Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
9. čer 2010

@val123 no ja přišla od doktora hotova dusno jak blazen sem myslela že ani nedolezu domu 😉

val123
autor
9. čer 2010

snad se to o víkendu nějak moc nepokazí

asus
9. čer 2010

@val123 no prý ne maji bejt vedra furt 😅

asus
9. čer 2010

@val123 jedete nikam na vejletik?

val123
autor
9. čer 2010

jj rádi bychom jeli někam zase juknout

asus
9. čer 2010

@val123 a už vite kam? nijakej hrad či zamek?? 🙂

asus
9. čer 2010

tak ja jdu chvilku odpočivat zatim paček 😉

alienka24
9. čer 2010

já tady z toho vzduchu asi leknu, fuj to je hnus 😝

mirenkam
9. čer 2010

o víkendu má být ještě hezky a po neděli zas kolem 19 stupňů - tak si trochu odpočineme 🙂

alienka24
9. čer 2010

no já se těším na neděli a na sobotu po práci, jse u nás jarmark tak to stihnu rovnou na ohnovou show po práci tak se těším 😉

alienka24
9. čer 2010

teda nějak nám to tady upadá

alienka24
9. čer 2010

no a neleje tady? leje....páč sem si umyla okna 😠 😠

darkwitch
9. čer 2010

ahoj holky
uz tu asi nikdo neni, co?

koblizek.janinka
10. čer 2010

Dobre ranko vsem 😵

koblizek.janinka
10. čer 2010

Asu tak a kdy budou vysledky? Ja jdu na tu krev 23. 😉 Dnes mame druhou poradnu 😉

asus
10. čer 2010

Dobré ránko HOlky 😉

@koblizek.janinka no výsledky tak za 14 dní 😒

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka tak jse přidala břuch 16 týden 😉

koblizek.janinka
10. čer 2010

Ja pridam az zitra 😉 ale jdu hned juknout na Tvoje brisenko🙂

koblizek.janinka
10. čer 2010

Asu pekne ..malinke 😵

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka jojo malinke doufam že nebude obrovske 😕 😀

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka včera mě pani zubařka potěšila prý kde nosim toho mimiska že to na mě neni moc vidět sem ji řekla no v kalhotech přeci 😀

koblizek.janinka
10. čer 2010

Ja zase vcera potkala spoluzacku a ptala se me jestli jdu do prace a tak jsem ji rekla,ze jsem tehu a jsem doma a ona na to taky... ze to nejde videt 😉 .Ale pak jsem potkala bratra... asi po mesici a ted mi rekl,ze me malem nepoznal,ze jsem ztloustla 😀 😀 😀 a mam uz pry velke brisko 😀 .... tak nevim-nevim ,ale verim vice bratrovi 😉 😀

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka nojo mužský 😀 😀 😀 😀 😀 a byla si včera plavat?

koblizek.janinka
10. čer 2010

Chteli jsem jit na koupak ,ale tady jeste byl zavreny 😖 ,tak jsme jeli aspon na prehradu a tam jsem smocila aspon nozky a uzivala slunicka 😉
Plavat ale jit musime,potrebuji se hybat 😉 A ty delas neco.. nebo jeste nemuzes?

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka ja vše s opatrnosti žadně drama cvičeni , prochazky a vše v klidu 😉 raděj budu poslouchat doktora 🙂 ale včera bylo šilene vedro a dnes ma bejt ještě huř 😒

koblizek.janinka
10. čer 2010

Tak ja to taky neprehanim....koneckoncu ani pred tehu jsem se moc nepredrela 😀 😀 😀 ,ale dr.mi ani jeste nerikal,ze bych neco nemohla...takze si davam pozor a nedelam co tak myslim podle sebe ,ze nemuzu.
Ale plavani mi dela moc fajn a parkrat zatyden si dam na chvili rotoped ale jen lehkou zatez 😉
As ja mam horko moc rada ,takze ted jsem nad miru spokojena.....snad i koblizek..ale asi by si rekl,ze... a treba by mi to pak nedelalo dobre.. ...😕

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka no mě teda včera to horko udělalo blee bylo mě šoufl toči se mě hlava tak je to děs furt sebou nosim lahev s vodou všude 😒 .NO a mě doktor zakazal koupani, ve vaně a bazan mam prý zatim take vynechat tak počkam asi vi co řika 😉

koblizek.janinka
10. čer 2010

Takto je blby ze se nemuzes koupat ☹ a ze je ti spatne me taky mrzi,ale ja porad taky piju uz mam nekdy v bruchu rybnik 😉 ... to ja bych s tim koupanim asi neprezila .. zrovna ted si jdu dat vanu ....a As proc nemuzes treba do vlazne vany(vim ze horkou ne... to je jasne)?Chapu ten bazen,kdyz nekterym to dela zle na infekce ,ale vana......

koblizek.janinka
10. čer 2010
asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka no doktor řikal že to nemam pokoušet a prý se jen sprchovat vlažnou vodou asi proto že se mě děla špatně no 😉 no nic koukam že jsme tady jen ja a ty holky se někde toulaji 😎 tak ja mažu jdu se oblict a musim na nakup dokud neni takove vedro tak zatim papapa janinko a opatruj se 🙂