Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
26. zář 2010

krasne ranko holky

lichtakova
26. zář 2010

ahoj 🙂

eustoma
26. zář 2010

ja mam dnes super naladu. keby ste videli muzika, ten je uneseny. drzi ho ty tyzden. stale zavola, ze co mi ma kupit, rano sa pyta co mi ma spravit na ranajky 😉.... no rozpravka, uvidim jak mu to dlho vydrzi 😉

eustoma
26. zář 2010

inak riesime take male dilema. ako chceme kocik od kamosky. nesme si isty ci ho chce predat, ale viem ze nejake kociky predava. tak zvazujeme, ze ci sa jej na to popytat ci nie. ako na jednu stranu ten kocik sa nam kocik fakt lubi, na druhu stranu este nechcem povedat ze cakame babo, kebysa nieco zvrtlo... no neviem

lichtakova
26. zář 2010

@eustoma tak řekni, že je to pro kámošku 😉

alienka24
26. zář 2010

ahoj holky 😉

eustoma
26. zář 2010

vidis, to je dobry napad. este musim domysliet

@lichtakova vidis som sa chcela popytat, co sa ti prihodilo? ja som to chvilu nesledovala a nechodila na diskusie a nejak sa mi to nepodarilo dohladat.

eustoma
26. zář 2010

ahoj ali

eustoma
26. zář 2010

dnes tu nejako stale prsi, resp. chvilu prsi a chvilu je iba tak zima.

alienka24
26. zář 2010

u nás je taky hnusně, počasí akorát tak na válení v posteli

lichtakova
26. zář 2010

tady jen leje 😠

eustoma
26. zář 2010

co obedik? co mate v plane?

alienka24
26. zář 2010

já si udělám kaši a obalovanej květák

lichtakova
26. zář 2010

my budem vyrábět jakože čínský nudle s masem a zeleninou

eustoma
26. zář 2010

u nas to vidim na pizzu, vari manza 😉

alienka24
26. zář 2010

no já mám už dva dny chuť na květák takže to byla jasná volba 🙂

darkwitch
26. zář 2010

ja se taky jen valim... na nic jineho nemam v tom pocasi silu, navic jsem zase zacla brat utros, takze se mi pekne mota hlavinka a porad bych spala...

alienka24
26. zář 2010

ahoj dark 🙂 moc na tebe budu myslet, jo a hele furt platí ten šátek? já že jsem už po uklizení věcí a už mám opět pracovní stůl v pokojíku tak bych ti jí udělala

darkwitch
26. zář 2010

porad plati, ale nespecha to, protoze budu pro zmenu bez penez

alienka24
26. zář 2010

@darkwitch no tak dobře, tak já na to taky spěchat nebudu, nějak ted na hedvábí nemám náladu jak jsem se pustila do toho háčkování, tak si třeba řekni až ho budeš chtít tak nějak do týdne to pak udělám ju?

darkwitch
26. zář 2010

ali dobre 🙂 i kdyz se ho samozrejme nebudu moct dockat 😀

lichtakova
26. zář 2010

@darkwitch jsi tu?

alienka24
27. zář 2010

dobré ránko

asus
27. zář 2010

Dobré ránko 🙂

alienka24
27. zář 2010

ahoj asus, tak jak je?

asus
27. zář 2010

@alienka24 jojo v pohodě a co ty?

alienka24
27. zář 2010

no to počasí je naprosto vhodný k nicnedělání nebo spánku, tak se musim donutit k nějaký aktivitě 🙂

asus
27. zář 2010

@alienka24 no počasi je hnus to máš pravdu no ja dneska se musim donutit dožehlit mimi hadřiky 😅

alienka24
27. zář 2010

no já jedu koupit nějaký maso na zítra a pak budu něco vytvářet 😉

tereza1980
27. zář 2010

ahoj holky, tak my měli na víkend tchánovce na návštěvě, byly jsme v sobotu na karlštejně na vinobraní, bylo t ofajn, jenom mě to úplně odrovnalo, bylo m pak blbě celý večer a bolely mě záda jako blázen, v noci nespím už skoro vůbec, strašně mě ten kluk tlačí do žeber, asi budu muset spát už v sedě 😒
já už taky peru, dneska poslední pračku mimi věcí, ty si vyžehlím a ty předchozí si odvezla tchýně vypraný domů a vyžehlí mi je a příště si je odvezu, to jsem ráda, protože toho byl plný prádelní koš, asi tak 200 pidi kousků oblečků a to je aspoň na 6 hodin žehlení 😝 mě tu zůstal už jen zbytek

tereza1980
27. zář 2010

dneska mám ještě dítko doma, zítra je školka zavřená, tak půjde s manžou do cirkusu a od středy už jde zase po 10 dnech nemoci do školky, musím říct, že už se těším, protože to je celý den docela zápřah, manžel si musel vzít minulý týden 3 dny dovolenou, aby se o ní postaral a já oblítala doktory 😖 je to fakt na budku, když je mi furt tak blbě, že nemůžu obstarat ani ty běžný věci, fakt už těch 74 dní do porodu odpočítávám