• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
ahoj ali, no vikendy tu je mala ucast. aky mas vikend?
21. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký :slight_smile: užívám si to, a večer se těším na hokej :wink: no ted už budu jen odpočívat, jumping byl docela makačka a cvičili jsme i s činkama na ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a teda slaboulince špinim tak nevim co to je :sweat_smile:

a co ty? zítra kontrola vid?
21. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zajtra kontrola a teda dufam ze aj naplanovanie, bud IUI, alebo IVF. no som nedockava. a strasne si prajem nech to vyjde.
21. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bolí tě bříško? jakože jestli cejtíš něco jinak? já vždycky cejtila že ty flíky rostou, jsem měla pocit že sem nafouknutá a bolel mě podbřišek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale někdo teda necítí nic, jsem asi nějakej citlivej případ :grinning:
21. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tak rozne. ako nejaky tlak v podbrusku je. ale to bolo aj minuly mesiac a folik tam nimuly mesiac nebol. no uvidime ako to bude. ale dufam ze tam bude folikov dost a v nich dost vajicok :wink:.
no neni to bolest, len taky tlak. a nie stale. pre istotu sme s manzou aj na to hupli, kebyze ze mi tie hormony nejak skratili ovulku :wink:.
21. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na trampošky od šesti a už se celá třesu :slight_smile:
21. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu držet palečky :slight_smile: a IUI by snad mohlo stačit :wink:
21. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze niekde na fore pisali ze IUI robia iba ked je do 4 folikov, ze ak je viacej tak je IVF. mne je jedno co to bude len nech to vyjde.
21. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell: sa mas :wink:. ja idem este prat :cry:, vcerasa mi enjak nechcelo. to je take nudnejsie.
21. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se musím pochlubit, dneska už jsem udělala spoustu věcí a hlavně jsem si uklidila skříň, což jsem fakt odkládala dlouho :frowning2: . Teď jdu s hafanem na procházku, je tam krásně.
Jsem taky napnutá eustíku, co (a hlavně kolik( Ti zítra zjistí. Ke komu jdeš?
21. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohla som si vyberat ku koryntovej alebo k rezabovi. tak som zvolila reraba. keby ze som sa zabudla pytat, snad mi povie toho viacej sam :wink:. idem tam o deviatej.
21. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, rerabka :wink: som mu skomolila meno
21. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás teda chumelí jak kdyby to mělo bejt naposledy, mazec :wink:

eust...no jestli jich budeš mít hodně tak je IVF jasný, ale já myslím že tahle stimulace není ještě tak silná aby se ti jich udělalo tolik
21. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řežábka :slight_smile: .... já si ho pamatuju ze školy, se mi jako chlap líbil, i když mi připadal takový chladný. Nás nechal se spolužačkou poprvé dělat ultrazvuk, to nám dal, my tu dělohu nemohly najít a to to vypadá tak jednoduše. Ale je to jistě machr, určitě vymyslí, co je pro Tebe nejlepší ..... držím palce!!!!
21. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neni. davku mam relativne malu. ale divne je to ze ten 1DC som mala vela folikov, to som este injekcie nebrala. statndartne 7 DC ziadne foliky. teraz foliky boli malinke ale bolo ich vela aj nalavo aj napravo. takze neviem ci nahodou sa moj organizmus nerozhodol, ze teraz bude vela folikov aj bez stimulky a ta stimulka keby ze tomu este pomaha. tak bude pozehnane. no uvidime.
21. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust...no já teda nevim ale podle mě ženská má folíky prostě furt, vajíčka už od narození takže to že bys neměla žádné se mi moc nezdá
21. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ultrazvuku mi ziadne nenasli. a nebolo to jeden cyklus, ale urcite dva. potom sa tam nejake objavia. ja neviem ako to ma byt vobec tomu nerozumiem. ale teraz tam boli, videla som ich na monitore :wink:. uvidime zajtra co a ako bude. len nech to proste zafunguje :wink:. strasne chcem :wink: :wink: :wink:
21. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holt každá jsme jiná :slight_smile: neboj určitě to bude dobrý a minimálně jeden tam bude, a ještě máš čas aby povyrostli :wink:
21. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: to jasne :wink:.
21. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zase na mna zacina ist depka, joj. babo sa mi zase zachcelo..... ach joj....
21. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eustíku...proč depka? vždyt se máš těšit na zítra a ne depkařit :wink:
21. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem, preco. ako tak mi je luto ze sa nedari. ako viem tento cyklus neni strateny a mozno sa zadari. ale tak luto vsetkeho mi je. uz to predsa len dlho trva :cry:. a mozno su v tom aj tie hormony. no neviem
21. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo...no těžko radit, musíš se s tím poprat sama, ale neházej flintu do žita, přeci jen máš tenhle cyklus a snažení před sebou tak proč by to nemohlo vyjít zrovna ted?
21. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ali dakujem.

kebyze to vyjde bude to moj druhy najstastnejsie den na svete. prvy bol ked sme sa s maznelom vzali :wink:. potom mozno prehodnotim poradie :wink:
21. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: taky moc ráda vzpomínám na naší svatbu :wink:
21. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechapem, ze proste ked niekto chce babo a robi preto prve a posledne, tak sa mu to nedari :cry:. a je hromada holiek, co su nechcene tehotne a uvazuju ako sa baba zbavit. ach joj...... nespravodlive.
bolo by skvele keby sa zadarilo. bolo by to uzasne.

velmi to prajem vsektym holka, nie len tuna v diskusii ale vsetkym, ktory si babo praju.
21. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust....no ono je to vždycky něco za něco, mám kamarádky které otěhotněli ani nevěděli jak, mají zdravé mimčo ale jejich vztah se rozpadl a ted jsou na to sami, takže třeba to že máme partnery které milujeme a jsme s nima štastný je už tak velký dar a člověk by si ho měl vážit a třeba proto to miminku tak dlouho trvá, ale až přijde o to to bude lepší :wink:
21. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry nedelny podvecer :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano presne tak, bude to lepsie. a urcite sa zadari :wink: musi.
ahoj dark
21. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus nedepkuj, ono to vsechno nejak dopadne :slight_smile:
ja jsem dneska krome prani a vareni obedo-vecere nedelala nic, jen si cetla na vetrne hurce :slight_smile: uz chapu proc jsem to nikdy necetla...
21. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek