Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
21. srp 2010

dark: chutě do toho ... a bude dobrůtka na světě 😵

darkwitch
21. srp 2010

uz delam veceri 🙂 ,moucnik bude muset pockat, manza chtel hranolky...

cell
21. srp 2010

darK,. já cu taky hranolky ... s tatarkou prosím 🙂

darkwitch
21. srp 2010

jasne tatrku tu maji moji muzi taky 🙂 ja ji moc nejim tak ji nekupuju 🙂 i jeden platek masa tu pro tebe mam, tak si prijd 😀

darkwitch
21. srp 2010

cell v praci je klid?

cell
21. srp 2010

dark: v práci je až podivný klid, za chvilku oběhnu vizitu a nevím, co budu dělat, protože v televizi nic není
já taky tatarku normálně nekupuju, resp. jen zcela vyjímečně ke smažáku, ale s hranolkama tak jednou za rok můžu ... a masíko netřeba, děkuju (to by si dala Majdulka)

cell
21. srp 2010

hele holky, myslíte si, že je aspoň nějaká šance, že je možné otěhotnět poslední den cyklu, v podstatě když už začíná špinění?

marecek4
21. srp 2010

cell já otěhotním vždycky jen těsně před nebo po,tak to možný je-ale každá jsme na to jinak nastavená,co platí u jedné u druhé ani náhodou

darkwitch
21. srp 2010

cell mozne to je...myslis ze jsi tehu?

cell
21. srp 2010

no já jen že Tomík potkal ve čtvrtek v centru nějakou cikánku a dal se s ní do řeči a nějak se pobavili o tom, že nemáme děti a že bychom je chtěli. A ona mu dala takový amulet, že si to máme dát pod matraci a že to ten den určitě vyjde. jenomže já už špinila, včera se mi rozjela ms, ale dnes už skoro nekrvácím. Já teda nemívám nikdy dlouho ms, tak 4 dny, ale tohle se mi zdá ultrakráttky. Jinak my na tyhle věci moc nevěřili, ale Tomík kdysi potakl takovou cikánku, když byl ve stresu před atestací a ta mu řekla, že to dopadne dobře. Pak o ní pořád mluvil .... a dopadlo to dobře. Tak přišel v ten čtvrtek vyjevenej ... no drželi jsme se pokynů, tak uvidíme 🙂

darkwitch
21. srp 2010

cell tak drzim palcem, ale muze to klidne vyjit 😉

tak za chvili bude vecere a ja si davam mroze 😀

alienka24
21. srp 2010

cell.....možný je uplně všechno 😉

darkwitch
21. srp 2010

tak uz mam v troube i moucnik, ale mam tam malo tvarohu, noi priste bude vedet, ze ho potrebuju vic...

cell
21. srp 2010

no já si myslím taky, že u mě už je možný všeho ... a stále se nevzdávám naděje poslední možnosti otěhotnět přirozeně 🙂
tady je tak mrtvo, že obcházíme s Majdičkou zahradou a Majda tady přitom honí místní kočky 😀

darkwitch
21. srp 2010

cell jasne, ze je mozne vsechno a tobe to urcite vyjde 😉

darkwitch
21. srp 2010

cell a uzivej si klid dokud to jde 😉

cell
21. srp 2010

dark: díky, ale zase já jsem (většinou) pragmatik .... musím Ti vrátit ty knihy ! 😉

darkwitch
21. srp 2010

cell a jak se ti to libilo?

darkwitch
21. srp 2010

tak se pak nejak dohodneme, muzem si zajit na kafco, kdyz budes mit cas 😉

cell
21. srp 2010

dark: já jsem tu trojku nakonec nečetla. A byl to příjemnej letní relax 🙂 . Bys mi mohla půjčit něco dalšího, stejně se neučím 😒

darkwitch
21. srp 2010

cell neco podobneho? mam tam upiri deniky, skolu noci, bratrstvo cerne dyky, sestrenky...

cell
21. srp 2010

nene, upíry už ani ne .... spíš nějakou knížku, kterou máš fakt ráda a která Ti dala něco víc

darkwitch
21. srp 2010

cell dobre budu premyslet 🙂

darkwitch
21. srp 2010

a jaky zanr mas rada?

cell
21. srp 2010

psycho a historické 🙂

darkwitch
21. srp 2010

znas vondrusku? pise pekne historicke detektivky

cell
21. srp 2010

Vondrušku neznám

darkwitch
21. srp 2010

ty jo ja jsem dnes nejaka dojimaci... takhle byvam dojimaci na zacatku ms... coz me desi, protoze jsem se ms jeste porad nezbavila a jestli ma uz zase zacit dalsi kolo tak me asi klepne...

darkwitch
21. srp 2010

tak jestli chces historickou detektivku tak ti muzu prinest...

cell
21. srp 2010

nwebo nějaký pěkný thriller 🙂