyby se to povedlos co nejmenším množstvím chemie, i když mi dneska ta doktorka říkal, že snad ten clostil je hodně v pohodě, že bych neměla mít žádný vedlejší příznaky

darkwitch
30. dub 2010

lich povede se to, chce to plan hezky jak ho dneska nastinila val 😀
tak uvididme, cell povidala, ze by mohla mit cas, tak treba bychom se mohly videt ve trech...

lichtakova
30. dub 2010

počkej, já jsem to nedočítala, co říkala val????
aha,tak já uvidím, jaká bude konstelace

lichtakova
30. dub 2010

hmmm, tak jo, takže nám to tenhle měsíc taky prostě vyjde a hotovo 😉

darkwitch
30. dub 2010

tak ani s cell to neni jiste...
val rikala, ze tentokrat se to povede protoze kdyz si das spravny cil tak se to splni, nebo tak neco, ja to zkusim najit

lichtakova
30. dub 2010

😀 😀 😀 😀 😀
já to vžycky jen tak prolítnu, protože je to z 99% o jídle

darkwitch
30. dub 2010

val123 (snaží se) - Dnes ve 13:00
eus já se musím pochlubit , nám to totiž tentokrát taky vyjde

val123 (snaží se) - Dnes ve 13:01
manža říkal,že všem co si to takhle řekli, a vysadili HA a brali to jako samozřejmost v našem okolí, tak jim to fakt vyšlo, tak jsme si to tento měsíc taky řekli

darkwitch
30. dub 2010

lich to si uhodila hrebik na hlavicku, holky porad jedi 😀 zas lepsi nez kdybychom jenom resily nase snazeni to je to jidlo lepsi, coz mi pripomina, ze mam hlad a nic tu nemam, zitra musim na nakup a uklidit tu...

cell
30. dub 2010

ahoj kočky, hlásím se do klubu clostylek - užívám od dnes, příští čtvrtek kontrola utz a uvidíme, co to se mnou udělá 🙂

eustoma
30. dub 2010

krasny vecer,
urcite cell napis jak ho znasas. niektore holky ho beru s vela vedlajsimi priznakmi a niektore v pohode nic. teda ja som nemal ziadne priznaky, ale na mna ani neucinkoval.

ja picham, a dnes to nejak stipalo, som zvedava ako to bude zajtra.

cell
30. dub 2010

eustíku: já mám redujkovanou dávku, tak by to mělo být ok - prý
gratuluju k stimulaci ! dneska jsem se dozvěděla, že se u A. IVF přes léto nedělají, takže pokud u nás nic, čeká nás to na podzim

eustoma
30. dub 2010

no to som tiez citala, ze car v lete nepracuje. ale to je nejak vo viacerych centrach nie len u apoli. no dufam ze nam to vyjde teraz na prvy sup a budu dvojicky 😉

darkwitch
1. kvě 2010

tak hlasim, ze jsem mela zase spatny test ☹ ach jo tak se ta ms zase rozhodila, me z toho asi klepne...

darkwitch
1. kvě 2010

scio testy jsou uplne proklete... budik zvonil o hodinu pozdeji, jeste ze mam moznost delat normalni prijmacky

lichtakova
1. kvě 2010

Darki, co se děje?
nebj, zk. uděláš, te´dka nebo později.
Co mrška, už tě trápí?

darkwitch
1. kvě 2010

lich no uz jsem na scio testy byla prihlasena trikrat, poprve jsem zaspala, podruhe mela strevni chripku a ted mi budik zvonil z nakeho neznameho duvodu o hodinu pozdeji takze jsem je nestihla... jeste ze je nemusim delat a chtela jsem to jen zkusit kdyz je mam zaplacene...
zatim prave nedorazila, ale tak treba dorazi dneska...

darkwitch
1. kvě 2010

no, aspon budu hodna snacha a pojedu tchyni poprat k narozkam...

asus
1. kvě 2010

Dobre ránko holky 🙂 jak se máte?

lichtakova
1. kvě 2010

Ahoj As,
Dark, my jsme taky měli jet ke tchánovcům, aspoń by to bylo z krku, už jsem s tím počítala, ale nakonec se to tchyni nehodí, takže až příští týden 😒