Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
18. kvě 2010

no a dneska se chystám na jumping a ve čtvrtek na zumbu, tak doufám že to se mnou nesekne 😀

val123
autor
18. kvě 2010

ali ta Zumba by mě taky moc lákala, bydlet blíž hned bych se přidala. Já jdu dneska zase na lymfičku a zítra do posilovny. Chtěla jsem jít do posilky už včera, ale byla jsem do sedmi v práci,tak pak už sem nešla.

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Val jsem rada ze se mas fajn... hlavne kdyz je dobra nalada ,tak to je super 😉 😵
Ja se dnes nudou asi ukousu 😅

alienka24
18. kvě 2010

no já jsem na tu zumbu fakt zvědavá, no je to uplně natřískaný tak snad se mi to bude líbit, nemám ráda když mě někdo nějak utiskuje nebo tak, na těch trampoškách je to fajn páč na tu ti nikdo jinej nevleze a máš prostě jasně vymezenej prostor

val123
autor
18. kvě 2010

jani já ne, já jsem v práci 🙂 jj nálada musí být, jinak bychom asi už depkama umřeli, a to není hezká představa. A krom toho, pecháčka jsme si vybrali včera, tak hlavně nedepkařit.
HOlky představte si, k Vánocům jsme si koupili obyv. stěnu, no stěnu, on je to TV stolek - skříňka, na zeď polička, knihovna zavírací a prosklená skříňka a přidělali, zdálo se nám dost pevnýma hmoždinkama a šroubkama, aj se na to manža věšel, prtože pod tím máme televizi. Holky představte si, včera se manža díval na hokej a v jednu chvíli rana jak blázen a ona tak knihovnička (skoro prázdná) a polička spadly, naštěstí byl dost pohotový a zachytil to a nekřuplo to na telku, to by byl mazec. Ale všechno rozbité a knihovnička taky křupla. Chjo. No byl to fakt prima zážitek 😀
Ali já taky nesnáším, když mě někdo omezuje v prostoru.

alienka24
18. kvě 2010

no to v posilce je taky fajn že můžeš bejt jen na jednom stroji vid?

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Juj Val tak to je radost co 😖 ......ale jestli se rozbila ta prosklena ,tak strepy prinaseji stesti ....to by bylo moooooc fajn 😵 😵 😵 .
Ja si ted samou nudou vyfotila pupik 😀

val123
autor
18. kvě 2010

ali no já právě zbožňuji, když si můžu obsadit 2 stoje a dělat si mini kolečko, abych mezi sériemi neztrácela čas. 🙂

alienka24
18. kvě 2010

val...no koukám že to máš vychytaný

jani...jakto že se nudíš, není na nudu ještě brzo? máš před sebou ješteě 28týdnů... 😉

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Holky ja vubec nemam paru o cem je rec..... zumba.... hm ....tak musim asi juknout na net.

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Jo jo taky nevim co budu podnikat..... ale je to i tim pocasim ven se cloveku nechce... uz at je pekne... tady furt leje a leje.
Jen koukam na CT24 a pekne bude pry az o vikendu.... chjo

darkwitch
18. kvě 2010

tak na zumbu bych sla taky, mamka na ni byla a moc si to pochvalovala, i kdyz rikala, ze obcas byla prkena 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

jo a dekuju vsem za povzbuzeni za chvili pujdu, tak jsem ted musela makat, jsme stehovali v praci jeden fond, to bude u toho doktora super...

tereza1980
18. kvě 2010

tak mi ženy držte palce, jedu do nemocnice, doktor mě tam posílá, uvidíme, zda mě hospitalizují už dnes nebo až zítra, abych si stihla oběhat ty krve, ale každopádně na kapačkách asi skončím, ach jo. ☹ tak se mějte fajn

val123
autor
18. kvě 2010

jani ne rozbila se ta knihovnička, vyrvala tu poličku, poškrábala a rozbili se veškeré věcičky na poličce (3 kytí ☹ , svícínky, a svatební dar od mojí kamarádky, nádherný skleněný podélný podnos) 😢
Super o víkendu potřebujeme hezky,to je bezva, bude výletík 😀
ali jj musela jsem vypilovat techniku, abych stihla co nejvíce 😀

val123
autor
18. kvě 2010

ter neboj, to bude dobrý, hlavní je, abyste s mimískem byli vpořádku

val123
autor
18. kvě 2010

Dark pak hned dej vědět,ju, jsem z vás na trní a moc držím palečky 🙂

cell
18. kvě 2010

dark: hodně štěstí!!!

já jsem si vyvolala výsledky, které mi chyběly a je všechno ok a dr u Apolináře se radovala, jak reaguju na clostík 🙂
a zumba mě láká taky, ale u nás zatím není ☹

jinak ahooj všem 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

cell tam kam chodim ja je, ale posledni dobou se mi tam vubec nedari dostat 😠

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Vali to je mi lito tolik skody 😔chjo..musis byt smutna 😨
Dark urcite budete v poho a treba se zameris na to vysetrovani a vysledky a zadari se normalne 😉
Uz vim co je zumba... je to teda na me moc divoke 😉

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Teri tak se drz 😉

darkwitch
18. kvě 2010

tery drzim palce at si te tam nenechaji dlouho a brzo to prejde...
jani uvidime co mi reknou 😉

val123
autor
18. kvě 2010

jani ani ne, manža konstatoval, přesně jak říkáš, střepy přináší štěstí a hlavně,že to nepadlo a telku

darkwitch
18. kvě 2010

val tvuj manza je hrdina 😉

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Dark ja jsem netrpeliva jak Vam to dopadne a preji at samozrejme dobre 🙂 budu drzet pesticky 😵 Na ty prvni vysledky se ceka myslim 40 dni ....to jsou ty nemoci a taky vysledek jestli treba netvoris protilatky proti spermijim.Pak pujdes myslim na krev zase 3DC a manza na spermio ,ze? Taky se pak musi doplnit vysetreni pruchodnosti vejcovodu.... to jsem uz ja nepodstoupila... i sem se toho bala ,ale ve skutecnosti jiste neni ceho... vezmi si Eusti ta byla i na vajicka a ted uz ....no at to nezakriknu 😉 😵 😵 😵 .Urcite ti to vse dopadne dobre at tak,ci tak.... a konecne se dockate MIMISKA!!!!!!!!!

val123
autor
18. kvě 2010

dark to tedy je 😀 hlavně po večerech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Val 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Ja si ted delam rychovku na PAPU 😉

cell
18. kvě 2010

my měli výbornou gulášovou polévku a žemlovku s tvarohem a jablky ..... jsem nacpaná na puknutí ☹

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Tak uz jsem taky tady 😉 Ted bastim jako zakusek mispule 😵 a zapijim to cajem s mlekem ....tak nevim nevim asi se.....
ale chut je chut no 😅 😅 😅