• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
Eust - bohužel, žádný kandidát nejsem. Já jsem s tím ani nepočítala, protože, když jsem byla na UTZ 17DC a nebyl tam žádný velký folikul a děložní sliznice byla moc nízká, tak mně bylo jasné, že tento cyklus je zase v čudu. Tak jsem zvědavá, co mi zjistí z toho profilu.
Do toho mám ještě nemocnou malou - včera večer a celou noc blinkala a měla průjem. Takže zítra bude doma s babičkou a pak uvidíme, jestli to byla jen reakce na nějaké jídlo, které jí nesedlo - měli jsme včera bramboráky.
14. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mna tiez tento cyklus ziaden folikul... je to na.... ale uz sa to bude len zlepsovat. ja cakam kedy mrska dorazi, nech mozem ist na ultz 1 DC a hned zacne ichat injekcie ideme skusat stimulovat hormonmi. no snad to zaberie.

snad s malou to nebude nic vaznejsie. drzim palecky, nech to bolo len z jedla a nech to prejde.
14. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky jak je?? :wink:
14. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
14. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik eust tak copak dělaš?odpočívaš na Valentýnka??ja trochu jo od manžilka jsem, dostala rafaelo namky tak mlsam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pisem pracu do skoly, moc sa mi nechce :cry:. ale uz ma tlaci termin. valentyna neoslavujeme a manza sa ma pytal aku by som chcela kyticku a mam este od minuleh mesiace co sa pekne drzi, tak som u vrvale ze az buduci tyzden nech kupi kyticku.
teraz dovaram obedik
14. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust no ju tak to se nemáš prace do školy v nedělce :unamused: copak vaříš?ja dnes dělala rajskou omačku kynutej knedlik a masove koule :slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
som robila kuraciu polievku, a druhe brokolicu, zemiaciky a kuracie prsicka :wink:. take fajne :wink:
14. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust namky taky dobrutka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,nic tak letim zase na pelišek a na manžilka zatim :grinning: :slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,, jak se máte při pondělku?? :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
as ja mam nakou melancholickou naladu, jsme si vcera udelali z manzilkem pekny vecer a ta realita prace me nejak nebavi :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark no jo no to krasný je jen chvilku :unamused: ale krasný dny si mužete udělat každý den ne? :grinning:
15. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
as to jo jen budeme muset pretrpet tu praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte? Mně neznámo proč bolí ruka, ještě k tomu pravá, no to jsem zvědavá, co budu dneska v práci vytvářet :frowning2:
15. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik licht ty jo ruka jako mě :slight_smile: tak nesmiš trhat zoubečky dneska :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo právě... :wink: nevím, co to zas je, jestli jsem si to nějak přeležela nebo co...
15. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo no taky se mě to nikdy stane a nebrni tě??
15. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky
já jsem teda uplně přejetá, jsem si já blbka do dvou četla Ztracenej symbol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a něco na mě asi leze, jo jinak teda jsem vnesla dotaz na jiný diskuzi ohledně toho nesexu a atb, a bylo mi odpovězeno že sex raději až po kontrolních stěrech páč co kdyby se jeden z nás nevyléčil tak si to zas předáme, no jenže člověk míní a život mění...... :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ahojik jejda jejda koukam že si knihomol jak řika naše babička :grinning:
15. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo knihomol, jsem to četla celý odpoledne a ještě do noci a asi si k tomu ještě zalezu do peřin :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
val nazdarek konečně jsi taky dorazila k nám :grinning:
15. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a od soboty mě bolí podbřišek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dneska už v něm teda alespon nepíchá :wink:
15. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali to mohla být ovulka :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky asus, no jo, konečně :grinning:
15. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali někdy to taky mám a ještě špinim když mám ovulku :wink:
Valll ja mlsám Rafaelo co jsem´ dostala od manžílka k Valentýnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim přijde mi to u mě nějak moc brzo
15. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus ty se máš, to já vše sladké zakázala :slight_smile: Takže jsem dostala kilo banánů :grinning:
15. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek