Všudypřítomné reklamy v TV. Máte nějakou oblíbenou?

tyrisa
4. bře 2012

Zajímá mě jestli to máte stejně....Zrovna obědvám a v době poledne dávají reklamy na jedno psí krmivo,kde pejsek Bruno dělá krásná hovínka ☹ A né,že tam není nic vídět 😝 .Nebo Krvácení z dásní a plivance v umývadle...prostě nepochopím kdo toto vymýšlí 😒
Zase na druhou stranu reklamy,kde jsou miminka mám moc ráda a třeba vloni v zimě s Chuckem Norrisem bych nazvala vyloženě příjemně a zábavné 😀

boobinka
4. bře 2012

v dobe reklam spise nenavidim ukazky filmu kde je krev, strili se, projevuje agrese, mluvi vulgarne a ukazuje lehka erotika (obnazena prsa). Syn velmi rad napodobuje to co nema ac mu bylo vysvetleno, ze strileni neni hezke.. ale staci jedna ukazka na kobru 11 a uz tu hazi s auticky ☹ jinak se mi libi tradicni reklama na kofolu s prasatkem a zahnutymi zubami nahoru 😀 pak na t-mobile s bolkem a jeho dudlajda...

tyrisa
autor
5. bře 2012

@boobinka S ukázkama filmů souhlasím,dcera na to taky zírá a pak lítá po bytě s mečem třeba a šermuje :-/
Kofola je krásná reklama...snad nikdy neomrzí.T-mobile má poslední roky fakt dobré reklamy..jsem si všimla 🙂

marjama
5. bře 2012

@boobinka No to je přesný. Naše malá má teď hlášku z nějaké ukázky z krimi-filmu a každému na potkání říká: Probodnu Tě nožem. - No fakt šílený! Ukázky z takových krváků bych zakázala, prostě až po 22 h.!

ivanka085
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makovice88
17. pro 2021

@ivanka085 Hlavne nenapadne 😂😂