Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
13. črc 2010

jj určitě dám, matěj mě asi i vyfotí tak to budu mít při jednom 😉

asus
13. črc 2010

@alienka24 to je dobře 😉 ja si zrušila zitra zubaře v tomhle pařaku se nikam nevytahnu je mě pak blbě 🤐

alienka24
13. črc 2010

no já měla jít za tchánem do nemocnice s matějem a taky nepůjdu, dneska mi všechno enormě smrdí tak se mi do nemocnice nechce 😝

asus
13. črc 2010

@alienka24 ježiš o tom smradu mě povidej sem si koupila sý r Duko ho miluju a že si to namažu na chlebik blee sem si čuchla a konečna dostal to pejsek 😝 😝

darkwitch
13. črc 2010

ahoj je tu nekdo?

alienka24
13. črc 2010

já ted sem si sem sedla

darkwitch
13. črc 2010

ahoj ali
jak je? zitra utz to se urco tesis 🙂 ja jdu ve ctvrtek...

darkwitch
13. črc 2010

ja mam na noze takovy puchyr, ze asi za chvili nebudu moct chodit a at si vezmu jaky chci boty tak se akorat zvetsuje...

alienka24
13. črc 2010

no těším se no, doufám že uvidím pořádnou rybičku 🙂
uff sem se ted narvala knedlíkama borůvkovejma

alienka24
13. črc 2010

dark...to si ho musíš propíchnout

darkwitch
13. črc 2010

ten je propichanej uz jak jehelnicek... je nakej potvora odolnej a to jsem si rikala, ze uz to bude v pohode a asi by bylo, kdybych si nechala boty na podpatku, ale jak sem si vzala druhy boty tak je to zas v haji...

darkwitch
13. črc 2010

ali jsi v praci?

alienka24
13. črc 2010

nene mám volno ještě dneska

darkwitch
13. črc 2010

ty se mas 🙂 jeste, ze jsem rano byla u cell na krve se mi ten den pak trosku zkratil 😀

alice35
14. črc 2010

Ahoj holky 😉 jak se máte? Já jsem z toho vedra úplně grogy, ráno při cestě do práce mi bývá blbě, je to děs ☹ .
Ještěže mám v práci klímu, tak se to dá!

asus
14. črc 2010

Ahojik HOlky 🙂

@alice35 ahojik ani mě nemluv ty pařaky sou na chcipnuti hnus 🤐

alice35
14. črc 2010

@asus jj asus je to fakt síla, bývá mi úplně na omdlení, mám strach, že sebou někde seknu 😠

asus
14. črc 2010

@alice35 mě povidej jsem hotova dolezu domu a zavřu dveře a už mě nikdo nikam nedostane je to hnus fakt 😝 už aby ty pařaky trochu polevovali to se nedá 😔

alice35
14. črc 2010

@asus jj přesně večer když mám jít se psem tak jsem fakt otrávená 🙂 bydlíme na sídlišti a to je rozpálené do noci, pes má teda taky dost 😖
Co jinak co Isabelka? My se tak nějak rozhodli pro Sofinku, manža teda moc nadšenej není, ale prý si zvykne 😀

asus
14. črc 2010

@alice35 no máme baraček ale pod střechou je na padnuti tak jsem dole v obejvaku a chladim se tady 🙂 pes jde ven se vyčurat a hup zase domu taky tam nevydrži 😀
no mala Izabelka snad v pohodě kope vic a vic a nejvic večer když chci spát 😀 pak mě kope do močačku a musim furt litat čurat hnus 😒 a co ty y tva Sofinka??

alice35
14. črc 2010

@asus no přesně jak u tebe.... kope čím dál tím víc a hlavně večer když si v klidu lehnu 😉 pak je taky super když se mi chce čůrat a ona si usmyslí, že se přesune ještě víc dolů než je, to pak pomalu nestíhám doběhnout 😀.
Občas kope hodně dole, že mám pocit, že ze mě vypadne ručička nebo nožička 😲

asus
14. črc 2010

@alice35 jojo přesně tak 😀 😀 😀 no nic ali mažu do kramu pr o chleba ale ještě se ukažu 😉 zatim papa 🙂

alice35
14. črc 2010

@asus pp a já jdu zase pracovat, ale asi tu budu načuhovat

mysycka
14. črc 2010

Dobré ráno holky 🙂
alice Sofinka je moc pěkné 🙂

alice35
14. črc 2010

@mysycka doufám, že se jméno prďolce bude líbit 😀 , dcera je Natálie, tak se to k sobě i hodí. Někde jsem četla, že Sofinek je teď moc, že to dává každý, ale v ČR je jich "jen" 998 tak to není zas tak moc. Třeba oproti Tereze ta je 61tis. ...já chtěla Kristýnku a těch je např. 39tis. 🙂

mysycka
14. črc 2010

@alice35 no já myslím, že se holkám jména líbit budou, jsou moc pěkná obě. Sodinku znám jednu, takže to nebude asi tak rozšířený. My budeme mít holku Klárku a kdyby po IVF vyšli dvojčata holky tak teda nevím jak se bude ta druhá jmenovat, nemůžem se dohodnout 😀, ale kluci by byli Dominik a Matěj

alice35
14. črc 2010

@mysycka jéé Klárku jsem chtěla taky a taky Viktorku, Emu, Sabinku....klučičí se mi líbí Matěj, Matyáš, Patrik....no moc 🙂 ale rozhodnout se je těžký, tak jsem to nechala na dceři a vyšla nám Sofinka 😅 . Jsem ráda, že na bříško už nemluvím jak ti je beruško??? 😀

alice35
14. črc 2010

@mysycka kdy máš IVF?? budu moc moc držet pěsti 😉 a chcete dvojčátka? Myslím to tak, že jestli jsi třeba vždy chtěla dvojčátka..je mi jasný, že pokud vyjdou dvě tak smutná nebudeš 😅 já chtěla vždy dvojčátka 😉

mysycka
14. črc 2010

to věřím, že je lepší říkat jak ti je Sofinko? Matyáš je taky pěkný, ale nše příjmení končí na Ř tak by se to bilo a Patriky máme v rodině už dva 🙂

mysycka
14. črc 2010

ali dvojčátka jsem chtěla dřív, pak mě to přešlo, ale nezlobila bych se. IVF ještě nevím, ted stimlujeme, příští týden počítám odběr vajíček a tak 3 dny na to transfer zpět.