Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
19. únor 2010

co planujete na vikend? my nic velke. budeme trosku pracovat, trosku sa ucit, trochu upratovat. to trochu je dost dolezite 😉

eimmy
19. únor 2010

já budu zítra uklízet pak jdeme k tchýni na oběd a pak budeme odpočívat ...

eustoma
19. únor 2010

jaj obed. no to musim nieco vymysliet.

dnes sa mi bude dobre spinkat, som velmi unavena. joj dufam ze sa mi zase bude snivat o mimiskovi.

eimmy
19. únor 2010

ani nevíš jak ti to přeju aby to vyšlo.... myslím že všechny budeme dobré mamky... když jsme si to tak vytoužily

eustoma
19. únor 2010

😉 😉 😉 urcite budeme! ako to budu vsetky vytuzene mimca.

som zvedava kedy naplanujete vy IVF. konzultaciu mate uz teraz v utorok, tak hned ako budes co, ako a kedy napis. aky zvolia postup a tak.

ake mavas cykly? myslim dlzko 28?

eimmy
19. únor 2010

jj určitě jsem dám hnedka zprávu jak jsme se domluvili...

normálně mám cyklus 30-34 dní ale ted po ultrogestanu 28 . tento cyklus ale bude delší protože jdu na operaci se zubama tak si ho díky ultrogestanu prodloužím

eimmy
19. únor 2010

dělali ti laparoskopii???

eustoma
19. únor 2010

a tie zuby mas kedy?

eimmy
19. únor 2010

příští týden v pátek

eustoma
19. únor 2010

nie laparoskopiu mi nerobili. ale priechodnost mi zistovali plynom. a vsetko ok.

eimmy
19. únor 2010

jak se to dělá??

eustoma
19. únor 2010

to je dobre, ze budete mat schodzku pred koncom cyklu, lebo hned od zaciatku budete moct riesitnejaky postup a tak. takze to je dobre ze si ms predlzis.

eustoma
19. únor 2010

tym plynom to bolo jednoduche. ako vylezies si na tu ich stolicku, dovnutra ti fukne nejakou hadickou plyn a potom pocuva zvrchu sluchatkom (som to nazvala blbo, ale take to lekarske na pocuvanie) ci plyn prebublava. zakrok nie je vobec bolestivy, ja som nevedela do coho idem, ale tuna v nejakej diskusii holky pisali ze to neboli, tka som sa aspon nebala. potom vraj moze byt niekto trosku omameny. u mna nebolo nic, ale chvilku som este cakala v cakarni, ci nahodou mi nieco nebude.nastastie nebolo.

eimmy
19. únor 2010

jj chtěla jsem to kvuli tomu tak udělal... byla možnost si ho i zkrátit ale zvolila jsem prodloužení.. bude to lepší

jak se dělá ta průchodnost plynem?

eimmy
19. únor 2010

tak to je paráda... lepší než laparo.. to je aspon o jednu narkozu méně...

eustoma
19. únor 2010

ako citis ze tam nieco ma, teda nejaky nastorj, a tiez citis, ked ti ten plyn fuknu.

eustoma
19. únor 2010

este som sa docitala ze sa robi priechodnost pod rengenom, ale tu u aplinara nerobia. neviem ci sa este robi. ci to nie je nieco zastarale. to neviem. ani ako prebieha.

eimmy
19. únor 2010

tak to se dá vydržet.. 🙂

eimmy
19. únor 2010

o rentgenu jsem ještě neslyšela

eustoma
19. únor 2010

no ja som predtym zistovala kde co a cim viacej clovek cita, ty viacej sa zacne vsetkeho bat. takze som citat prestala 😉. a teraz dufam ze bud IUI alebo IVF vyjde. a teda ze vyjde hned prvykrat 😉

eimmy
19. únor 2010

jj tak jsem už přestala číst všelijaké diskuze a musím říct že se mi celkem ulevilo.. občas jsem z toho byla vynervovaná. ted se soustředím jen na příští úterý a těším se že začne snad už ta správná cesta ( doufám že krátká 😉 )

eustoma
19. únor 2010

tebe budu vysetrovat teraz este priechodnost? a viest este o niecom dalsom co vas caka?

eustoma
19. únor 2010

ja sa strasne tesim az budem moct v praci povedat, ze uz som tehulka. tesim sa az to ze mi sefik pozera na brucho bude opravnene 😉. teraz aj potom co som mu to povedala, tak stale to robi, az sa citim trapne.

eimmy
19. únor 2010

nevím zda mi budou vyšetřovat průchodnost ale většinou to dělají .. nevím co nás čeká. četla jsem že udělají komplet krevní testy, ale ty mám hotové a před IVF chtěji EKGa to mám též hotové tak doufám že už nasadíme léčbu 🙂 chci mít pod stromkem baby

eustoma
19. únor 2010

😉. ja sa tiez na to chystam 😉. myslim mimco pod stromcek 😉😉😉.
takze teraz pekne postupne budeme tehotniet 😉, vsetky zaradom 😉 😉 😉

eimmy
19. únor 2010

hi hi to se nedivim... 😀 já bych si napsala cedulku a nosila bych jí .. ZATÍM NEJSEM TĚHU, AŽ BUDU PODÁM INFO 😀

eustoma
19. únor 2010

dobra cedulka. rozmyslim ci nezrealizujem 😉.

eimmy
19. únor 2010

😉

eustoma
19. únor 2010

preco sa robi EKG?

eimmy
19. únor 2010

Protože se odběr vajíček provádí při anestezii a proto je nutné kompletní předoperační vyšetření. píší to na strankách www.iscare.cz jsou tam velmi dobré info