• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
manza ma urcite radost :wink:
11. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak já mám za sebou taky krušnou noc, včera jsem vyčistila ty koberce, pak jsme s manželem vymalovali tu chodbu a ještě se sousedama jely na večeři, dala jsem si lososa a brambory, docela dietka, ale celou noc mě bolelo břicho a nad ránem jsem chodila hodinu po bytě s kýblem a čekala, jeslti to vrhnu nebo ne, a teď piju meltu a mám suchý rohlík a tak to asi celý den zůstane :frowning2:
ali - nevím, co tvůj brácha provádí, ale někdy mám pocit, že máme snad společného bráchu, já rok řešila jeho problémy, finanční, naši půjčku už asi nikdy neuvidíme a mamka ho pořád hájí a přiživuje to, měla jsme z tho nervy, bylo mi zle, ale co jsme v jiném stavu tak jsme si s manželem řekli dost a nic jiného než já a naše MIMINKO NEEXISTUJE, takže jestli ti z valsntí zkušenosti můžu radit, i když to jde někdy těžko, pusť to z hlavy a už to vůbec neřeš a pokud o tom s tebou bude chtít on nebo maminka mluvit, tak to hned zaraž s tím, že máš teď jiné starosti a povinnosti vůči sobě a děťátku a ať tě z toho vynechají, jinak mi věř že tě to usouží a mohlo by se to špatně odrazit na tvém těhu :frowning2:
11. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já taky musím pro novou podprdu, včera už mě ta moje málem večer udusila :grinning:
11. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Myslim na tebe/na vas :wink:
11. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli ty to sampano a ja to vinko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a dark no ta uz nicccccccccc nemoze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsem zpět z testu na cukr...musím říct teda, že nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě teď je mi celkem špatně, tak jsem zkusila do sebe nacpat rohlík a nektarinku a čekám jestli to zabere :confounded:
ali knížka dorazila, tak mi pak písni to č.ú. ju :wink: a díky moc!!!!!
11. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
as jsi tu? Jak jsi zvládla test ty? :sweat_smile:
11. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
alice, tak to ti závidím že už to máš za sebou, já to asi neustojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak si dopadla? výsledky víš hned?
11. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza1980 nn výsledky budou dnes odpo
11. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak test cukru zamnou strašnejj hunuuus blee bylo mě špatně :zipper_mouth: :zipper_mouth: co u vas noveho?
11. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám po kosmetice a jím oběd a pak poletím na nákup a do práce
11. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 tak dobrej program koukam máš :wink:
11. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojo, takovej docela náročnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 no jako ja taky ten cukr test bleeee :zipper_mouth: to maš alespon přijemnějši
11. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bohužel mi nesedl oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

ale tak hlavně že už to máš za sebou :wink:
11. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 jo tak to mě sedl sekanou a salat sem po tom testu zblajzla jak malinu a cukr nechcu vidět hodně dlouho ble :grinning:
11. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no já po tom co jsem už něco snědla pořád to sladký cítím :confounded: blééé, že jsem tam lezla??? :grinning:
11. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 jojo taky to furt cejtim mam slepenou pusu jak med humus :fearful:
11. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tu chuť snažím zaplácnout nektarinkou :grinning:
as a co jinak, co malá? Já se už těším na UTZ v tom 30tt...už aby to bylo :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala řadi jak čertice břuch r o ste vic a vic :sweat_smile: a furt si pokapavam tričko jak mam ten břuch jinak pohoda v celku a co ty?
11. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ultrazvuk se taky těšim :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark....tak jak? jsi tu? držím :wink:
11. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark kde si zlaticko letela som rychlo od dr aby som to stihla myslim na teba :wink:
11. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju, mam to zkusit za hodinu, jeste tam vysledek neni...
11. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo, no nevadí, bude to dobrý

no já už jsem v práci, odvezli jsme tu pomoc pro povodně tak mám takovej trošku lepší pocit, že jsem alespon nějak pomohla
11. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ty nás teda napínáš :slight_smile:
11. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lich ja nenapinam ja jsem napnuta... jestli to za tu hodinu nebude tak asi dostanu infarkt...
11. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to vidíš? co to vtoje krvácení?
11. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lich je to jasne hcg stoupa :wink: ms uz pomalu ustava, jeste trochu spinim, ale to to je normalni jestli to byla klasicka ms...
11. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dardulko myslím na Tebe a je mi z toho až špatně, jak jsem napnutá
11. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek