Vrány v žitě 😃

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic 😞 uzavřená kapitola :-N
mirkf
14. únor 2010
Eust - bohužel, žádný kandidát nejsem. Já jsem s tím ani nepočítala, protože, když jsem byla na UTZ 17DC a nebyl tam žádný velký folikul a děložní sliznice byla moc nízká, tak mně bylo jasné, že tento cyklus je zase v čudu. Tak jsem zvědavá, co mi zjistí z toho profilu.
Do toho mám ještě nemocnou malou - včera večer a celou noc blinkala a měla průjem. Takže zítra bude doma s babičkou a pak uvidíme, jestli to byla jen reakce na nějaké jídlo, které jí nesedlo - měli jsme včera bramboráky.
eustoma
14. únor 2010
no u mna tiez tento cyklus ziaden folikul... je to na.... ale uz sa to bude len zlepsovat. ja cakam kedy mrska dorazi, nech mozem ist na ultz 1 DC a hned zacne ichat injekcie ideme skusat stimulovat hormonmi. no snad to zaberie.

snad s malou to nebude nic vaznejsie. drzim palecky, nech to bolo len z jedla a nech to prejde.
asus
14. únor 2010
Ahojik holky jak je?? 😉
eustoma
14. únor 2010
ahojky.
asus
14. únor 2010
ahojik eust tak copak dělaš?odpočívaš na Valentýnka??ja trochu jo od manžilka jsem, dostala rafaelo namky tak mlsam :-p
eustoma
14. únor 2010
ja pisem pracu do skoly, moc sa mi nechce 😢. ale uz ma tlaci termin. valentyna neoslavujeme a manza sa ma pytal aku by som chcela kyticku a mam este od minuleh mesiace co sa pekne drzi, tak som u vrvale ze az buduci tyzden nech kupi kyticku.
teraz dovaram obedik
asus
14. únor 2010
eust no ju tak to se nemáš prace do školy v nedělce :-| copak vaříš?ja dnes dělala rajskou omačku kynutej knedlik a masove koule 🙂
eustoma
14. únor 2010
som robila kuraciu polievku, a druhe brokolicu, zemiaciky a kuracie prsicka 😉. take fajne 😉
asus
14. únor 2010
eust namky taky dobrutka :-p :-p :-p
asus
14. únor 2010
no,nic tak letim zase na pelišek a na manžilka zatim 😃 🙂
asus
15. únor 2010
Dobré ránko holky,, jak se máte při pondělku?? 🙂
darkwitch
15. únor 2010
ahoj holky 🙂
as ja mam nakou melancholickou naladu, jsme si vcera udelali z manzilkem pekny vecer a ta realita prace me nejak nebavi 🙂
asus
15. únor 2010
dark no jo no to krasný je jen chvilku :-| ale krasný dny si mužete udělat každý den ne? 😃
darkwitch
15. únor 2010
as to jo jen budeme muset pretrpet tu praci :-p
lichtakova
15. únor 2010
ahoj holky, jak se máte? Mně neznámo proč bolí ruka, ještě k tomu pravá, no to jsem zvědavá, co budu dneska v práci vytvářet 😞
asus
15. únor 2010
ahojik licht ty jo ruka jako mě 🙂 tak nesmiš trhat zoubečky dneska 🙂
lichtakova
15. únor 2010
nojo právě... 😉 nevím, co to zas je, jestli jsem si to nějak přeležela nebo co...
asus
15. únor 2010
asi jo no taky se mě to nikdy stane a nebrni tě??
alienka24
15. únor 2010
dobré ránko holky
já jsem teda uplně přejetá, jsem si já blbka do dvou četla Ztracenej symbol :-p 😉 a něco na mě asi leze, jo jinak teda jsem vnesla dotaz na jiný diskuzi ohledně toho nesexu a atb, a bylo mi odpovězeno že sex raději až po kontrolních stěrech páč co kdyby se jeden z nás nevyléčil tak si to zas předáme, no jenže člověk míní a život mění...... 😃 😃 :-N
asus
15. únor 2010
ali ahojik jejda jejda koukam že si knihomol jak řika naše babička 😃
alienka24
15. únor 2010
jo knihomol, jsem to četla celý odpoledne a ještě do noci a asi si k tomu ještě zalezu do peřin 🙂
asus
15. únor 2010
ali 😃 😃 😃 😃
val123autor
15. únor 2010
ahojky holky 🙂
asus
15. únor 2010
val nazdarek konečně jsi taky dorazila k nám 😃
alienka24
15. únor 2010
a od soboty mě bolí podbřišek :-p ale dneska už v něm teda alespon nepíchá 😉