Výrobky Amway, máte zkušenost?

svobodnanovaevca
13. led 2016

Milé maminky spolupracujete prosím některá s firmou Amway??? Zajímali by mě i zkušenosti s výrobky..prostě cokoli ohledně firmy Amway. Děkuji za každý názor. 😉

svobodnanovaevca
autor
13. led 2016

@vitoriova A na koho se mohu obrátit s registrací??Jsem ze Znojma a neznám tu nikoho,kdo by to dělal.

deathy
13. led 2016

No, nebudu číst komentáře tady.. řeknu jen svojí/naší zkušenost. V 90. letech to máma "prodávala". Né nějak extra aktivně. Prostě kdo chtěl, tak si přes ní mohl něco objednat. Rozhodně to nebyl její hlavní prostředek jak dostat peníze. Měla normální práci.
Já byla jako dítě ekzematik. Takže jelikož to máma "prodávala", tak jsme to doma i používali. A používá to dodnes. Né vše. Co jsem viděla nový katalog, je tam toho kvantum... ale prostě svoje zavedené věci má stále. Prací prášek (v tom jsem prala i já kdysi dceři jako miminku), pastu na zuby (nejednomu u nás v rodině pomohla od všeho možného), nějaké ty čistící prostředky, atd. Pere to, myje to, nedráždí to... nikdy s tím nebyl problém.
No, abych to shrnula. Nedělala bych to jakože práci, ale pokud máte možnost si to u někoho objednat, zkuste a posuďte sama. Za sebe můžu říct, že výrobky co jsem měla možnost poznat a žít s nimi byly v pohodě a fungovaly.

lin77
23. říj 2016

Ahoj, s výrobky zkušenost mám a pokud jde kvalitu, řekla bych že je na velmi vysoké úrovni. Jsem i registrovaná a s žádnou manipulací jsem se nesetkala, vše je totiž dobrovolné. Jinak s registrací ráda poradím.

felixek
23. říj 2016

Zdravím vás, nejsem prodejcem Amavye, ale jedno je jisté. Dělají do všeho a nikdo ničemu pořádně nerozumí. A že je to piramida? Ano, je, ale ruku na srdce. Všichni kdo na někoho pracujeme, Jsme také v piramide. Jeden majitel, pár náměstků , velkých šéfů mistrů a miliony mravenců, kteří vyrábí pro ty,co nám Dalí práci za pár grošů. Ale to je v pořádku. Zkuste sami nebo samy vymyslet něco, co všichni potřebuji a nikdo to ještě nevymyslel. Budete bohatší jako Bill Gates.

majkoz
23. říj 2016

@felixek Blbost, kdo "na někoho pracuje", ještě nemusí procházet vymejváním mozků. Zkrátka si odkroutí pár svých hodin a doma dá sprchu....-nadsázka. Kdo chce někomu dělat vola, ten jde kroutit právě pro takové společnosti jako je Amway. Kdo chce podnikat na vlastní triko, tak zrovna nemusí být motivován mega ziskem, ale jen třeba jakýmsi zadostiučiněním, nebo třeba seberealizací, nebo třeba.....Ne všichni podnikají za účelem zbohatnutí ze dne na den, víme? Ne všichni chtějí zázračně zbohatnout díky motivačním CD f. Amway. 😀

romuska1990
1. lis 2016

Dobry den ano delam u amway a super.kdyby nekdo chtel klidne napiste at usetrite na postovnem.delam co 3den obednavky

venulka1
26. lis 2016

Pripravy doma používáme snad na vsechno a jsou super zmizel mi atp exzem vlasy se prestali cuckovat je pravda ze pocatecni kapital je vetsi ale zase je to jednou za cca 3mes co vyrobky vydrzi kdyz si to rozpocitan vyjde to jako zbozi z drogerie a minimalnim ucinkem

journals
Autor odpověď smazal
Zobraz
lin77
26. lis 2016

Co to tu píšte za bláboly? Finanční nezávislost nelze získat kupováním produktů. Pokud chce někdo vydělat peníze, je potřeba najít zákazníky. Je to obyčejný byznys. Nic víc v tom nehledejte.

journals
Autor odpověď smazal
Zobraz
lin77
27. lis 2016

Je to obchod a jako takový je to pochopitelně jen o lidech. A souhlasim jen s jedním, moc záleží, kdo je nad vámi. Jinak firem jako amway není mraky, statistika hovoří jasně. Proc lidem vadí tento druh marketingu a nevadí vám Tesco, Kaufman a další obchodní řetězce, které vám prodávají mnohdy nekvalitní a někdy i zkazene potraviny?

journals
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavlak5
28. lis 2016

@journals pribeh tvuj a tveho pritele je velice smutny ,nicmene svadet zodpovednost za jeho problematicke chovani na Amway je dost smesne.U takovych lidi se VZDYCKY neco najde do ceho se namoci a vcem zustanou " vyset".Amway neni zadny bubak ,co privadi do zahuby...to si lidi obstaraji sami i bez Amway,Avonu,Zeptru,Home Creditu apod. Chce to mit zdravej selskej rozum.A kdyz ma misto nej nekdo jenom "velky oci" dopada to ,jak to dopada. Vas vztah a pritele nenicila Amway filozofie ,ale jeho osobnostni vlohy ,je dospely, zodpovedny za svoje chovani.

sedmiteckas
28. lis 2016

@pavlak5 taky jeden z možných argumentů...žijeme v demokratické společnosti a každý si je zodpovědný za to, do čeho se namočí... Tyhle firmy to mají velice dobře promyšlené. A na konci vám řeknou - bylo to vaše rozhodnutí, to my ne, my muzikanti...🙂 Zezačátku vám skrze ty jejich chytré knížky o sebevědomí a semináře vybudují takové sebevědomí a odhodlání, že byste mohli skály lámat (ano, vybudujete si ho sami, chápu, nikdo vás do toho nenutí 🙂) Vybudují vám "velké oči", bez nich totiž nemůžete v jejich světě existovat... "mějte cíle a jděte za nimi..." to vám podstrkují neustále 🙂 Ono člověk do tohoto spadne velice snadno bohužel. Moje mamka byla taky tak "blbá". Chtěla pro nás jen to nejlepší. Je normální, inteligentní ženská podotýkám, ale tenkrát před 20-ti lety po revoluci toho tady bylo plno, bylo to něco nového a rozjelo se to tady ve velkém (Skyline a mohla bych jmenovat dál a dál). Na ledničce jsme tenkrát měli vylepené obrázky našich snů - nové auto atd 🙂 Buďte ráda, že vy ste natolik uvědomnělá, že do ničeho takového nikdy nespadnete :D
Jinak samotné výrobky Amway neodsuzuji, špatné všechny nejsou. Spíš ta omáčka a filozofie kolem toho je zbytečná a kazí jim pověst...

sedmiteckas
28. lis 2016

PS: vždycky si vzpomenu na scénu z filmu U mě dobrý, jak tam Simona Babčáková nadšeně propaguje pyramidu :D :D

pavlak5
28. lis 2016

@sedmiteckas nebojte ,tak uvědomělá nejsem (po revoluci to dost vyčuránků dělalo divoce a lidi byli naivní bez zkušeností s dravým trhem -ano i moji rodiče,já sama jsem taky zkusila MLM v jiné firmě -vím ,že stát se to může každému ,že vstoupí a nechá v tom peníze . Nicméně vědět na co mám a na co už ne ,kdy je dobré přestat a nelhat si do vlastní kapsy ,když už je velice zřejmé ,že "takto já peníze nevydělám" to už je na zodpovědnosti každého z nás a vinit z toho kohokoliv jiného-Amway- je cesta do pekla ,protože dřív nebo později si to s plnou parádou zopakujeme s jinou firmou .

sedmiteckas
28. lis 2016

@pavlak5 Souhlasím, napsala jste to dobře... ještě dodám, tyhle MLM vtloukají do hlavy, že úplně každý má stejnou šanci dostat se na vrchol, být ten milionář co jezdí na dovču 5x ročně. Není to pravda... Ti, co MLM dostalo na vrchol, ti už tam podle mě jsou dávno, ti začínali. Dnes se s MLM dostává navrchol už velice špatně. Stejné je to podle mě se všemi těmi Mary Kay atd.

pavlak5
28. lis 2016

@sedmiteckas myslím ,že velmi slušný příjem z toho dostat lze ,ale moc "CHUDÁKU" to nepotká . Když do toho člověk jde je lepší mít to jako vedlejšák navázaný na hl.příjem kadeřnice ,kosmetička (kupuje ,co by beztak koupila a při troše štěstí prodá zákazníkům ) lépe správce hotelu/ů nebo firem kde objednáváš úklid prostředky -tam se toho spotřebuje dost a tak jako tak to třeba koupit a když máš k tomu všemu moc a podřízené ,spolupracovníky ,kterým je výhodné se ti zavděčit -tak tam nataháš dost lidí ,vhodní jsou také movití příbuzní (kterým je putna jestli koupí to nebo ono a udělají ti "radost" a kamarádi téhož ranku) .Jako chudáka ,co si pujčí peníze na "základní baliček " a pak ho jde nabízet přátelům a příbuzným ,co týden před výplatou nemají ani na chleba ...zázrak rychlého zbohatnutí nečeká ,chudí nekoupí a bohatí ho k sobě tak blízko nepustí .

lin77
1. pro 2016

Já bych jen dala zkušenost, že pro každého to opravdu není. Spoustu lidí proste nemá obchodní talent. Na druhou stranu na vrchol se dá dostat za krátkou dobu. Je to jen o obchodních zkušenostech. Jsem obchodní zástupce a tak s tím problém nemám.

sedmiteckas
1. pro 2016

@lin77 podle mě to není jen o obchodních schopnostech, talentu. Trh začíná být přesycený, lidi skeptičtí ke "kamarádům", co je po 10 letech, co se neviděli, zvou na kafe a mají pro ně super nabídku... Dobré řešení uvádí@pavlak5, pokud do toho jde člověk, který třeba výrobky upotřebí ve firmě atd...

jani76
11. pro 2016

@luckylee úplně obdobnou přednášku jsem zažila také, ale od fi. Herbalife ....

jani76
11. pro 2016

Tak já se teda ptám, proč pán z Amway, který mě cca před 10ti lety pozval kvůli nabídce spolupráce s Amway do restaurace, mě i po tak dlouhé době aspoň 1x ročně zkusí zatelefonovat, zda jsem spokojená a netoužím jít za lepším ... výdělkem, i když jsem mu stokrát řekla, aby mě nechal být?? 😀 Stejně obdobně je na tom např. Mary Kay - tak já se zaregistruji a pro svou potřebu si objednávám, a rovnou říkám, že se v tom nechci vůbec nijak angažovat, aby mě nechali na pokoji, a já mám každý den (!!) nějaký mail od nich, popř. sem tam mi paní poradkyně zavolá a nabízí mi, že za mnou dokonce přijede 50km až domů.... je to hnus, velebnosti

lin77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdenek21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdenek21
30. dub 2017

@svobodnanovaevca odkud jste prosím?

katyna77
7. kvě 2017

Jo,spolupracuju. hodi mi to cca 4000/mes. k vyplate. nikdo mi nenadava,nikoho neotravuju...objednam si pro sebe,neco prodam, co potrebuju pouzivam, moje kamosky kaktez..prednasky a seminare jsou ve stylu v jakym jsou, s tim nic nenadelam,takze to neresim, posloucham na jedno ucho a neřeším. jestli si mám koupit šampon u holičky, nebo si jo objednám přes Amway je pro mě nastejno, navíc už to mám i levnější...takže za mě dobrý, nemusím docházet nikam na brigádu atd. firma je jako švédskej stůl, každej si z toho může vzít co chce. Známí co mají firmy si navíc hodí věci do nákladů a holt si umyjou podlahu a okna věcma od Amway. nemáme s tím nejmenší problém.

katyna77
7. kvě 2017

@svobodnanovaevca Jo,spolupracuju. hodi mi to cca 4000/mes. k vyplate. nikdo mi nenadava,nikoho neotravuju...objednam si pro sebe,neco prodam, co potrebuju pouzivam, moje kamosky kaktez..prednasky a seminare jsou ve stylu v jakym jsou, s tim nic nenadelam,takze to neresim, posloucham na jedno ucho a neřeším. jestli si mám koupit šampon u holičky, nebo si jo objednám přes Amway je pro mě nastejno, navíc už to mám i levnější...takže za mě dobrý, nemusím docházet nikam na brigádu atd. firma je jako švédskej stůl, každej si z toho může vzít co chce. Známí co mají firmy si navíc hodí věci do nákladů a holt si umyjou podlahu a okna věcma od Amway. nemáme s tím nejmenší problém.
Dnes v 18:44 • Odpověz
« Předchozí 1 2

lin77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
peterapavol
7. lis 2017

@vitoriova

Dobrý večer , Vám přeji Madam., prosím Vás nakolik mě to co píšete zaujalo hlavně co se tíče vzdělání v každém smere ., nakolik to považují za nejdůležiťejší : jak si vybudovat vlastní úspěšné podnikání v Kvadrantu : M / I ..., jak budovat ochod. síťe ., distribuční síť ??? Možná by ste mi mohla poradit nejakou literatúru ., knihu co by člověka namotivovalo ., růstu a k změne mišlení ... Vlastne tu de o svobodu., časová nezávislost atd ... na můj e-mail: pavol6@azet.sk
Ďakujem Vám velmi pekňe a hodně šťestí v rozvoji ., růstu ., a poznání skutečné podstaty naší existence na tomto světe ...Moůdrost ., Úpřimnost a Tolernace ... Gracias ... Adiós .... Pavol .....

terkyl94
15. lis 2017

@svobodnanovaevca Dobrý den, s Amway výrobky mám sice pouze krátkou zkušenost, ale jsem velice spokojená. Mám možnost nakupovat a prodávat výrobky. Každý si tam najde to své. Čistící prostředky jsou na přírodní bázi. Jsou to koncentráty, které vydrží velmi dlouho. Cena se může zdát vyšší, ale tím, že se výrobku spotřebuje mnohem méně než klasických volně prodejných výrobků, vlastně nakonec ušetříte a navíc jsou to vše kvalitní přípravky. Kosmetika se řadí mezi nejkvalitnější značky a cenou je na mnohem nižší úrovni. Parfémy jsou velice kvalitní, stačí jedno stříknutí a vůně vydrží po celý den. Amway pořádá různé akce, kde je možnost podívat se, jak výrobky fungují. Není žádný problém zapůjčit vám pár vzorků na vyzkoušení, a poté se můžete rozhodnout, zda si to koupíte. Popřípadě je možnost výrobek koupit a pokud vám nebude vyhovovat a zbyde alespoň 1/3 výrobku, můžete ho vrátit zpět a dostanete zpět své peníze, pokud tak učiníte do 90 dnů od koupě.