Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
14. kvě 2010

ali mě už právě taky a to dost hodně a kor když vidím manžu jak stále do sebe cpe různé vitamínky, bylinky a očistné kůry atd. aby byli pulci mrštnější, je mi ho líto a fakt už mám chuť toho nechat. Úplně mi ta touha po miminku zatemňuje mozek

val123
autor
14. kvě 2010

ali ale na Tvoji odvahu a sílu mít nikdy nebudu, jsi opravdu moc moc silná

alienka24
14. kvě 2010

no mě spíš tady občas vadí když mě utěšují holčiny co se snaží 3 měsíce

mirkf
14. kvě 2010

Holky, tak další várka těhubacilů ode mě PPPPRRRRRSSSSKKKKK a do půlky června chci od každé vidět // někde třeba i dvojité. 😀

alienka24
14. kvě 2010

nojo hotovej Rambo co? 😀 😎

val123
autor
14. kvě 2010

ali opravdu jsi, protože jak říkám, mě dochází síly už teď

mirkf
14. kvě 2010

Psát vám tu, že na to nemáte myslet je blbost , ono to totiž nejde - ale je pravda, že já jsem otěhotněla při změnách - poprvé jsme se v prosinci stěhovali a pak jsem hned začala zaměstnávat hlavu sháněním štěněte a bác v dubnu jsem otěhotněla a teď jsem v lednu nastoupila do práce a malá do školky a zase bác.......

alienka24
14. kvě 2010

no na mě toho je moc taky už no ☹ přiznávám, ted mě drží Mates, říkal že letos se nám to povede, tak mu budu věřit 😉

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Holky takze pravdepodobnost poceti:
😵
Po třetím cyklu byla netěhotných zhruba polovina nevěst.
Po šestém cyklu byla netěhotných zhruba čtvrtina nevěst.
Po desátém cyklu byla netěhotných zhruba desetina nevěst.
Po dvacátém cyklu byla netěhotných zhruba setina nevěst.
Po třicátém cyklu byla netěhotných zhruba tisícina nevěst.
Po šedesátém cyklu zbyde jedna netěhotná nevěsta. Ta má v každém dalším cyklu, stejně jako všechny ostatní nevěsty, jen 20% šanci na otěhotnění.

val123
autor
14. kvě 2010

mikf tak to jsme si taky říkali a zkoušeli různé změny a zařizování a dovolené a koupili jsme autíko, takže vyšťaveni totálně z penízků,tak by to fakt v té době bylo nevhodné, protože by nebylo na výbavičku a stejně nic. A to mi ještě mamča říkala, že to určo v té době příjde, protože se to teď nejméně hodí

alienka24
14. kvě 2010

mirkf.....no ono s tím myšlením je to svatá pravda, pokud ovšem není fyziologická příčina proč to nejde, tak je to o to horší 😝 my se brali, stěhovali, dovolenkovali asi 6krát, pořídili si kotě, měnila jsem práci ....

val123
autor
14. kvě 2010

jani tak ten 30 cyklus už nedám, takže zůstanu mezi nevěstama, co se jim to nepovedlo, to už by na mě bylo fakt moc
ali jj určitě se to letos povede, uvidíš, jste na nejlepší cestě jak se už ukázalo

mirkf
14. kvě 2010

Val, já vím, ale vy máte bohužel i trochu zdravotní problém - že to 100% není jen psychikou. Ale manža bude určitě už v pořádku a mimísek se zadaří a když holt ne přirozeně, tak na podzim za pomocí doktorů. Ale prostě mimísek v bříšku do konce roku bude.

mirkf
14. kvě 2010

Ali - jasný, pokud je někde "chyba" v těle a ne jen v hlavě, tak ani změny nepomůžou - tam asi fakt musí pomoct doktoři

alienka24
14. kvě 2010

val....no tak jelikož už jsem si snad výlečial všechny možný neduhy co sem měla tak už by to fakt přijít mohlo, jinak příští rok půjdem na IVF

val123
autor
14. kvě 2010

mikf no kéž by to byla pravda, ale já doufám, že to fakt vyjde tento měsíc, jina mám opravdu chuť se na to vykašlat.

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Holky ja zase zacla planovat s manzou domecek a pejsanka... bolonacka!!!Koupila jsem si o nem knizku a uplne se zamilovala a uz jsem hledala chovne stanice.... ...a prislo to ..... a pejska toho pry koupime mimiskovi k 1. ROKU 😵
Jo a jeste neco byli jsme na vysetreni..... podrobnem ve Zline a ten den kdy nam rekli vysledky..... vse jsme meli v poradku....
jsem si v lekarne spolu s doporucenymi vitamimy koupila tehu test a co myslite 😉 😉 😉 😵 😵 😵

alienka24
14. kvě 2010

jani.....tichá závist, že to bylo takhle jednoduché 😉

val123
autor
14. kvě 2010

jéje jani kéž by to bylo tak jednoduché 🙂

alienka24
14. kvě 2010

val....si nějak kopírujeme odpovědi 😀

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Holky co ja se nabrecela ......jednoduche to pro me nebylo ,ale vzdy jsem si radeji brala priklad z tech holek co si z toho nic nedelaji a to se na nekterych diskuzich snazi i tri roky... nechapala jsem ale rikala si ,ze pomalu asi taky dojdu do te faze kdy to budu brat sportovne...

alienka24
14. kvě 2010

no on člověk časem otupí, jinak by se zbláznil 😉

val123
autor
14. kvě 2010

teď na to koukám ali 😀 to bude asi tím, že na nás obě sedla přející závist

alienka24
14. kvě 2010

no tak já pomalu budu muset vykonat přesun na pracoviště

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Holky ja vim ,ze to porad pisu,ale kupte si ten kotvicnik z pupenu ( k tomu baby plan)a budete tehule do 2 mesicu....

val123
autor
14. kvě 2010

téda ali, chce se Ti?

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Val a ty jsi v praci????Ali ahoj 😵

alienka24
14. kvě 2010

jani.... no tohle radši nijak komentovat nebudu

val...docela jo, těším se na knížku 😉

asus
14. kvě 2010

tak jsem tu holky promočena jak leje ale ještě jsem si pochovala mimiska 🙂

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Ali jako ten kotvicnik.... je to spatne????
Ja to myslela dobre ....ja pred tim byla na vse neporadna ....az ty kapky jsem brala pravidelne a dalsi mesic to vyslo,vis.... tak promin jestli to nejak bylo blbe receno .... ja uz radeji budu sticha 😔 😔 😔