Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
8. črc 2010

Dobré ránko Holky takc Dark nijake novoty šup šup 🙂

mirkf
8. črc 2010

Dobré ráno, taky koukám, co Dark - ta nás napíná. Nebo už někde oslavuje //

asus
8. črc 2010

@mirkf to napina ji tak držim pěstičky 😵

asus
8. črc 2010

@mirkf co ty jak ti je?? jak roste břiško mrkam k tobě do albička a nevidim nic noveho?

mirkf
8. črc 2010

Asus - zatím je dobře - nešpiním. Ale nebudu klidná asi až do porodu. S fotkou jsem ostuda, musím se vyfotit, ale břicho už se opravdu nedá přehlédnout. Dneska jdu konečně i k zubaři. Akorát jsem ještě kvůli tomu špinění nestihla obvodní doktorku a EKG, to budu muset někdy příští nebo přespříští týden dohnat.

asus
8. črc 2010

@mirkf ještě špiniš?? mě to taky trapilo ale naštěsti jen na začatku ale hodně ja jsem stale na neschopence doktor řikal do prace prostě ne

asus
8. črc 2010

@mirkf zubaře mám za sebou a ekg se prý děla až ve 30 týdnu

mirkf
8. črc 2010

Taky bych to Dark strašně přála - sice se pro IVF už rozhodla, ale bylo by super, kdyby nemusela

mirkf
8. črc 2010

No tak mně řekli EKG co nejdříve, aby se do toho pak už nepletlo srdíčko mimíska

asus
8. črc 2010

@mirkf aha tak to ja se ptala naposled doktora a řikal až ve 30 týdnu no mě je to jedno kdy 😀 ja prostě to litani po doktorech nesnašim stejně 😀 jojo Třeba protože se rozhodla ji to vyšlo Dark 😉

mirkf
8. črc 2010

Asus - už nešpiním, ale já jsem vůbec před tím nešpinila, až ten minulý týden a to práce zjistili, že je to kvůli té špatně uložené placentě, že je přes porodní cesty a právě hrozí, že se začně odlupovat. A asi se nejspíš do porodu nezvládne vytáhnout, protože je úplně blbá.

mirkf
8. črc 2010

Jo, musím jít pracovat, ale nechám si to zapnuté - kvůli Dark. Zatím pa

asus
8. črc 2010

@mirkf jejda proč si uplně blba za to přeci nemužeš jak máš uloženou placentu ne? 😕

mirkf
8. črc 2010

Asus - já tedy jsem poslední dobou taky úplně blbá - mateřká a těhu demence, ale já jsem psala, že JE úplně blbá - ta placenta 😀 😀

asus
8. črc 2010

@mirkf vidiš jak sem blba ja 😀 😀 😀

asus
8. črc 2010

ta těhu demence moje 😅

darkwitch
8. črc 2010

ahoj holky, dekuju, ze jste na me myslely na testu je bilo... ve tri si jeste budu volat na krev...

cell
8. črc 2010

dark: tak to je mi moc líto, ale dokud nedorazí ms, není nic ztraceno ... a když ne, tak příští měsíc ivf to jistojistě jistí! asi tak dopadneme všechny, my zbylé zoufalkyně

darkwitch
8. črc 2010

cell vsak je to jedno, no, ted doufam, ze ms dorazi co nejdriv 😉 nene na ms se nespoleham, hned jsem si zasla na krev, ale vysledek budu vedet az ve tri...

darkwitch
8. črc 2010

cell ale znamenata, ze vyuziju tvoje sluzby, jestli ti to porad jeste nevadi... pak se dohodnem pres fb

darkwitch
8. črc 2010

koukam, ze dneska pisu fakt hrozne, to je tou stratou krve 😉

cell
8. črc 2010

dark: kdykoli jsem Ti k dispozici 😉

mysycka
8. črc 2010

dobré ráno holky, jak jste se vyspinkali?
Dark to je mi líto, ale IVF určitě vyjde, prostě už musí 🙂

darkwitch
8. črc 2010

cell dekuju 🙂

darkwitch
8. črc 2010

mysycka jasne ze ivf vyjde s tim se pocita 😀

mysycka
8. črc 2010

No to je jasný, že vyjde. nesnáším injekce, teď je budu dostávat 2x denně tak si to užiju ☹

darkwitch
8. črc 2010

mysycka ja uvidim zitra co me ceka... mam teda objednany gonal v peru, tak to si urcite zvladnu pichat sama a pak myslim budu k tomu pichat cetro(neco) a nakonec pregnyl... ale kolik ceho kdy to se teprv dozvim...

darkwitch
8. črc 2010

ale rozhodne si to budu pichat sama, manzovi do rukou se nesverim, je neskoleny co kdyby to zkazil 😀

cell
8. črc 2010

dark: to určitě zvládneš. tady naše těhule si píchaj miniheparin celý těhotenství i šestinedělí a taky to jde.
Já se teda od manžela nechám opíchat 😎

darkwitch
8. črc 2010

cell ja si taky myslim, ze to zvladnu, s perem to bude hracka a pregnyl jsem zvladla uz dvakrat, vlastne jsem uz skoro zkusena pichacka 🙂 no, jo kdyz ty mas sikovneho muze, teda ne ze muj by bylo vylozene nesikovny, ale kdyz vidim jeho vyraz pri pohledu na injekce, tak se radsi opycham sama, myslim, ze by z toho mel prilis velke poteseni 😀
ted se kasam jsem zvedava jak se mi budou klepat rucicky az ten okamzik prijde...