Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
14. čer 2010

no asi jim leze to teplo na mozek nebo nevim, nebo jestli tady byl nějakej slet nebo co

darkwitch
14. čer 2010

ali 😀

alienka24
14. čer 2010

no fakt ale, od rána jsem tady měla 6 lidí který se ptali na knihu kterou někde nějak viděli a že je o něčem..... 😠 😠 a neví ani název ani autora, ale že to bylo v televizi....

alienka24
14. čer 2010

průměrně bývají 2 takovýhle zákazníci denně, 6 už je fakt hodně

darkwitch
14. čer 2010

nejhorsi je kdyz vis o cem ta knizka je a ted si nemuzes na nic vzpomenout, nazev autor nic a podle klicovych slov ti nic nenajdou, protoze jejich klicova slova jsou blbe...

darkwitch
14. čer 2010

to jo sest je dost

alienka24
14. čer 2010

ale prdlačky blbé, se musim umět vyjádřit jasně, pokud mi někdo dokáže říct o čem to je tak jsem schopná to dohledat pokud to není 100let stará hrobka kterou nikdy nikdo nečet

a ne že mi řekne že knihu od nějakého slováka a že slováků určitě moc nepíše takže to nebude tak těžký ne?

alienka24
14. čer 2010

a ještě na mě čumí jako na debila kterej to neumí najít 😠 😝

darkwitch
14. čer 2010

hele ja jsem chtela ucebnici geomantie, ale taky jsem si nepamatovala nazev a autora a trvalo dlouho nez jsme to nasli... a jeste jsem si pamatovala, ze to meli zrovna v letaku...

alienka24
14. čer 2010

ale jo já to beru že člověku to fakt občas vypadne, vždyť já taky nevim všechno, ale jde o přístup, tak když to nevim a zapomenu to tak se nechovám že mi patří zeměkoule

alienka24
14. čer 2010

holt dneska tu měli slet no

darkwitch
14. čer 2010

no to je pravda nektery lidi se neumej chovat
uz se tesim az si koupim ty knizecky, chci tri, tak to nevim kde na to vezmu, asi si je budu muset kupovat postupne a to chci svou zbirku jeste rozsirit o jane austinovou, myslim ze na tehotenstvi je skvela 🙂

alienka24
14. čer 2010

zbírku? no ale fuj

no a austenovou mám taky v merku 😉

darkwitch
14. čer 2010

teda sbirku, tady je videt jak me to dnesni vysetreni rozhodilo 🙂 strasne me boli nohy
porad cekam kdy prijdou potoky slz, ale zatim se drzim...

alienka24
14. čer 2010

ono to asi přijde, i když možná to že člověk ví co je špatně tak se s tím taky dokáže nějak srovnat než taková ta neplodnost bez příčiny

darkwitch
14. čer 2010

neplodnost bez priciny je blba, ale clovek si porad muze rikat, ze je to v pohode, ze za spravnych okolnosti se zadari, kdezto ja ted uz vim, ze bez lekaru se asi nezadari a ze narodit se pred sto lety tak jsem bezdetna... ale tak clovek se srovna se vsim, ale neni to prijemny pocit...

alienka24
14. čer 2010

dark....ale ty přeci nemáš verdikt že jsou oba uplně neprůchodné, nehledě na to že vím i o případech kdy ženě bylo řečeno že má neprůchodné vejcovody a stejně otěhotněla, zázraky se stávají

darkwitch
14. čer 2010

ali vsak jo, ale zas lepsi se je smirit s tim, ze to nejde nez zoufale cekat na zazrak, zvlast kdyz dneska se s tim da uz neco delat

alienka24
14. čer 2010

tojo to určitě, hlavně dneska už ty možnosti jsou a budmě za to rádi 😉

darkwitch
14. čer 2010

hlavne me prislo, ze ten castecne pruchodny vajecnik jim dela vetsi starosti nez ten nepruchodny...

alienka24
14. čer 2010

no asi že nevědí proč tomu tak je

darkwitch
14. čer 2010

no, prave, ze se boji nake te infekce nebo ceho coz by snizovalo i sanci ivf...

alienka24
14. čer 2010

no je to hloupý že člověk do toho těla nevidí a neví co se děje

darkwitch
14. čer 2010

to jo, zvlast kdyz cena za podivani je tak vysoka 😀 no, mam toho ted mnoho na premysleni, jsem nejak s variantou nepruchodnych, castecnepruchodnych vejcovodu nepocitala a myslela si, ze je to v poradku... a ted musim vsechno rozmyslet, au to boli 😀 a pak jeste o svem nazoru presvedcit manzela 😉

darkwitch
14. čer 2010

jdu spinkat dobrou noc

asus
15. čer 2010

Dobré ránko Holky 🙂

ahojik Dark tak jak si včera dopadla?

darkwitch
15. čer 2010

as v gennetu? jak sedlaci u chlumce, pravy vejcovod nepruchodny, levy mozna castecne pruchodny...

darkwitch
15. čer 2010

a dobre rano 😉

asus
15. čer 2010

@darkwitch a co ti teda řekly že budou dělat?

darkwitch
15. čer 2010

ted zkusime iui, i kdyz mu nikdo nedava moc sanci na uspech, ale kdyz mi folik zraje na spravne strane, tak proc to nezkusit, potom ivf a laparka, poradi je na me...