• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
no ved to ze nejak. ja chcem aby to dopadlo per
21. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
perfektne
21. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus vsak to dopadne dobre :wink:
21. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cakanie ma ubaja. to je strasne ked je clovek nedockavy je to este horsie.
ale dufam vto ze to bude naozaj skvele.
21. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus asi se mame naucit trpelivosti nez nam osud sveri ty nase poklady :wink:
21. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
podklady, to je krasny vyraz. su vytuzene, snad zachvilku sa ich dockame.
21. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus to vis urcite na nas cekaji takove ty strasne neposedne a premoudrele deti se kteryma se za normalnich okolnosti neda vydrzet pet minut a my z nich mame vychovat rozumne dospele bytosti, na to bude potreba velmi trpelivosti kterou se ted ucime...
21. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ;-0 :wink: ta predstava je uzasna. uz aby to bolo.
21. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mej se krasne jdu si uzit koupel a pak manzilka :wink:
21. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
21. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se psem sem byla, ospršila sem se a ted už jen čekat až začne hokej :wink: :wink:
21. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vytrampošená a srším energií. To byla zase dneska příjemná řež :dizzy_face: . Chtěli jsme si dát s Tomíkem vínko, ale pojedeme ještě v noci pro baťohy, tak nic, škoda, neb jsem dostala roudnické :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell.....já jsem vždy po trampoškách taky uplně plná energie :dizzy_face: :wink:
21. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahoj holky. vidim ze tramposky su dost popularne. ja som an nich este nikdy nebola.
21. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: já taky, ale jenom v neděli. Cvičí se ještě v úterý večer, ale to to sotva uskáču, přece jenom po celým dni v práci. Víkendy jsou super. A včera byl jumping maraton a já to něvěděla, to mě mrzí, dala bych si do těla

eusti: mě to moc baví, zkus to, jistě se v okolí někde cvičí :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik, mozno niekedy vyskusam. zatial ma to nelaka. mozno casom. ja sa tesim na jar, nech zlezie sneh a ideme na kola. to mam velmi rada.
21. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás se cvičí každý den minimálně dvě lekce, takže si vyberu vždycky, a mají i dopolední a víkendové tekže paráda :wink:
no a je to snad první cvičení který mě fakt baví a ani tam nemusím chodit s kamarádkou, takže fakt paráda, no objednala sem se na úterý zase, chci ted chodit co nejvíc at mám nějakou fyzičku na ten island :wink:
21. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lichtakova: .... 1DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............2 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........4 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........6 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 7 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 8 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....8 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac...........10DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........19 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....20 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........22 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......24 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................25 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 27 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........28 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?
21. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
koukam ze se tu vcera skakalo :slight_smile: ja jdu ve ctvrtek a uz se toho desim, jsem zase dlouho nebyla a jeste mame mit jinou cvicitelku...
22. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lichtakova: .... 2 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............3 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........5 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........7 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 8 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 9 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....9 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac...........11DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........20 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....21 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........23 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......25 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................26 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 28 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........29 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?
22. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile: hlásím se z práce
22. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ali tak kde jsou fotky z plesu?
22. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si nakonec nebrali foták, se nám s ním nechtělo tahat, takže si mě mates vzfotil jen doma, ale pak umřekla baterka a ještě jsem to nedala do pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali no, dobre tak ale tu jednu fotku chceme videt :wink:
22. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, potřebuju poradi .. mám už brát tento měsíc ten clost? Hrozně se toho bojím .. šly by jste do toho? Musím si ho vzít už dnes a brát do pátku, zatím pořád váhám, jestli tomu ještě nedat měsíc :confounded:
22. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpoledne to přidám ju? :wink: určitě
teda musim říct že z toho včerejšího hopsání s činkama mě pěkně bolej ruce a prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jo a dnešní teplota 37,1 :slight_smile: si snad ještě udělám graf :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit ja bych do toho asi sla... ale zase nic o tom nevim, jen uz bych asi cekat dalsi mesic nechtela
22. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrisku....záleží na tobě a na tom jak se cítíš, zkusit to můžeš za to nic nedáš :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to vypada pekne, ze by v dobe kdy se nemate snazit a neberet nic na podporu se konecne zadarilo? to by bylo fajn :slight_smile:
ja zacinam obdobi po ovu uplne nesnaset, jednak v cloveku hloda jestli to vyslo a jednak me boli prsa tak ze se jich nemuzu pomalu ani dotknout a o tramposkach uz vubec nemluvim... :angry:
22. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dark....mě ted uplně stačí že to vypadá že proběhla ovulace, to mi bohatě stačí ke spokojenosti :wink: :grinning:
22. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek