Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
21. únor 2010

no ved to ze nejak. ja chcem aby to dopadlo per

eustoma
21. únor 2010

perfektne

darkwitch
21. únor 2010

eus vsak to dopadne dobre 😉

eustoma
21. únor 2010

cakanie ma ubaja. to je strasne ked je clovek nedockavy je to este horsie.
ale dufam vto ze to bude naozaj skvele.

darkwitch
21. únor 2010

eus asi se mame naucit trpelivosti nez nam osud sveri ty nase poklady 😉

eustoma
21. únor 2010

podklady, to je krasny vyraz. su vytuzene, snad zachvilku sa ich dockame.

darkwitch
21. únor 2010

eus to vis urcite na nas cekaji takove ty strasne neposedne a premoudrele deti se kteryma se za normalnich okolnosti neda vydrzet pet minut a my z nich mame vychovat rozumne dospele bytosti, na to bude potreba velmi trpelivosti kterou se ted ucime...

eustoma
21. únor 2010

😉 ;-0 😉 ta predstava je uzasna. uz aby to bolo.

darkwitch
21. únor 2010

mej se krasne jdu si uzit koupel a pak manzilka 😉

eustoma
21. únor 2010

ahojky

alienka24
21. únor 2010

tak se psem sem byla, ospršila sem se a ted už jen čekat až začne hokej 😉 😉

cell
21. únor 2010

tak jsem vytrampošená a srším energií. To byla zase dneska příjemná řež 😵 . Chtěli jsme si dát s Tomíkem vínko, ale pojedeme ještě v noci pro baťohy, tak nic, škoda, neb jsem dostala roudnické 🙂

alienka24
21. únor 2010

cell.....já jsem vždy po trampoškách taky uplně plná energie 😵 😉

eustoma
21. únor 2010

😉 ahoj holky. vidim ze tramposky su dost popularne. ja som an nich este nikdy nebola.

cell
21. únor 2010

ali: já taky, ale jenom v neděli. Cvičí se ještě v úterý večer, ale to to sotva uskáču, přece jenom po celým dni v práci. Víkendy jsou super. A včera byl jumping maraton a já to něvěděla, to mě mrzí, dala bych si do těla

eusti: mě to moc baví, zkus to, jistě se v okolí někde cvičí 🙂

eustoma
21. únor 2010

dik, mozno niekedy vyskusam. zatial ma to nelaka. mozno casom. ja sa tesim na jar, nech zlezie sneh a ideme na kola. to mam velmi rada.

alienka24
21. únor 2010

no u nás se cvičí každý den minimálně dvě lekce, takže si vyberu vždycky, a mají i dopolední a víkendové tekže paráda 😉
no a je to snad první cvičení který mě fakt baví a ani tam nemusím chodit s kamarádkou, takže fakt paráda, no objednala sem se na úterý zase, chci ted chodit co nejvíc at mám nějakou fyzičku na ten island 😉

lichtakova
21. únor 2010

lichtakova: .... 1DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............2 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........4 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........6 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 7 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 8 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....8 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac...........10DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........19 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....20 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........22 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......24 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................25 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 27 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........28 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

darkwitch
22. únor 2010

dobre ranko
koukam ze se tu vcera skakalo 🙂 ja jdu ve ctvrtek a uz se toho desim, jsem zase dlouho nebyla a jeste mame mit jinou cvicitelku...

darkwitch
22. únor 2010

lichtakova: .... 2 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............3 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........5 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........7 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 8 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 9 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....9 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac...........11DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........20 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....21 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........23 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......25 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................26 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 28 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........29 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

alienka24
22. únor 2010

dobré ránko holky 🙂 hlásím se z práce

darkwitch
22. únor 2010

ahoj ali tak kde jsou fotky z plesu?

alienka24
22. únor 2010

my si nakonec nebrali foták, se nám s ním nechtělo tahat, takže si mě mates vzfotil jen doma, ale pak umřekla baterka a ještě jsem to nedala do pc 😝

darkwitch
22. únor 2010

ali no, dobre tak ale tu jednu fotku chceme videt 😉

pitrisek26
22. únor 2010

ahoj holky, potřebuju poradi .. mám už brát tento měsíc ten clost? Hrozně se toho bojím .. šly by jste do toho? Musím si ho vzít už dnes a brát do pátku, zatím pořád váhám, jestli tomu ještě nedat měsíc 😖

alienka24
22. únor 2010

odpoledne to přidám ju? 😉 určitě
teda musim říct že z toho včerejšího hopsání s činkama mě pěkně bolej ruce a prsa 😝 😀

jo a dnešní teplota 37,1 🙂 si snad ještě udělám graf 😀 😀

darkwitch
22. únor 2010

pit ja bych do toho asi sla... ale zase nic o tom nevim, jen uz bych asi cekat dalsi mesic nechtela

alienka24
22. únor 2010

pitrisku....záleží na tobě a na tom jak se cítíš, zkusit to můžeš za to nic nedáš 🙂

darkwitch
22. únor 2010

ali to vypada pekne, ze by v dobe kdy se nemate snazit a neberet nic na podporu se konecne zadarilo? to by bylo fajn 🙂
ja zacinam obdobi po ovu uplne nesnaset, jednak v cloveku hloda jestli to vyslo a jednak me boli prsa tak ze se jich nemuzu pomalu ani dotknout a o tramposkach uz vubec nemluvim... 😠

alienka24
22. únor 2010

no dark....mě ted uplně stačí že to vypadá že proběhla ovulace, to mi bohatě stačí ke spokojenosti 😉 😀