Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
12. únor 2010

asus: to je sila. ako take spravy su strasne.

val123
autor
12. únor 2010

ahojky holky
juj tak to je paráda, že jste si tak pěkně srazík užili 🙂 Mňam, čokoládku bych si taky dala

alienka24
12. únor 2010

ahoj holky

asus....to je strašný ☹

val123
autor
12. únor 2010

ahojky ali. Jakpak se máš?

alienka24
12. únor 2010

ahoj val, no za chvíli pojedu na nákup s tatkou, nějakej ten žvanec na víkend musím koupit, no a jinak už mi nějak nedělají dobře ty atb 😒

val123
autor
12. únor 2010

a kolik Ti ještě zbývá?

alienka24
12. únor 2010

už jen dneska a zítra ráno, ale nějak máme oba stejný problémy s matějem ☹ bolest hlavy a křeče v břiše po jídle

val123
autor
12. únor 2010

ali o nevolnostech psala ale i cell, že jim z toho s manželem bylo špatně, myslím. 😖

alienka24
12. únor 2010

no naštěstí to bylo jen včera a dneska udělám nějakou vhodnou stravu a snad to bude dobrý, ted se cpu raději jen suchým rohlíkem
😉 😝

asus
12. únor 2010

holky to bude asi bacil taky mě neni dobře rano mě bolel žaludek pak jsem se napapala a dobrý teda zatim 😀

val123
autor
12. únor 2010

tak to je dobře, stejně čerstvý rohlík je mňamka

val123
autor
12. únor 2010

asus Ty si taky bacil 😀 9 dní po ovu to může být něco jiného 😀

alienka24
12. únor 2010

aaaa žeby? no tak proč ne vlastně 🙂

asus
12. únor 2010

holky jsem bacil 😀 😀 radši bacil než zase pad na zem uvidime 🙂

val123
autor
12. únor 2010

😀 😀 asus souhlasím a mám ráda příjemná překvapení

asus
12. únor 2010

val ja taky 😀 😀 😀

asus
12. únor 2010

tak holky letim na nakup ještě zajdu 😉

val123
autor
12. únor 2010

tý jo asus ty furt jen nakupuješ 😀

mirenkam
12. únor 2010

Ahoj holky,tak jak se máte? chtěla jsem se zeptat, jak pijete ten kontryhelový čaj?jestli jen v určitý dny cyklu.... Já si říkala, že bych to mohla zkusit, je tam napsaný, že pomáhá i při MS problémech, který mám 😒 ... díky ahoj

val123
autor
12. únor 2010

ahojky mir, já ho teď piju ráno 2 lž. sypaného do 15. DC a než se mi srovnala MS tak jsem ho pila 2 měsíce v kuse. A moc mi pomáhá na křeče při MS, hned jak se objeví špinění, tak si ho vždy udělám a piju do toho 15.dne.

mirenkam
12. únor 2010

val díky... já mám teď obavy, jak ty MS budu mít - po vysazení všech léků 😒 .... Jinak dříve pravidelné 24,25 dní 🙂 Na začátku cyklu mě čeká znovu horm. profil, pak ještě v polovině cyklu + ultrazvuk. manžel bude mít urologii a andrologii + spermiogram, oba krev na imunologii....pak nás čeká konzultace s Dr. a možná ještě genetické testy - to podle výsledků..... 😒 Tak doufám, že s MS nebudou teď nějaké problémy.....
Val já mívám taky šílený křeče při MS... Ty dva měsíce jsi ho jako pila pořád celý cyklus? 😖 Brr to jsem zvědavá, jak to bude chutnat 😉

val123
autor
12. únor 2010

mir jj v kuse. Byl to zpočátku hnus, ale pak jsem si přivykla na tu chuť. No a snažím se polykat rychle 😀 Jj přesně tak, šílené křeče a pocit šíleného tlaku.
Mir to je moc dobře, že se do vás takhle pustili a pořádně vás vyšetří, to je moc moc dobře.

asus
12. únor 2010

val nakupuju ale jen chleba a rohliky když ty moji mužsky mě to vždy zblajznou 😀

eustoma
12. únor 2010

caute holky, iba maly nakuk. nejak moc nestiham.
dozvedela som sa, ze jedna kamos nemozu mat deti, nikdy o tom nehovorili a tak sme sa ani nepytali. ako nie ze by ma nejak tesilo, ze nemozu mat deti to nie. ale zase na druhu stranu clovek to ma s kym prebrat. teda viem preberam to z vami, ale skor som myslala na maznu. on sa moc nezdoveruje do diskusii a tak. ale zase s kamosmi keca o vsetkom moznom, pride mi ze aj o nemoznom. myslim ze sa snazia viac nez 2 roky. to som raz usudila, lebo mali poznamky na zdravotnu situaciu a pouzili slovnik, ktory som zacala sledovat, az ked som zacala studovat preco sa nedari. takze sme to trosku predpokladali. no ale nikdy sme sa na to nepytali.

eustoma
12. únor 2010

ja uz by som rada babo.... ach jo

eustoma
12. únor 2010

teda viem vsetky by sme radi.

asus
12. únor 2010

eust ahojik to všechny ach jo dala jsem si čokoladu a nijak mě nechutna naopak 😨

eustoma
12. únor 2010

no ja cokoladu mozmem vzdy. ale teraz mam chut na nejake kura, alebo tak nieco

eustoma
12. únor 2010

asus: to bude nieco divne v cokolade.

asus
12. únor 2010

eust asi jo 🙄 koupila jsem si i jogurt a taky mě nejede