Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
8. říj 2010

no ja hlavne mam vychazky od tri a obvykle zapomenu, ze bych si mela vymyslet neco na dalsi den k obedu a nakoupi to 😅 tak pak rano hledam co mam doma a z ceho muzu neco udelat...

alienka24
8. říj 2010

@darkwitch ty máš vycházky jen odpoledne?

darkwitch
8. říj 2010

jo od tri do sedmi, jsem si mohla vybrat jak ty ctyri hodiny chci a takhle mi to prislo nejlepsi...

alienka24
8. říj 2010

aha, tak to jo 😉

darkwitch
8. říj 2010

a mit dve a dve hodiny tak si stejne pomalu nestihnu dojit nakoupit, takhle si i muzu zajit na kafco a tak..

alienka24
8. říj 2010

@darkwitch no mě ty dvě a dvě hodiny vyhovujou

darkwitch
8. říj 2010

tak kazdy to ma jinak 🙂 ja si takhle stihnu zajet i do Prahy kdyz budu potrebovat...

cell
8. říj 2010

ahoj kočky, tak máme právě v bytě řemeslníky, strhávají starou podlahu, je tu děsný randál a já jsem uvězněná u počítače ☹

alienka24
8. říj 2010

@cell juj tak to se nemáš teda 😝

darkwitch
8. říj 2010

@cell to je pekne na houby, ale zase budete mit krasnou novou podlahu...
a jak to u tebe vypada?

alienka24
8. říj 2010

tak já jdu vyvenčit psa, sebe i dítě 😉

cell
8. říj 2010

no já jsem ráda. Ta podlaha byla nepěkná a ta nová bude jistě nádherná. Načasováno perfektně, hafan je u našich a i my zítra zvedáme křídla a až se vrátíme, položí nový korek a bude to jistě krása 😵

darkwitch
8. říj 2010

ja jdu vencit az za hodinu 🙂 ale psa necham doma... jen mu potom budu hazet kachnu

darkwitch
8. říj 2010

cell kam jedete?

cell
8. říj 2010

do Barcelony. Tomík tam jede na kongres a prodloužil si o pár dní odlet, já jedu s ním a prochodíme město a přilehlé okolí 😵

darkwitch
8. říj 2010

tak to bude urcite paradni dovca... to si hezky uzijete 🙂

cell
8. říj 2010

to jo, i tady bude ale krásně. Mám strašně ráda babí léto 😵

darkwitch
8. říj 2010

to jo uz se tesim zitra na prochazku, pujdem se projit s manzou, snad nebude muset odpoledne do prace...

cell
8. říj 2010

dark: to bude hezké 😵 vemte s sebou zvířátko, bude šťastné. My jsme celý týden sirotci, tak teskníme po chlupáčkovi, ale na zahradě s ostatníma psama je jí určitě dobře. Jen jsou na ní stížnosti, že trhá jablka 😀 😀

darkwitch
8. říj 2010

😀 tak kdyz pujdu s manzou tak sebou zviratko vezmem ja si ho jen ted nechci brat sama, protoze me neposloucha a ja se s nim nechci tahat...

cell
8. říj 2010

pánové jsou vtipní, už je klid a pak se ozve "pani, my deme na cigáro" 😀

asus
8. říj 2010

ahojik holky dnes je krasně 😵

darkwitch
8. říj 2010

🙂
as jojo je tam krasne a za chvili pujdu na prochazku, asi se stavim v lekarne pro b-komplex a v drogerii pro sampon, nekdo mi ho vypotreboval...

asus
8. říj 2010

@darkwitch ja ted přišla s prochajdy užasný počasko 😵 si dnes uživam a zahřejvam se sluničkem a jak je všechno v pohodě?

cell
8. říj 2010

po B komplexu se tloustne ☹

asus
8. říj 2010

@cell ahojik kočko,jakto že se po něm tloustne??a po těhu vitaminech taky? 😕

darkwitch
8. říj 2010

cell to je sice pravda, ale ja mam opar pres pul pusy...

asus
8. říj 2010

@darkwitch jejej z čeho se ti udělal??

cell
8. říj 2010

ahoj asu, koukám, jak to letí. Vždyť už budeš za chvíli rodit. No vitamíny skupiny B zvyšujou chuť k jídlu 😉 a těhu vitamíny jsou podvod, ostatně skoro jako všechny vitamíny, vyjma kyseliny listové, která jako jediná má prokazatelný vliv na vyvíjející plod, ale jen do 12. tt těhotesntví. Naprostá většina znalých gynekologů tvrdí, že při pestré stravě žádné "těhotenské vitamíny" nejsou třeba.
Pak jsou samozřejmě specifické situace, jako anémie při neodstatku vitamínu B12, ale těch je málo

cell
8. říj 2010

dark: no to je blbý, ale na to Ti vitamíny B stejně moc nepomůžou, to je pověra. Jde o virovou herpetickou infekci, která se vyhojí časem sama 🙂