• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
asus: to je sila. ako take spravy su strasne.
12. únor 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky
juj tak to je paráda, že jste si tak pěkně srazík užili :slight_smile: Mňam, čokoládku bych si taky dala
12. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

asus....to je strašný :frowning2:
12. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky ali. Jakpak se máš?
12. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj val, no za chvíli pojedu na nákup s tatkou, nějakej ten žvanec na víkend musím koupit, no a jinak už mi nějak nedělají dobře ty atb :unamused:
12. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kolik Ti ještě zbývá?
12. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jen dneska a zítra ráno, ale nějak máme oba stejný problémy s matějem :frowning2: bolest hlavy a křeče v břiše po jídle
12. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali o nevolnostech psala ale i cell, že jim z toho s manželem bylo špatně, myslím. :confounded:
12. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naštěstí to bylo jen včera a dneska udělám nějakou vhodnou stravu a snad to bude dobrý, ted se cpu raději jen suchým rohlíkem
:wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to bude asi bacil taky mě neni dobře rano mě bolel žaludek pak jsem se napapala a dobrý teda zatim :grinning:
12. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je dobře, stejně čerstvý rohlík je mňamka
12. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus Ty si taky bacil :grinning: 9 dní po ovu to může být něco jiného :grinning:
12. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa žeby? no tak proč ne vlastně :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem bacil :grinning: :grinning: radši bacil než zase pad na zem uvidime :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: asus souhlasím a mám ráda příjemná překvapení
12. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ja taky :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky letim na nakup ještě zajdu :wink:
12. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo asus ty furt jen nakupuješ :grinning:
12. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak se máte? chtěla jsem se zeptat, jak pijete ten kontryhelový čaj?jestli jen v určitý dny cyklu.... Já si říkala, že bych to mohla zkusit, je tam napsaný, že pomáhá i při MS problémech, který mám :unamused: ... díky ahoj
12. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky mir, já ho teď piju ráno 2 lž. sypaného do 15. DC a než se mi srovnala MS tak jsem ho pila 2 měsíce v kuse. A moc mi pomáhá na křeče při MS, hned jak se objeví špinění, tak si ho vždy udělám a piju do toho 15.dne.
12. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
val díky... já mám teď obavy, jak ty MS budu mít - po vysazení všech léků :unamused: .... Jinak dříve pravidelné 24,25 dní :slight_smile: Na začátku cyklu mě čeká znovu horm. profil, pak ještě v polovině cyklu + ultrazvuk. manžel bude mít urologii a andrologii + spermiogram, oba krev na imunologii....pak nás čeká konzultace s Dr. a možná ještě genetické testy - to podle výsledků..... :unamused: Tak doufám, že s MS nebudou teď nějaké problémy.....
Val já mívám taky šílený křeče při MS... Ty dva měsíce jsi ho jako pila pořád celý cyklus? :confounded: Brr to jsem zvědavá, jak to bude chutnat :wink:
12. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mir jj v kuse. Byl to zpočátku hnus, ale pak jsem si přivykla na tu chuť. No a snažím se polykat rychle :grinning: Jj přesně tak, šílené křeče a pocit šíleného tlaku.
Mir to je moc dobře, že se do vás takhle pustili a pořádně vás vyšetří, to je moc moc dobře.
12. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
val nakupuju ale jen chleba a rohliky když ty moji mužsky mě to vždy zblajznou :grinning:
12. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky, iba maly nakuk. nejak moc nestiham.
dozvedela som sa, ze jedna kamos nemozu mat deti, nikdy o tom nehovorili a tak sme sa ani nepytali. ako nie ze by ma nejak tesilo, ze nemozu mat deti to nie. ale zase na druhu stranu clovek to ma s kym prebrat. teda viem preberam to z vami, ale skor som myslala na maznu. on sa moc nezdoveruje do diskusii a tak. ale zase s kamosmi keca o vsetkom moznom, pride mi ze aj o nemoznom. myslim ze sa snazia viac nez 2 roky. to som raz usudila, lebo mali poznamky na zdravotnu situaciu a pouzili slovnik, ktory som zacala sledovat, az ked som zacala studovat preco sa nedari. takze sme to trosku predpokladali. no ale nikdy sme sa na to nepytali.
12. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz by som rada babo.... ach jo
12. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda viem vsetky by sme radi.
12. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust ahojik to všechny ach jo dala jsem si čokoladu a nijak mě nechutna naopak :fearful:
12. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja cokoladu mozmem vzdy. ale teraz mam chut na nejake kura, alebo tak nieco
12. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus: to bude nieco divne v cokolade.
12. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust asi jo :rolling_eyes: koupila jsem si i jogurt a taky mě nejede
12. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek