• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
Dobré ránko Holky takc Dark nijake novoty šup šup :slight_smile:
8. črc 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, taky koukám, co Dark - ta nás napíná. Nebo už někde oslavuje //
8. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf to napina ji tak držim pěstičky :dizzy_face:
8. črc 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf co ty jak ti je?? jak roste břiško mrkam k tobě do albička a nevidim nic noveho?
8. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asus - zatím je dobře - nešpiním. Ale nebudu klidná asi až do porodu. S fotkou jsem ostuda, musím se vyfotit, ale břicho už se opravdu nedá přehlédnout. Dneska jdu konečně i k zubaři. Akorát jsem ještě kvůli tomu špinění nestihla obvodní doktorku a EKG, to budu muset někdy příští nebo přespříští týden dohnat.
8. črc 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf ještě špiniš?? mě to taky trapilo ale naštěsti jen na začatku ale hodně ja jsem stale na neschopence doktor řikal do prace prostě ne
8. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf zubaře mám za sebou a ekg se prý děla až ve 30 týdnu
8. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to Dark strašně přála - sice se pro IVF už rozhodla, ale bylo by super, kdyby nemusela
8. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mně řekli EKG co nejdříve, aby se do toho pak už nepletlo srdíčko mimíska
8. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf aha tak to ja se ptala naposled doktora a řikal až ve 30 týdnu no mě je to jedno kdy :grinning: ja prostě to litani po doktorech nesnašim stejně :grinning: jojo Třeba protože se rozhodla ji to vyšlo Dark :wink:
8. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asus - už nešpiním, ale já jsem vůbec před tím nešpinila, až ten minulý týden a to práce zjistili, že je to kvůli té špatně uložené placentě, že je přes porodní cesty a právě hrozí, že se začně odlupovat. A asi se nejspíš do porodu nezvládne vytáhnout, protože je úplně blbá.
8. črc 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, musím jít pracovat, ale nechám si to zapnuté - kvůli Dark. Zatím pa
8. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf jejda proč si uplně blba za to přeci nemužeš jak máš uloženou placentu ne? :confused:
8. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asus - já tedy jsem poslední dobou taky úplně blbá - mateřká a těhu demence, ale já jsem psala, že JE úplně blbá - ta placenta :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf vidiš jak sem blba ja :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta těhu demence moje :sweat_smile:
8. črc 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dekuju, ze jste na me myslely na testu je bilo... ve tri si jeste budu volat na krev...
8. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: tak to je mi moc líto, ale dokud nedorazí ms, není nic ztraceno ... a když ne, tak příští měsíc ivf to jistojistě jistí! asi tak dopadneme všechny, my zbylé zoufalkyně
8. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell vsak je to jedno, no, ted doufam, ze ms dorazi co nejdriv :wink: nene na ms se nespoleham, hned jsem si zasla na krev, ale vysledek budu vedet az ve tri...
8. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell ale znamenata, ze vyuziju tvoje sluzby, jestli ti to porad jeste nevadi... pak se dohodnem pres fb
8. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze dneska pisu fakt hrozne, to je tou stratou krve :wink:
8. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: kdykoli jsem Ti k dispozici :wink:
8. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, jak jste se vyspinkali?
Dark to je mi líto, ale IVF určitě vyjde, prostě už musí :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell dekuju :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysycka jasne ze ivf vyjde s tim se pocita :grinning:
8. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasný, že vyjde. nesnáším injekce, teď je budu dostávat 2x denně tak si to užiju :frowning2:
8. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysycka ja uvidim zitra co me ceka... mam teda objednany gonal v peru, tak to si urcite zvladnu pichat sama a pak myslim budu k tomu pichat cetro(neco) a nakonec pregnyl... ale kolik ceho kdy to se teprv dozvim...
8. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale rozhodne si to budu pichat sama, manzovi do rukou se nesverim, je neskoleny co kdyby to zkazil :grinning:
8. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: to určitě zvládneš. tady naše těhule si píchaj miniheparin celý těhotenství i šestinedělí a taky to jde.
Já se teda od manžela nechám opíchat :sunglasses:
8. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell ja si taky myslim, ze to zvladnu, s perem to bude hracka a pregnyl jsem zvladla uz dvakrat, vlastne jsem uz skoro zkusena pichacka :slight_smile: no, jo kdyz ty mas sikovneho muze, teda ne ze muj by bylo vylozene nesikovny, ale kdyz vidim jeho vyraz pri pohledu na injekce, tak se radsi opycham sama, myslim, ze by z toho mel prilis velke poteseni :grinning:
ted se kasam jsem zvedava jak se mi budou klepat rucicky az ten okamzik prijde...
8. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek