Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
21. únor 2010

ahoj ali, no vikendy tu je mala ucast. aky mas vikend?

alienka24
21. únor 2010

hezký 🙂 užívám si to, a večer se těším na hokej 😉 no ted už budu jen odpočívat, jumping byl docela makačka a cvičili jsme i s činkama na ruce 😝
no a teda slaboulince špinim tak nevim co to je 😅

a co ty? zítra kontrola vid?

eustoma
21. únor 2010

jj, zajtra kontrola a teda dufam ze aj naplanovanie, bud IUI, alebo IVF. no som nedockava. a strasne si prajem nech to vyjde.

alienka24
21. únor 2010

a bolí tě bříško? jakože jestli cejtíš něco jinak? já vždycky cejtila že ty flíky rostou, jsem měla pocit že sem nafouknutá a bolel mě podbřišek 😉 😝 ale někdo teda necítí nic, jsem asi nějakej citlivej případ 😀

eustoma
21. únor 2010

ja tak rozne. ako nejaky tlak v podbrusku je. ale to bolo aj minuly mesiac a folik tam nimuly mesiac nebol. no uvidime ako to bude. ale dufam ze tam bude folikov dost a v nich dost vajicok 😉.
no neni to bolest, len taky tlak. a nie stale. pre istotu sme s manzou aj na to hupli, kebyze ze mi tie hormony nejak skratili ovulku 😉.

cell
21. únor 2010

já jdu na trampošky od šesti a už se celá třesu 🙂

alienka24
21. únor 2010

no budu držet palečky 🙂 a IUI by snad mohlo stačit 😉

eustoma
21. únor 2010

myslim ze niekde na fore pisali ze IUI robia iba ked je do 4 folikov, ze ak je viacej tak je IVF. mne je jedno co to bude len nech to vyjde.

eustoma
21. únor 2010

cell: sa mas 😉. ja idem este prat 😢, vcerasa mi enjak nechcelo. to je take nudnejsie.

cell
21. únor 2010

já se musím pochlubit, dneska už jsem udělala spoustu věcí a hlavně jsem si uklidila skříň, což jsem fakt odkládala dlouho ☹ . Teď jdu s hafanem na procházku, je tam krásně.
Jsem taky napnutá eustíku, co (a hlavně kolik( Ti zítra zjistí. Ke komu jdeš?

eustoma
21. únor 2010

mohla som si vyberat ku koryntovej alebo k rezabovi. tak som zvolila reraba. keby ze som sa zabudla pytat, snad mi povie toho viacej sam 😉. idem tam o deviatej.

eustoma
21. únor 2010

pardon, rerabka 😉 som mu skomolila meno

alienka24
21. únor 2010

no tak u nás teda chumelí jak kdyby to mělo bejt naposledy, mazec 😉

eust...no jestli jich budeš mít hodně tak je IVF jasný, ale já myslím že tahle stimulace není ještě tak silná aby se ti jich udělalo tolik

cell
21. únor 2010

Řežábka 🙂 .... já si ho pamatuju ze školy, se mi jako chlap líbil, i když mi připadal takový chladný. Nás nechal se spolužačkou poprvé dělat ultrazvuk, to nám dal, my tu dělohu nemohly najít a to to vypadá tak jednoduše. Ale je to jistě machr, určitě vymyslí, co je pro Tebe nejlepší ..... držím palce!!!!

eustoma
21. únor 2010

no neni. davku mam relativne malu. ale divne je to ze ten 1DC som mala vela folikov, to som este injekcie nebrala. statndartne 7 DC ziadne foliky. teraz foliky boli malinke ale bolo ich vela aj nalavo aj napravo. takze neviem ci nahodou sa moj organizmus nerozhodol, ze teraz bude vela folikov aj bez stimulky a ta stimulka keby ze tomu este pomaha. tak bude pozehnane. no uvidime.

alienka24
21. únor 2010

eust...no já teda nevim ale podle mě ženská má folíky prostě furt, vajíčka už od narození takže to že bys neměla žádné se mi moc nezdá

eustoma
21. únor 2010

no na ultrazvuku mi ziadne nenasli. a nebolo to jeden cyklus, ale urcite dva. potom sa tam nejake objavia. ja neviem ako to ma byt vobec tomu nerozumiem. ale teraz tam boli, videla som ich na monitore 😉. uvidime zajtra co a ako bude. len nech to proste zafunguje 😉. strasne chcem 😉 😉 😉

alienka24
21. únor 2010

no holt každá jsme jiná 🙂 neboj určitě to bude dobrý a minimálně jeden tam bude, a ještě máš čas aby povyrostli 😉

eustoma
21. únor 2010

😉 to jasne 😉.

eustoma
21. únor 2010

holky zase na mna zacina ist depka, joj. babo sa mi zase zachcelo..... ach joj....

alienka24
21. únor 2010

eustíku...proč depka? vždyt se máš těšit na zítra a ne depkařit 😉

eustoma
21. únor 2010

ja neviem, preco. ako tak mi je luto ze sa nedari. ako viem tento cyklus neni strateny a mozno sa zadari. ale tak luto vsetkeho mi je. uz to predsa len dlho trva 😢. a mozno su v tom aj tie hormony. no neviem

alienka24
21. únor 2010

chjo...no těžko radit, musíš se s tím poprat sama, ale neházej flintu do žita, přeci jen máš tenhle cyklus a snažení před sebou tak proč by to nemohlo vyjít zrovna ted?

eustoma
21. únor 2010

😉 ali dakujem.

kebyze to vyjde bude to moj druhy najstastnejsie den na svete. prvy bol ked sme sa s maznelom vzali 😉. potom mozno prehodnotim poradie 😉

alienka24
21. únor 2010

🙂 taky moc ráda vzpomínám na naší svatbu 😉

eustoma
21. únor 2010

nechapem, ze proste ked niekto chce babo a robi preto prve a posledne, tak sa mu to nedari 😢. a je hromada holiek, co su nechcene tehotne a uvazuju ako sa baba zbavit. ach joj...... nespravodlive.
bolo by skvele keby sa zadarilo. bolo by to uzasne.

velmi to prajem vsektym holka, nie len tuna v diskusii ale vsetkym, ktory si babo praju.

alienka24
21. únor 2010

eust....no ono je to vždycky něco za něco, mám kamarádky které otěhotněli ani nevěděli jak, mají zdravé mimčo ale jejich vztah se rozpadl a ted jsou na to sami, takže třeba to že máme partnery které milujeme a jsme s nima štastný je už tak velký dar a člověk by si ho měl vážit a třeba proto to miminku tak dlouho trvá, ale až přijde o to to bude lepší 😉

darkwitch
21. únor 2010

dobry nedelny podvecer 🙂

eustoma
21. únor 2010

ano presne tak, bude to lepsie. a urcite sa zadari 😉 musi.
ahoj dark

darkwitch
21. únor 2010

eus nedepkuj, ono to vsechno nejak dopadne 🙂
ja jsem dneska krome prani a vareni obedo-vecere nedelala nic, jen si cetla na vetrne hurce 🙂 uz chapu proc jsem to nikdy necetla...