• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
autor
ali já někdy při ovu mívám píchání a bolest v podbříšku, kolikrát až tak, že se mi i špatně chodí a nejradši bych si nohy skrčila a hotovo.
15. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no u mě ovulace bez podpory léků??.....se mi ani věřit nechce :slight_smile:
val...v banánech je taky mraky cukru :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no kolikaty den to je?
15. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
val jojo tam jsou taky cukry :grinning: to je fuk bananek nebo rafaelko :wink:
15. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ali jj to je, ale já mám různé alergie a mezi to patří i alergie na různé ovoce a zeleninu, takže banány jako jedny z mála můžu :slight_smile: takže na cukr raději nekoukám, protože bych jinak byla jen na sucharech.
15. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
val jsem dostala bomba recept na na opile bananky nakrajej banan na platky a dej mezi dva piškoty a probodni to paratkem jako jednohubku pak to koupej v rumičku a potom polej čokoladou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech zatuhnout a papame nejlepši jsou druhej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a jeden denně neuškodí :wink:
15. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tý jo asus, z toho se dá snad i opít :grinning:
15. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
asus...nemám tušení kolikátý den :sweat_smile:
opilé banánky....mmmmmmmmm ňamka teda, já vím že neuškodí, já třeba banány moc nemusím
15. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
val neda jsou ale skvělé dělám to když banan už nikdo nechce nebo je přezralej nemá to chybu a manža to strašně rád papa :grinning:
15. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ali já mám ráda zelené banány
15. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak až bude manžílek zdraví,tak koupíme rumíka a uděláme si je :grinning: Teda spíš je udělám jemu
15. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jej já bych si dala bebe řezy
15. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
val no musíš to taky ochutnat :grinning: je Bebe řeziky jsem neměla ani nepamatuji :fearful:
15. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já taky ne asus. Ale ta představa krémíku mňam. NO nic, tak zase zklidnim a dám si raději až obídek.
15. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
val jejda tak zhřešit nijakou mlsdou mužeš to nevadi :wink: copak máš k obídku?ja mám ještě rajskou omačku s masovejma koulema a knedlikem od včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já dělala včera masíko ve vlastní šťávě v alobalu s cibulkou a k tomu mám vařenou zeleninku a manžík brambory.
15. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
asu víš jak to je, zhřešíš jednou, pak 2 x a je to v háji. Ne ne, musím vydržet.
15. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
val ty jo takove dobrutky namky :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky bych si dala :wink:
15. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
val letim pro chleba ale ještě zajdu :wink:
15. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj když to dáš do alobalu, tak tam nemusíš nic přidávat, pustí to pěkně šťávičku a udělá se to v ní, takže tak vařím moc ráda. A na zítra mám nachystané kuřátko
15. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj asus,tak pa.
15. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
vall ty jo takove dobrutzky namky si mě udělala chutě jak blazen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak uz mam 1 DC a teda od zajtra pichame fostimon. o tyzden potom kontrola ulrazvukom, a uvid sa co bude nasledovat, ci to bude planovany styk, ci to bude inseminacia. pripadne ked bude vela folikulov, tak to moze byt aj ivf, aby nedoslo k mnohopocetnemu tehu. no uvidime ako to bude pokracovat.
moc casu nemam, ale aspon som vas prisla pozdravit a napisat co nove.
15. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
eustoma:........ 1 DC....... stimulacia Fostimonom, ko: 22.2.-pravdepodobne bude IUI, alebo planovany styk
mirkf:............. 2 DC.......přirozené snažení - 15.2. náběr krve na hormonální profil a podle výsedků se uvidí co dál
tereza1980:.....2 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
alienka24........13 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....14 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........16 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......18 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................19 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 21 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........22 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....22 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............23 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........27 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........27 DC
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?
15. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj eust, tak držíme pěsti, ať to moc nebolí a ať se to vyvine správným směrem :wink:
as, koukám, že jsme na tom skoro stejně :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tu holky Licht jojo taky koukam že jsme na to skorem stejně :grinning: dobra shoda :wink:
15. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
val asus zase ste mi udelaly chute a ted mam hlad :slight_smile:
as ty spisnis i pro ovulce? ja jsem ted taky spinila, ale zase mi to prijde na ovulku brzo, v patek a v sobotu spineni a v nedeli me teda bolelo brisko, ze by se mi cyklus srovnal na takhle brzo se mi nezda...
15. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
dark jojo špinim při ovulce přesně ten jeden den :wink:
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to jsem spinila dva dny a prave si myslim, ze na ovulku bylo jeste brzo... kdo se v tom ma vyznat...
15. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek