Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alice35
27. říj 2010

@asus no já celkem taky počítadlo dnes 20 dní 😉 ale jako chvíli mám bobky děsný a z toho si řeknu jéééžiš to zvládnu v poho 😅

asus
27. říj 2010

@alice35 no on to za nas nikdo neporodi no 😅

alice35
27. říj 2010

@asus jasně jen aby vše probíhalo ok 😉 ale věřím, že ano 😅

alice35
27. říj 2010

@asus máš nějakou předzásobu plínek? Psala jsem dotaz asi o stránku dřív 😉

asus
27. říj 2010

@alice35 no tak to věřim taky musi to proběhnout skvěle 😉

alienka24
27. říj 2010

holky určitě 😉 a neže mě tady pak budete děsit hororovejma příhodama z porodu ju?

alice35
27. říj 2010

@alienka24 😀 😀 😀

asus
27. říj 2010

@alienka24 neboj to určitě nebudu tě strašit to se neděla 😉 děsit okoli neboj to děkaji jen prdloušky 😠

darkwitch
27. říj 2010

@asus ty si mozna rada pockas, ale Bele se treba cekat nechce...

asus
27. říj 2010

@darkwitch no taky mě to přijde že nijak chvata na svět žhava Bela 😀

alienka24
27. říj 2010

@asus no já mám kamaráda, kterej byl u porodu před půl rokem a furt mi vypráví o tom jak to bylo příšerný a hrozný a bla bla bla 😀 😝 skoro jako by rodil sám

asus
27. říj 2010

@alienka24 😀 no jo mužský 😀 prochazka ružovim sadem to neni ale přežit se to da 😉

alienka24
27. říj 2010

@asus no právě, ven holt někudy musí 😉 já se zatím nebojím, ale ono to určitě přijde

asus
27. říj 2010

@alienka24 no přijde no ale ještě máš čas na strach 😀

asus
27. říj 2010

kočky tak ja jdu uklidit zatim se mějte 🙂 papapa a držim pěsti na kontrolu Ali 😉

eustoma
27. říj 2010

hura hura mam knizku 😉. KO prebehla super, sme vitalny a meriame 33mm, srdiecko nadherne tukalo, tak rychlo. za 14 dni ideme na screening. takze u nas super.

alienka24
27. říj 2010

@eustoma juuuu gratuluju 😉 😵 😵

eustoma
27. říj 2010

ali dikes. ako mne sa strasne lubilo to vitalny plod. tak ftipne to znelo. inak maly sa vrtel. bolo vidno hlavicku a take pidi telicko 😉. srdiecko tukalo tak zrychlene, az super rychlo. ako porovnavam to s normalnym zvukom. fajnove to bolo. ale nejak som zavahala a nema fotku, ta za 14 dni bude. sestricky zo mna museli mat srandu. som nic nechapala.

asus
27. říj 2010

@eustoma gratuluji 😵 a co ty
@alienka24

darkwitch
27. říj 2010

@eustoma gratuluju 🙂

eustoma
27. říj 2010

kocky dieks, ste zlatucke. neskor vas docitam. teraz nestiham.

alienka24
27. říj 2010

@asus já mám kontrolu až za 14dní 😉

asus
27. říj 2010

@alienka24 aha ja mysela že ji mame stejně spolu 😀

mirkf
27. říj 2010

Ahojky, tak u nás děs - abych toho neměla málo, tak malé včera píchali ucho ☹ Takže už jsem s ní od včera doma a do práce už nejdu. Měla jsem být dneska naposled, tak jsem si to ještě o 2 dny prodloužila.
Jinak cukr mně po inzulínu lítá jak zběsilý, takže jsem zvědavá, co mně příští týden řeknou v diabet. poradně. To mám ve čtvrtek všechno v jeden den - poradnu u mojí gyndařky, diabet. poradnu, u dietní sestry a pak ještě v rizikové poradně v porodnici UTZ a kontrolu. Břicho tvrdne celkem často a ještě mně v něm tak divně píchá, jako kdyby se měla děloha z břicha vytrhnout a uletět. A o bolesti podvozku ani nemluvím. V noci se budím při každém otočení. Ale ještě by to chtělo min. 5 týdnů vydržet.

Gratuluju ke všem dobrým kontrolám, Dark držím na pátek moooc palce a Asus se koukej šetřit, ať se malá ještě v bříšku pěkně dopeče - sice už by to nebyla žádná katastrofa, ale přeci jen by ještě chvíli mohla vydržel.

Alice - já bych chtěla mít nakoupené plenky tak na měsíc (měla jsem to i při malé)- sice pro ně můžu vyslat kohokoli, ale přeci jen - počítám, že ze začátku je to tak 8-10 plenek na 24 hodin, takže podle toho. Mám tu od kámošky 1,5 balíku Huggies (ale ty jsem s malou nepoužívala, protože jí nevyhovovaly), pak chci koupit nějaké Pampers a až bude mimčo větší, tak budu kupovat Tesco pleny (za Zuzky byly ve fialovém balení) a byly srovnatelné s Pampers a pak jsem dokonce kupovala plenky i v Penny.

Nemáte někdo nové zprávy o Ter, jak na tom je?

darkwitch
27. říj 2010

@mirkf tak se drzte...

mirkf
28. říj 2010

@darkwitch Tak na zítra tfuj, tfuj a ať nám přineseš krásnou fotku fazolky. Moooc držím palečky. V kolik hodin jdeš na UTZ? A budou ti ještě nabírat znovu krev?

darkwitch
28. říj 2010

@mirkf jdu na 12.45...

val123
autor
28. říj 2010

@darkwitch moc moc držím palce na zítra 🙂

darkwitch
28. říj 2010

@val123 dekuju

alienka24
29. říj 2010

dobré ránko holky