• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
tak jsem přidala svuj břuch 21 týden do alba teda ziram jak kynu :sweat_smile: do ničeho se už nevejdu ach jo :pensive:
7. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
as neres to hlavne, ze miminko roste :wink:
7. črc 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ahojik řešit to musim včera jsem chxtla nerva v kramu že na mě nic nemaji :sweat_smile:
7. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobreee ranko

@darkwitch uz sa nemozem dockat zajtrajska ako sa citis?stale na teba myslim :wink:
@asus neboj kynut estelen budes tieto zaciatky su najpomalejsie posledny mesiac malicke pribera stvrt kila na vahe a ty este viac to teprva bude :wink:
ja som to neriesila ja som bola len rada aspon som vedela ze maly je v poriadku :slight_smile:
7. črc 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj As, tebe zrovna potřebuju:wink:
dovču mám, ale až od 19.7.,takže ještě tenhle a příští týden
prosím tě, už pár dní mám takovej výtok s hlenem a včera to bylo skoro jako při ovulaci, měla jsi něco podobnýho tenkrát taky? teďka v sobotu to bude akorát 4 týdny od MA, prolívám se kontryhelem...
7. črc 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova jojo to jsem měla taky to je v klidu :wink: neboj a už je vše v pohodě?
7. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 diky ja vim že nakynu ještě vic jen jsem prostě zapoměla jaky je kynout :grinning:
7. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ja este teras mam 6 kg navyse sere ma to ale ked sa pozrem na prcka tak si poviem ze to stoji za vsetko :wink:
7. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 ja vim to víš po 15 letech mam druhe tak jsem prostě měla šatnik jak panenka :slight_smile: a ted problem s oblikanim :grinning: ono mě to přejde to je takovej ten čas kdy sem neměla koukat do sveho stareho šatniku :wink:
7. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus díky, jo, jinak vpohodě, teďka teda poslední týden o tom břichu začínám zas vědět, tak právě doufám, že se tam něco děje ve smyslu ms :wink:
7. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus presne zacni si robit novy pro tehulku pozri sa do zrkadla a povec si ako to to slusi :wink:
7. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova super a už budete moct souložit? ja mam pocit co jsem těhu že jsen nadržena jak.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 diky o novej šatnik se snažim jen je to problemo něco sehnat :wink: :wink:
7. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus a niake tehu?to sa ti aspon prisposoby ja som mala dvoje nohavice az do konca :wink:
7. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ne, to mám zakázaný, dr.říkal, že teda nejdřív za 3-4 týdny, ale s tím podtextem "nevdím to rád...", á jsem taky nadržená jak stepní koza, mužka taky, ještě štěstí, že má teďka tolik práce a teď měl navíc děsnou střevní chřipku, takže to ho trochu zbrzdí, ale už se FAKT nemůžu dočkat ms
7. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 no těhu oblečeni mam 3/4 kalhoty co nosim ještě stale sve puvodni a kalhoty taky ale štvou mě ty trika a tak :unamused:
7. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova se ti nedivim tak to budete nadržený oba dva a mimisek se zadaři brzo :grinning: prosim tě oni furt doktoři nevidim to rad po menzes sem taky na to hupla a co :wink:
7. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky ja jdu pro chleba a ještě se ukažu zatim papapa :slight_smile:
7. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 neznervoznuj me se ze vsech sil snazim na to nemyslet :wink: jinak se citim uplne normalne, takze me asi ceka ivf, ale tak co to uz vyjde :wink:
7. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no však po ms se taky chystám, prohlídka neprohlídka :wink:
@darkwitch však my už se těšímeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova to je dobřeee :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem holky pojedla farmařský salat celozrnou housku a metro dezert :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus ja si ted dala misu a ledovou kavicku, mnam :slight_smile:
lich jasne vubec si s tim nedelej hlavu a hezky na to vlitnete :wink:
7. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar kočky, že jsou teď ty sváteční dny, tak vás jdu pozdravit :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell ahojik jak se máš?
7. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch neboj za chvilku budes maminka najstastnejsia :sweat_smile: po tej dlhej ceste uz mam len krocik k tomu :wink:
7. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell ahojky to je teda velky svatek, doufam, ze ho budes slavit aspon tyden a ukazes se tu z toho tydne kazdy den :wink:
7. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: kdo ví :wink:
7. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, tak jsme se právě vrátili z Fertimedu. začínáme se stimulací druhý den cyklu, dostala jsem neschopenku a Petřík mi bude dvakrát denně píchat Fortimon nebo jak se to jmenuje, tak jsem na něj teda zvědavá jak to zvládne.
7. črc 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysycko - tak to je super, tak ať injekce co nejméně bolí
Dark - a tobě držím palce, ať zítra až zapnu PC vidím tvoje //
7. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek