Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
29. říj 2010

@asus to bylo mysleno, tak ze hlavni postavy jsou pubertaci, pak jsou jeste upiri story pro dospele 😉 a s dospelyma hrdinama 😉

asus
29. říj 2010

@darkwitch ja vim 😀 ale čteni je dobre a nijakej film o upirech taky mužu to manža nesnaši 😀

darkwitch
29. říj 2010

@asus muj manza taky nema upiry rad a na Underworld se spolu nemuzem koukat, on fandi vlkodlakum a ja upirum...

asus
29. říj 2010

@darkwitch 😀 jo tak to mate rozdělene to je dobrý 😀 tak to bych v tobě měla partačku koukala by si semnou a byla by prča 😀

darkwitch
29. říj 2010

@asus presne tak 🙂 upiri vedou... ta jina rasa bude asi zajimava, zvlast kdyz prostredi je mi tak zname, bude z naseho mesta (teda v 11. stoleti) ale stejne to bude doma 🙂

asus
29. říj 2010

@darkwitch je to i jako film?

darkwitch
29. říj 2010

ta Jina rasa? to nevim asi ne...
ale upiri deniky jsou i serial...

a kdyby si chtela upiry pro velke holky s trochou romantiky a trochou hororu a trochou erotiky, muzu ti doporucit J.R. Ward - serii Bratrstvo cerne dyky, prvni dil je Milenec temnoty a je to moooc pekne (teda me se to libi)

asus
29. říj 2010

@darkwitch teda tak na to mrknu co jsi tu napsala to mě taky zajima diky 😉

darkwitch
29. říj 2010

http://deti-noci.cz/view.php?cisloclanku=201004... tady mas recenzi na prvni dil, minuly tyden vysel treti a je to cim dal lepsi 😉

darkwitch
29. říj 2010

a kdyby se ti to libilo, tak je podobna serie od Lary Adrian, kdy ted vysel prvni dil Polibek pulnoci... je to trochu jemnejsi a trochu drsnejsi nez Bratrstvo

asus
29. říj 2010

@darkwitch jj diky mrknu na to 😉 rada tak ja miznu na kutě manža dorazil tak zatim dobrou noc

darkwitch
29. říj 2010

@asus dobrou

tereza1980
30. říj 2010

Dobrý večer dámy,
po delší době se opět hlásí Terezy manžel Petr. Včera odpoledne se naší mamince zhoršily ozvy na monitoru a doktoři rozhodli provést císařský řez. Máme krásného syna, narodil se na kocni 34 týdne. Váží 2320 gramů a měří 47 cm a jmenuje se Vednelín 🙂
Oba jsou v pořádku. Chlapeček ještě musí nějakou dobu prožít v inkubátoru. Zatím vše vypadá normálně věku. Dýchá sám díky injekcím kortioidů co Terezka dostala hned na počátku hospitalizace. Když všechno půjde dobře, tak za 3 týdny by mohli být oba domů. Naštěstí je klučina o pár dní napřed než by měl být a zvládá.
K naší smůle zrovna v tento termín malovali JIP pro nedonošence a ještě nám (resp pouze synovi) hrozil převoz na jiné pracoviště, ale naštestí pan primář na pediatrii udělal výjimku a oba leží na stejném místě. Zatím si syna nemůžeme ani pochovat a je to těžké, ale drží se moc dobře. Maminka ho dokonce viděla pořádně až další den když byla schopná se zvednout a dojít na JIP.
Zase podáme zprávy jak to vypadá. Hezký večer!
Petr

eustoma
30. říj 2010

@tereza1980 ahoj petre, Terezce a Vendelinovy drzim pestiky. nech ich mas coskoro doma a nech sa im dari.

asus
31. říj 2010

@tereza1980 ahojik tak moc gratuluji a přeji oboum hodně zdravička 😵

darkwitch
31. říj 2010

@tereza1980 preju obema mnoho zdravicka a gratuluju jim 🙂

koblizek.janinka
31. říj 2010

@tereza1980 Teda Teri moooc gratuluji k Vendelinkovi 😵 a preji at jste co nejdrive doma!!!!!

alienka24
1. lis 2010

jeeee tak první miminko naší vraní diskuze už máme 😉 😵

No tak vítám Vendelína na světě a přeju mu jen to nejlepší, zdraví, štěstí, lásku rodičů a rodičům at dělá jen samou radost. 🙂 Hlavně at je brzy pustí domů a jsou oba v pořádku 😵 😵

asus
1. lis 2010

dobre ránko holky 🙂 jojo prvni mimi je to parada 😵

alienka24
1. lis 2010

ahoj asus 😉

alice35
1. lis 2010

Dobré ráno holky 🙂
tak hlásím, že jsem stále 2v1 😉 ikdyž z pátku na sobotu jsem myslela že už jedu 😀 a zase nic!!!
Jinak moc gratuluji Terce a přeji oboum vše ne nej nej!!!!!!!

asus
1. lis 2010

@alice35 ahojik nejsu sama měla sem strašnou noc bolesti hrozny tlaky a bylo mě strašně zle v noci mam tlaky do břicha tak jdu dneska k mudře aby se na mě podivala

asus
1. lis 2010

@alienka24 ahojik už jsi v pohodě?

alienka24
1. lis 2010

@asus no tak nevim no, celej víkend jsem odpočívala, mates se mě snažil udržet na gauči abych nic nedělala ale bříško bolí, ale už tolik netvrdne tak nevim jestli mám na tu gyndu volat nebo ne 😅

alice35
1. lis 2010

@asus špatně mi bylo taky a když mě bolelo to břicho, tak mi po těle probíhala zimnice...nic moc teda, ale už to chci mít za sebou 😅. Pokud se ti něco nezdá, raději k ní zajdi! Já mám poradnu ve středu a stále doufám, že ji nestihnu
😀 😅

asus
1. lis 2010

@alienka24 no když je to lepši a nebboli tě tak bych nešla ale zad chceš pro klid tak tam radši zavolej člověk někdy nevi 😅 to ja sem si radši už zabalila tašku protože tu soobotu to bylo husty teda 😕

asus
1. lis 2010

@alice35
@alice35 to ja jdu dneska na monitor a to viš že ji to řeknu vypada to že sme měly posliky obě dvě teda ještě mužem rodit na stejně a je to 😀

asus
1. lis 2010

@alice35 no mě doktor řekl že to vypada minulej týden k porodu že se oteviram 😅

alice35
1. lis 2010

@asus já už chci moc do porodky 😀 sice mám bobky, ale to každá.....už mi to břicho fakt dost překáží, kdyby nebylo aspoň pořád tak tvrdý, ale nemůžu s ním vůbec nic 😀
Dnes mám 15 dní do porodu, tak už by to snad šlo, ne? První dcera se hlásila na svět o 3 týdny dřív

asus
1. lis 2010

@alice35 to už jde určitě a taky si řikam že už to chi mět za sebou přesně jak píšeš tvrde břicho nejde se hejbat ani ležet takove blbe to je už 😅