Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
19. lis 2010

Dobre ranko vsem 😵

koblizek.janinka
19. lis 2010

@mirkf tak co jak jsi dopadla na kontrole?????

asus
19. lis 2010

dobre ránko holky 🙂
@koblizek.janinka tak co zatim žadný mimi?

koblizek.janinka
19. lis 2010

@asus ahojik ,jak pak jste se vyspinkali? 😵
.......... jak zadny .................V BRUSKU JEDNO MAM!!!!😵 😵 😵
.... ne vazne 😉 asi mam jeste cas ,ale musim se Ti pochlubit vcera vecer u NAS byli zrejme poslicci 😵 a BRISKO mi uz od vikendu jak se zda taky klesa 😵

asus
19. lis 2010

@koblizek.janinka no jo však je na čase už taky posličci už byli jak čtu tak už to brzo bude.no jinak spani u nas stale po třech hodinach buzeni 😅 😅

koblizek.janinka
19. lis 2010

@asus takze nejsimoc vyspana co?A mas problem po kojeni hned zase usnout....nejsi moc rozebrana?

asus
19. lis 2010

@koblizek.janinka no to teda ne usnu jak dřevo zas 😀 😀 😀

koblizek.janinka
19. lis 2010

@asus tak jeste ,ze tak 😵Ja bych to taky tak brala jak to mas ty 😵 a nebo bych brala v noci i o kousek vetsi interval 😵,ale na buzeni co dve hodky jsem zvykla od ted,protoze tak nektere noci chodim na WC 🙂)

asus
19. lis 2010

@koblizek.janinka to znam moc dobře 😅

koblizek.janinka
19. lis 2010

@asus co dela malinka ted...spinka?

asus
19. lis 2010

@koblizek.janinka nenen jdem kojit pak 😉 a na nakup tak zatim papapa

koblizek.janinka
19. lis 2010

@asus jste sikulky ....tak se mejte pekne 😵 papa 😵

asus
19. lis 2010

@koblizek.janinka ty taky pa a nezapomen dat info až porodiš 😵

alice35
19. lis 2010

Ahojky,
tak včera v poradně ok, jen musíme zajít příští týden na krev, pže má pořád trošku žloutenku. Pokud to bude v krvi, musí chodit pod lampu 🙂 . Snažím se ji dávat na světlo, ale v tomto počasí to moc nejde!
Jinak dnešní noc taky síla o půlnoci jsem nakojila a do 2 do rána nechtěla zabrat 😒. Pak spinkala a po dalším kojení o půl 9 nespala do 12:30 😖...naštěstí ale nebrečí, to bych asi zbláznila 😅, zatím se to ale dá, nějak velkou únavu necítím, přes den bych asi ani neusla.
Holkyyy já jsem tak šťastná, že ji mám, jsem z ní fáákt hotová 😀 😀 😀.

alice35
19. lis 2010

@tereza1980 ve fotoblogu mám lahvičku Lovi je samosterilizační a antikoliková. My ji vyzkoušenou nemáme, ale psala tam nějaká holka, že je super, že je měkká, že se scucne dudlík jak bradavka, tak můžete zkusit tuto.

koblizek.janinka
19. lis 2010

ahoj alice 😵 Teda ty se mas jak uz si malinkou uzivas... verim,zejsi sni hotova to ja taky 😵 a neni moje 😵 a vidim ji jen z fotky 😵Jsem zvedava na to nase miminko 😵 od vcera uz se neco se mnou zacina dit ....moje mami rika ze to bude uplne hned ze zacatku prosince a ja uz si to taky myslim.... me fantazirovani o tom ze to bude za dyl bere za sve 😵

koblizek.janinka
19. lis 2010

Ahojik holky kdepak jste vsechny 😕 Ja jsem pridala dnesniho pupika 😵

asus
20. lis 2010

ahojik holky jeee tady to vazne 😕 copak u vas noveho kočky? 🙂

alienka24
21. lis 2010

ahoj holky, no je tu nějak mrtvo koukám ☹ ale je fakt že já ted taky moc času nemám tak sem jen nakukuju 😅
přeju všem pěknou neděli

koblizek.janinka
21. lis 2010

ahoj holky jdu jen pozdravit 😵

asus
22. lis 2010

dobre ranko holky teeda fakt nikde nikdo nijake novoty co Dark a Val?? co noveho Ali a co ty jak roste břiško? 😉
@koblizek.janinka ještě nerodíš?

koblizek.janinka
22. lis 2010

dobre ranko holky 😵

koblizek.janinka
22. lis 2010

@asus ahojiiiik 😵 dej pokoj jeste neeee,nejdrive rodim az v patek jooo 😵 😵 😵

alienka24
22. lis 2010

dobré ránko holky, to je dneska spací počasí, teda alespoň u nás je hnusně 😝

asus
22. lis 2010

@koblizek.janinka no prosim tě ty sis to nijak naplanovala 😀

asus
22. lis 2010

@alienka24 no počasi je hnus to maš pravdu 😒

koblizek.janinka
22. lis 2010

U nas je taky skarede... no jo podzim uz to lepsi nebude ....za chvili uz ma pry zacit snezit...ja se ale tesim na snih,lepsi nez dest...teda 😉
A kdyz je tak skarede muzeme kecat na koniku ....neeee 😵..... nejak to tu ted vazlo ,tak to musime napravit !!!!!😵
Co je u vas noveho ali a asus????????????????
@asus co malicka dneska,jak se ma???? 😵 😵 😵

koblizek.janinka
22. lis 2010

@asus joooo mam takovy plan ,protoze ted by to nebylo pro me dobre .... jsem zase cely tyden sama.......chjo ,
tak tak spis radeji doufam.....vis

koblizek.janinka
22. lis 2010

@mirkf myslim na Tebe.... snad je vse v poradku.

alienka24
22. lis 2010

@koblizek.janinka no já se ted plně věnuju malování, přislo mi prázdné hedvábí tak mě to zas uplně pohltilo a blbnu si s barvičkama 😉 já to tak mám, holt dokud mám nápady a jde mi to tak toho musím využít a navíc je to prima relax 😉