Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
22. únor 2010

no duphaston je o něco slabší

eustoma
22. únor 2010

ale ucinky by mali byt podobne 😉

eustoma
22. únor 2010

joj, som zvedva ako mi ubehne cas do stvrtka. zase budem nedockava. uz aby ten stvrtok bol....nech viem co a jak.

alienka24
22. únor 2010

jo to jo, ale v duphastonu je toho progesteronu méně

no už se jen třikrát vyspíš a je tu čtvrtek 🙂 no hlavně aby tam nějaká ta potvůrka narostla do pořádných rozměrů 🙂

mirkf
22. únor 2010

Po utroši jsem hodně přibrala - za 3 cykly 4 kg, takže se doktorka rozhodla pro Duphaston - jen na 1 měsíc a pak se uvidí

eustoma
22. únor 2010

no hej, bay narastli, ale teda musia dve vajucha, staci jeden folik ale dve vajucha v nom 😉, nech mame tie nase vysnivane dvojicky 😉.

eustoma
22. únor 2010

teraz to chce aby pekne postupne z nas zacali byt tehulky. tie nezdary sa musia uz prelomit.

alienka24
22. únor 2010

mirkf...aha, tak to jo 😉 a ovu teda nevíš jestli máš?

eustoma
22. únor 2010

holky kde ste kto? cca v poslednej dobe vecer to nejako flakate. dufam ze sa pekne snazilkujete, nech mame tehulku 😉

darkwitch
22. únor 2010

ahoj eus ja chodim v pondeli na vrisni tance a vracim se domu az pred pul desatou

eustoma
22. únor 2010

ahoj dark, no odpustene 😉

darkwitch
22. únor 2010

eus tro vis musim trenovat, rok brisnich tancu a i zeny s neplodnosti cekaji miminko... v breznu budu tancovat rok tak, kde je to mimco...

eustoma
22. únor 2010

neboj kocko pride. coskoro. ved uz musi niekto prelomit to netehulkovani, aby sme zacali pekne tehulkovat 😉 vsteky ostupne 😉.

darkwitch
22. únor 2010

eus klidne i najednou 😉

eustoma
22. únor 2010

no je pravda, kludne i naraz 😉. ja striedam neskutocne nalady, teraz som vysmiata od ucha k uchu. a je mi veselo. tak pred par hodinkami mi bolo na figu. ale teraz je fajne. no nieco tie hormony robia 😉. len ci aj to co maju 😉, snad ano 😉.

darkwitch
22. únor 2010

u me se to taky strida, hormonama to nebude 🙂 jsem ted koukala jak kolegynce s cviceni za ctrnact dni povyrostlo brisko a pak vypravela jak se mimco vrtelo na utz... tak jsem se tak smutne pousmala...

eustoma
22. únor 2010

ja sa strasne tesim na mimco, ved kto by sa po takej dlhej dobe netesil. davam tomuto cyklu aj sance a dufam ze to fakt vyde. ako hormonalnu stimulaciu mam prvykrat, tak snad zafunguje a coskoro bude vytuzene mimco a tehu problemy 😉. bude veselo 😉

darkwitch
22. únor 2010

eus vyjde to, musiiiiiiiii... nam vsem
me tak boli prsa!!!!!!

eustoma
22. únor 2010

ovulka... sum na maznela.

eustoma
22. únor 2010

nie sum, ale sup na manzela 😉

darkwitch
22. únor 2010

eus prave uz je po ovu, tech ctrnact dni po ovu nez prijde ms je vzdycky utrpeni...

eustoma
22. únor 2010

a snazilkovali ste poctivo?

darkwitch
22. únor 2010

eus to vis, ze jo, vsak nas to bavi 😉

eustoma
22. únor 2010

😉 😉 😉 tak tak treba si to uzivat 😉 😉 😉
uz sa neviem dockat kedy bude svtrtok.
zajtra ma eimmy prvu konzultciu ohladne IVF, tak som zvedva aky zvolia postup a tak. som zvedva.

darkwitch
22. únor 2010

no to ja taky

eustoma
22. únor 2010

ja som konecne dokoncila veci do prace.
inak dnes som bola vlemi milo prekvapena lekarom. pytal sa ma ci mi endokrinologicka doporucila otehotniet, co vobec s moju diagnozov mozem otehotniet a tak. to sa nik este nepytal. bola som ilo prekvapena.

darkwitch
22. únor 2010

jakym lekarem?

eustoma
22. únor 2010

v CAR apolinara, Rerabek. velmi dobry pocit som s neho mala.

eustoma
22. únor 2010

no nic idem spinkat, ide na mna unava a lepsie ist spat kym mam dobru naladu 😉. pekne snick a dobru nocku. ja neviem ako tu zajtra budem/nebudem. minimalne vecer vas docitam.
dobru nocku

darkwitch
22. únor 2010

aha ja jsem hrozna vzdyt ja jsem rozpulila den a mela pocit, ze jsi tam byla vcera 😅