Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mysycka
8. črc 2010

dark 😀
mně bylo řečeno, buď můžete mít Fostimon píchá se do zadku do svalu a hradí ho převážně pojišťovna nebo můžete mít Puregon ten se dá píchat perem, ale při normální dávce je tam doplatek asi 7000 a vy budete mít rovnou dvojitou spotřebu. O pregnylu ještě nic neříkali, jen se mě ptali jestli při odběru vajíček chci analgezi nebo anestezii. Říkala jsem, že anestezii a dostala jsem žádanky na vyšetření krve a moči

darkwitch
8. črc 2010

mysycka tak ja mam informace od holek z gennetu co jsou o krok prede mnou... ja jsem si rekla, ze si za pero klidne priplatim, ten gonal je asi o neco levnejsi, protoze tam je normalni davka kolem 5000

cell
8. črc 2010

ale neboj, to zvládneš 🙂 . Máme z gennetu docela dost pacientek 😉

mysycka
8. črc 2010

dark já bych si taky připlatila, ale že bych měla jen tak 14 000 kč tak to nemám, no. A navíc tam píšou, že doporučují 2 - 3 dny před odběrem vajíček tam zůstat u nich a pokoj stojí 400 na noc a bez jídla jen se snídaní a pak se tam zůstává sam. i při ET

darkwitch
8. črc 2010

cell tak doufam, ze nebudu dalsi 😉

darkwitch
8. črc 2010

aha tak v gennetu prijdu v den OPU a pak zase odejdu a stejne tak pri ET, zadne dlouhe vysedavani...

mysycka
8. črc 2010

no to tady nee, říkali, že jsou vaječníky choulostivý a mohlo by dojít k předčasnému uvolnění vajíčak

darkwitch
8. črc 2010

aha no, proto si budu pichat jeste ten cetro(cosi)...

lichtakova
8. črc 2010

@cell no, mně teda píchal ten můj internista jen jedniou a nemůži říct, že by to bylo něco extra... 😖

mona12071
8. črc 2010

@darkwitch jem to mna mrzi ale po ivf uz budes maminka a to je za chvilku 😉

asus
8. črc 2010

@darkwitch ještě neni nic ztraceno 😉

asus
8. črc 2010

koukam nikde nikdo tak noc krasný den 😉

darkwitch
8. črc 2010

@asus tak uz je to potvrzene i z krve, takze hura do ivf 🙂

mirkf
8. črc 2010

Dark - škoda, že to nevyšlo. Tak teď aby co nejrychleji dorazila mrcha a hurá pro dvojčátka 😉

darkwitch
8. črc 2010

presne tak 🙂 ale myslim, ze nejpozdeji v sobotu ji mam, aspon podle toho jak me zacina bolet brisko, navic utros jsem si brala naposled ve stredu rano a do tri dnu od vysazeni utrose by mela dorazit ms...

mysycka
8. črc 2010

dark tak to je mi líto, ale aspoň nebudu sama na dvojčata nebo rovnou trojčata 🙂

darkwitch
8. črc 2010

mysycka jasne budem cekat dvojcatka spolu 😉

lichtakova
8. črc 2010

teda holky, vy to ženete, a co já tady pak?
my tady zbudem s val....

darkwitch
8. črc 2010

lich neboj tobe prijde ms a budes taky hned tehu 😉

lichtakova
8. črc 2010

už aby...měla bych si jít uvařit zas čaj, ale blééééé...asi to dneska fláknu

darkwitch
8. črc 2010

se ti nedivim, ze se ti do nej nechce, co mas za caj?

lichtakova
8. črc 2010

no, v práci mám jen pocovanej kontryhel a doma mám sypabej gravozen na plodnost, to je nějaká směs, taky s kontryhelem 😖 😖 😖 🤐 🤐 🤐

asus
9. črc 2010

Dobré ránko Holky 😉

asus
9. črc 2010

@darkwitch stejně budu držet pěstičky dal na ty dvojčatka tvoje 😉

mysycka
9. črc 2010

krásné dobré ráno holky
licht neboj ty nás doženeš hned další měsíc 🙂

asus
9. črc 2010

@mysycka ahojik jak se máš?

mysycka
9. črc 2010

ahoj asus, no v rámci možností dobře a jak ty? miminko roste jako z vody, co?

asus
9. črc 2010

@mysycka jojo roste a kope 😀 jsem ráda že je v pohodě naše mala jen at kope alespon vim že je vše dobre ale začina mě popadat strach s porodu 😅 ale to je asi normalni 😀

mysycka
9. črc 2010

asu porodu se neboj, zvládla si to jednou zvládneš to i po druhé. Já vím mně se to kecá, když jsem to nezažila a ani se na to zatím nechystám. Vybrali jste krásný jméno 🙂

asus
9. črc 2010

@mysycka diky 😵 s manželem se nám moc zamlouvalo i když moje mamka si mysli že jsme blazni takove prý hrozne jmeno 😕