Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
14. kvě 2010

😵 😵 Jejda Eusti opatruj se ,drzim pesticky 😵

asus
14. kvě 2010

holky se loučim dorazi synek a jdu mu připravovat jidlo papapa krasny vikend 😉

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As pa a tobe taky krasny vikend 😵 😵 😵

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Holky ja si jdu udelat neco na zub....... honi me mlsna ...chjo budu za chvili jak valec 😉

val123
autor
14. kvě 2010

eus moc držím palce

eustoma
14. kvě 2010

kocky ste zlatucke.
testovat budeme az 29.5. no a rodit potom 3.2. 😉. dufam ze sa este teraz pridate. myslim ze aspon 4 kanditatky tu su na ten isty termin porodu 😉 😉 😉

val123
autor
14. kvě 2010

eus velmi ráda se přidám 😀 a 3.2. je nádherné datum, to má narozeninky moje babička

darkwitch
14. kvě 2010

eus parada, ackove embrijko tak to urcite vyjde 😀
alice a neposilali te na ty klky? z toho se pozna to same co s plodovky, ale na plodovku budes muset cekat a tohle ti muzou udelat hned... ale jinak jestli jsou hodnoty jen hranicni tak je to vpohode, a muzes byt v klidu doktori si neberou servitky a prvne se ptaj jestli v pripade problemu chcete hned na potrat a pak teprv zjistuji jestli je neco spatne... takze pokud te nestrasila tak je to vporadku...

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Holky uz tu nejste???

alienka24
14. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem v práci 🙂

jani....já vím žes to myslela dobře, promiň, ale já na tohle už moc nereaguju, u ženy která je jinak naprosto v pořádku věřím že ty bylinky udělají hodně a věřím že tobě to pomohlo, al ejá už za ty tři roky vyzkoušela tolik věcí(akupunktura, bylinky tinktury, čaje, mojžíška, i hormony), že hláška že po tomhle budu do dvou měsíců těhotná, mě zrovna nenaplńuje důvěrou 😅 nehledě na to, že kdyby to byla taková jistota tak je tady už těhotnej celej koník 😉

eust....moc gratuluju a at se embryjko pořádně zavrtá 😉

darkwitch
14. kvě 2010

ali a co budes cist dneska 😀

alienka24
14. kvě 2010

mám tady toho larssona

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Ali v poho jo asi mas pravdu... ja se proto celou dobu snazeni vyhybala vsem hormonum i kdyz mi byly nejmene 2x nabidnuty,nechtela jsem je ,nechtela jsem si organismus zase rozhodit ,ale spis se vycistit po 10 letech HA,takze jsem to nechala cely rok tak ....bez niceho jen obcas nejaky cajik a pak zacala brat pravidelne ty bylinky.
Ja mam nazor ze treba po pul roce by bylo brzy zacit brat nejake hormony a to hlavne bez poradneho vysetreni atd.,ze se to tim jen vse zhorsi.

alienka24
14. kvě 2010

jani...jj taky si to myslím, ono se s tím tělo musí nejdřív srovnat nějak samo s tou HAK

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Tak ja se ted uz loucim papa 😵 😵 😵

eimmy
14. kvě 2010

eust: tak bude jedno mimčo ale i tak to bude paráda... dvojčátka budou příště 🙂 hlavně odpočívej 🙂

lichtakova
14. kvě 2010

proč příště, jestli je to vejce dost naducaný, tak ještě klí´do můžou být dvě

eustoma
14. kvě 2010

litch uz dve nebudu. vraj ked je emryjko 4 bunecne, tak vtedy ide poznat ci s toho budu dve. aja som mala uz 8 bunecne. takze je jedno ale zato fajnucke 😉

eustoma
14. kvě 2010

pacil sa mi vyraz ze ackove emryjko 😉

eustoma
14. kvě 2010

zase na druhu stranu jedno bude super, lebo trosku sa usetri oproti dvojcatkam, zostanem doma dlhsie, lebo budem chciet este jedno 😉

lichtakova
14. kvě 2010

jasan, každý zdravý dítě lepčí než žádný 🙂

darkwitch
14. kvě 2010

eus no ja nevim, jestli je to jedno takova jistota, kdyz maj holky trojcatka ze dvou embrijek 😉

eustoma
14. kvě 2010

ale jak mi ho davali, tak som sa hned pytala, ci mozu byt dvojicky 😉. ona ze to musi byt geneticky dane. ako sance su, ale ze uz u 8 bunecneho by to bolo vidiet. ale som sa tam na nich tak blazene usmievala ;)

lichtakova
14. kvě 2010

jedno, dvě budou dobré obě dvě 🙂

eustoma
14. kvě 2010

😉 😉 😉
zase ked bude jedno mam vybrany kocik 😉, ked budu dve budem musiet hladat 😉

eustoma
14. kvě 2010

inak poviem vam ze beriem aj tri 😉 😉 😉

eustoma
14. kvě 2010

skoda ze sa musi cakat na potvrdenie.

inak zacinam si hladat obvodneho vseobecneho dr. tej sucasnej nechcem chodit. neviete poradit?

eustoma
14. kvě 2010

inak holky hormony mi prospievaju, sexi chute pretrvavaju 😉 😉 😉. teraz mame zakaz, ale vcera nebol 😉. no a uvidime kedy tie hormony vyprchaju 😉

alienka24
14. kvě 2010

eust....to jsou fakt moc prima vyhlídky s tím embryjkem, moc ti to přeju 😉

darkwitch
14. kvě 2010

eus a kdy se budete moct tulit?