Výrobky Amway, máte zkušenost?

svobodnanovaevca
13. led 2016

Milé maminky spolupracujete prosím některá s firmou Amway??? Zajímali by mě i zkušenosti s výrobky..prostě cokoli ohledně firmy Amway. Děkuji za každý názor. 😉

uzsezasenudim
13. led 2016

Mno já byla jednou na nějakým jejich "sezení" a dost mě to šokovalo. Koupit si lepší a zdravou kosmetiku umím i bez takovýhle show. Za mě to smrdí jakousi pyramidou a podle mě je to blbost no 🙂

artee01
13. led 2016

Výrobky mohu jen a jen pochválit... cokoli sem kdy používala bylo super

luckylee
13. led 2016

Je to pyramida.Me do toho chtel jeden chlap navrtat tak jsem byla asi na dvou prednaskach a kdyz jsem zacala vice uvazovat a mit vic zaludnych otazek tak nevedel jak mi odpovedet a jen se motal do lzi.Tolik penez co chteli za pocatecni balik bych nedala.A kdyby to fungovalo a spolupracovali by bez problemu tak jak rikaj a kdyby to byl tak dobry vydelek tak by to zrejme jiz delal kazdy.Funguje to spousty a spousty let.Slibovali ze pri aktivite se dostanu az na 50tis mesicne.Ten co me tam chtel vecpat to delal dva roky,cely zhavy do toho a zil v garsonce a jezdil starym opryskanym autem a take chodil normalne do prace.Toliko ke spolupraci s nema.Vyrobky neznam.🙂

pavlak5
13. led 2016

Tak za me super,pouzivame jejich prostredky do domacnosti a super,mam krem na oblicej a taky super(a to mam problematickou plet)dekorativka skvela ,dlouho vydrzi,akorat maly vyber barev.Sampony a sprchace super i na atop ekzem.A jeste od nich mamemfiltr na pitnou vodu uz 10 let a taky super.Nejsem dealer ,takze nevim jak to u nich chodi,ale rodina kamarada se tim zivi....bude to asi tak ,ze kdyz mas na tenhle druh obchodu povahu pujde to...,ale jestli na to zaludek clovek nema....neuspeje.

1nelinka
13. led 2016

Amway je pyramida kterou tu ridi Roman Hassman s zenou..asi rok jsem uklizela jejich dum s temito pripravky a byla to hruza.. Pusobili na me jako takova sekta- delaji pravidelne skupinove sezeni kde se blahoreci amway..nic pro normalniho cloveka

sarivojvodova
13. led 2016

Já jsem spokojená, od té doby já ani přítel nemáme podrážděnou kůži a i se mi s tím dobře uklízí. 🙂

suzanna123
13. led 2016

@luckylee protože mají vymyté mozky. Normální člověk by si po pár měsících uvědomil, že to nikam nevede a nechal toho, těmhle pořád opakují, jak musí vytrvat, nenechat se odradit (např. tím, že v jejich okolí s nimi už nikdo nemluví, protože jsou dotěrní), mávají jim před očima těmi, kterým se podařilo na ten vrchol pyramidy dostat. Jenže tam se logicky dostane jen pár lidí a málokdo na to má. Jako přivýdělek - proč ne, ale určitě bych to brala s rezervou a nečekala zázračné zbohatnutí. Bohužel tam do lidí právě horem dolem cpou, že z nich budou milionáři...

1nelinka
13. led 2016

@suzanna123 lip bych to nenapsala je to normalni vymejvarna mozku..🙂) a to me jeste lakali ze budu na vrcholu pyramidy kdyz se budu aspon trosku snazit..🙂)

cell
13. led 2016

Amway výrobky mám moc ráda, beru je od známé, takže s jejich marketingem nemám nic společného.

vitoriova
13. led 2016

@1nelinka ze te huba neboli....kdyby to tak Hassmannovi slyseli....

luckylee
13. led 2016

@suzanna123 no nezapomenu na tu pretvarku pri prednasce.Samozrejme vstup jen pro pozvane,ve spolecenskem obleceni,nikde nebyla treba ani voda k napiti ale hlavne ze meli vsichni obleky a baby saty.Zenska co prisla az kdyz vsichni sedeli a okate se chlubila novym diamantem a vsichni obdivne pozorovali a septali si,ze staci jen chtit a makat a dosahnou toho taky a pak velky teatralni nastup mladeho hosika ktery se tvaril desne skromne a povidal o svem uspechu a kolik uz ma milionu.😀 😀 Ano,maj to promyslene a cloveka to strhne,musim rict ze po dobu prednasky jsem se taky chtela dozvedet vic.Az doma jsem nad tim uvazovala do hloubky a smala se sama sobe.😀

vitoriova
13. led 2016

Já se Amway věnuji a věnovat budu...a kdo na to plive, tak na to prostě nemá...já jsem se naučila hodně, čerpám ze vzdělávacího systému a aplikuji do života...už jen to, že se naučíte jak hospodařit s penězma...to by tady každá ženská jak to tady pročítám potřebovala jako prase drbání. Výrobky jsou ok, mám je ráda a nehodlám na tom nic měnit.Jak říkám, plive na to ten, kdo to nepochopil...

suzanna123
13. led 2016

@vitoriova to je fakt - přiznávám, já na to nemám 😉

suzanna123
13. led 2016

@luckylee já se párkrát na podobných akcích ocitla taky (pravda, amway mě minulo). Ale hádám, že je to všechno na jedno brdo - zmanipulování lidí do vidiny obrovských zisků, aby nekoukali napravo ani nalevo a opakované utvrzování jich v tom, že jsou na správné cestě. Bléééé 😝

1nelinka
13. led 2016

@vitoriova ja jsem jim k tomu rekla svy uz pred cca 10lety kdyz mi misto moji pracovni naplne delali prednasku o tom jak je to uzasny..je to normalni sekta byla jsem u zdroje a vim o cem mluvim..

vitoriova
13. led 2016

@1nelinka jiste 😀

qz
13. led 2016

Nejvic me stve, ze se pokousi cloveka do toho uvrtat vickrat, i kdyz uz na tom sezeni byl, a lzou do oci, ze Neee, to neni Amway - takovehle chovani vam moc dobrou reklamu neudela. Klesli jsme uz hodne nizko.

vitoriova
13. led 2016

@qz vse je o lidech...to ze to nekdo dela blbe za to firma nemuze....nebudu se dal poustet do debat, vidim, ze tady vladnou emoce, vim svoje a to mi staci...

majkoz
13. led 2016

JoJo, moje kamarádka se tím nechala zblbnout svého času. Ono lehce ovlinitelní lidé to nemají v životě lehké. Byt měla oblepený citáty a poučkami a "prioritami" z těch chytrých knížek a CD.Jednou mi ty CD půjčila s tím, že si to musíme poslechnout,jak je to vše pravda a nic než pravda...no nevěděli jsme při poslechu s mužem, jestli jen nevěřícně hledět či se smát. Byla fakt zaslepená a na to,jak v tom byla i cílevědomá, tak děti neměly pomalu co jíst... Když je někdo šikovný na dealování čehokoli,ať to dělá, ale nemusí mu při tom být vymýván mozek takovou agitkou...

pavlak5
13. led 2016

Vymivani mozku agitkou.....🙂)))))) to je dobry,ale nejak bych tim nestrasila ,ten kdo nekdy pracoval ve velkych nadnarodnich znackovych firmach ,nejlepe americkych vi ze to je proste jejich zpusob vedeni a motivovani zamestnancu...,takze bych tady nestrasila ani vymyvanim muzku ani sektou,protoze ono je to vlasne neskodny v porovnani s vladou jedne strany co jsme tady meli 40let.

sedmiteckas
13. led 2016

Je to klasické MLM, klasická pyramida. Mám zkušenosti, dělala to moje mamka, dělala toho víc, zkoušela. Řeknu to jednoduše, ti, co se dostali na vrchol a vydělali z toho miliony, ti už BYLI a jsou to ti, co pod sebou mají ty stovky lidí. Dnes kdo začíná, musí být jooo šikovný, aby si vedl dobře. To je můj názor. Plus NE každý na to má. Budou vám říkat, že každý to může dokázat, ne, nemůže. NE každý člověk má potenciál. Jsou lidi slabí a silní. Moje mamka vrazila taky tisíce do motivačních knížek, snažila se, jezdila po těch jejich mítincích.... 🙂

luckylee
13. led 2016

Je pravda ze to rozhodne neni pro kazdyho.Osobne znam jednu firmu s ceskym vedenim a je to taky sekta az hanba.A jsem vdecna,ze mam svuj rozum a je mi to k smichu.Ale po kazde porade vedoucich to bylo jako kdyby jim tam zas vyplachli mozek o trochu vic.😀

svobodnanovaevca
autor
13. led 2016

@vitoriova Dobrý den,čtu že se Amway věnujete...jsou nutné jejich přednášky??Ráda bych jen objednávala a nabízela produkty,pracuji v zahraničí a chci tyhle výrobky uplatnit i zde na hotelu (mohu samovolně objednávat),ale doopravdy nemám zájem o nějaké společné akce,vzdělávání apod. Myslím si,že to už je každého osobní věc a nikdo mě nemůže nutit,abych něco takového absolvovala,obzvláště studuji-li sama styk s lidmi,psychologii apod. Jde to tedy i bez těchto kudrlinek kolem???Děkuji za odpověd Nováková

svobodnanovaevca
autor
13. led 2016

Mě jde speciálně o ty výrobky,ty co jsem sama vyzkoušela byly na jedničku,i v mém okolí byli lidé spokojení,recenze na netu jsou také spíše kladné,tak budu doufat,že se mohu stát členem i bez nějakých akciček,společných setkání apod 🙂

vitoriova
13. led 2016

@svobodnanovaevca ano, samozrejme, ze jde! je to preci vase vec, jak moc se tomu venujete...nikdo vas do niceho nenuti, me taky nikdo nenuti, ja kdyz chci na seminar tak jdu a kdyz ne tak nejdu....hodne u me zalezi, jaky je to seminar, kdo jej vede apod....ale vse je jen na me! Mam v sitiu spoustu spokojenych zakazniku a registrovanych spotrebitelu, kteri nakupuji pro sebe a svou rodinu s 30% slevou a berou jen produkty, protoze proste ty jsou proste dobre...ale registrace neni podminena nejakou ucasti na seminarich....nic takoveho...muzete byt koncovy zakaznik a nakupovat maloobchodne, ale registraci ziskate trvalou slevu 30%, coz je mnohem lepsi.

vitoriova
13. led 2016

@svobodnanovaevca jasne že muzete...akorat vas musi nekdo zaregistrovat

sedmiteckas
13. led 2016

@vitoriova "plive na to ten, kdo nepochopil"...já to pochopila až moc dobře a ano, také se přiznávám, nemám na to. Nemám na to povahu, oslovovat kdekoho ("sepište si seznam, uvidíte, kolik máte známých, lidí, které denně potkáváte - kadeřník, prodavačka v obchodě, učitelka vaší dcery..." atd.), dnes je trh přesycený stovkami super nabídek, "skvělých" příležitostí typu Amway, Mary Kay a mohla bych pokračovat... Že se u Amway naučím hospodařit s penězma? Můžu se zeptat jak prosím?
Moje zkušenost je prostě taková, že to "smrdí". Mám ve zpomínkách, jak se to snažila dělat z plných plic moje mamka, a to bylo skoro před 17-ti lety,čili ještě docela začátky, my lepili jako debilové sny na ledničku ("dejte průchod svým snům", mamka jezdila na setkání, které taky nebyly zadarmo, stálo nás to vše jenom nemalé peníze a ve finále i rozhádané mamčiny přátele 🙂 Ti super přátelští milí lidi, kteří jí Amway nabídli, se jí potom, co ve vší slušnosti skončila, už ani neozvali. Takže asi tak, já mám bohužel zkušenost špatnou a nešla bych do toho.
Na kvalitu výrobků si moc nepamatuji, ale je možné, že jsou kvalitnější, ty hanět nebudu. Však jsou také dobře zaplacené 🙂 Bývalá švagrová asi 2 roky zpět dotáhla lidi z Amwaye, aby u ní udělali přednášku, byla do toho mega zažraná, už viděla ty miliony na kontě, já jí do toho nekecala, ale s podporou se u mě nesetkala. Samozřejmě toho nechala, jen teda výrobky si kupuje asi pořád, to vím. Nádobí jsem s Amway mycím prostředkem myla jen párkrát, talíř byl čistý úplně stejně tak nějak..nevím, neposoudím.

vitoriova
13. led 2016

@sedmiteckas hospodarit s penezma se naucite hlavne tak, ze pochopite zaklady kapitalismu a jak to funguje....skolici system doporucuje knihy ke cteni, ktere Vas nekam posunou. A jak rikam, vse je prece dobrovolne! Chci se ucit, tak cerpat ze skoliciho systemu.Nechci tak necerpam a nic nedelam. A co je na tom spatneho mit sny a cile? Chtit se financne zabezpecit? Amway neni jen o vyrobcich, zdaleka ne...je to tak obsirne, ze se to opravdu neda popsat....a pyramida? tomu se jen smeji...prava pyramida je zamestnani, ano, tam makate na sveho sefa a ten z vas ma profit...a vy jen usmolenou vyplatu, kterou vam sebere z poloviny na danich stat....slysela jste nekdy o cashflow kvadrantu? vite jaky je rozdil mezi pasivy a aktivy? Cetla jste nekdy knizku Nejbohatsi muz v Babylone? ta knizka stoji stovku, ale z dlouhodobeho hlediska vam vydela nemale penize...nekdo proste zivot jen prozije ze dne na den...a rika si, na tohle nemam, tohle neumim, nedokazu....tohle mi vadi, tohle je mi proti srsti....ale stejne v zivote delate veci, ktere nedelate rada, ale proste musite....me se treba nechce chodit 40 let do zamestnani a mit pak duchod 10 000 v lepsim pripade....a ano, i tohle patri do umeni hospodarit, protoze je potreba myslet na to, ze duchod je daleko, penize budou mit za tu dobu uplne jinou hodnotu a zijeme v kapitalismu, at se to nekomu libi nebo ne, ale je to tak, tak proc na nej plivat, kdyz se jej muzu ucit a prosperovat v nem? Tak o tom je Amway, ne o prostredku na nadobi...ikdyz ten je skvely a levny(koncentrace) a meje i ve studene vode a muzete s nim zalit kytky.....ale o tom to neni, je to svobodne podnikani, prilezitost neco vybudovat ikdyz nemate vstupni kapital...me to jenom dalo a dava, nikdy se tam neprestanu ucit, to bych byla pekne blba....byla jsem pred par lety stejna....nelibilo se mi to a kroputila jsem hlavou....ale pak jsem pochopila marketingovy plan a vse mi do sebe zapadalo....a nelibi se mi ted uplne vsechno, jak rikam, cerpam z toho co je pro me dobre a co muze nejak pozitivne ovlivnit muj dalsi zivot...a vysledkem je to, ze ve 34 letech mame s muzem nekolik nemovitosti po Praze na pronajem, mam pasivni prijem, protoze jsem vedela JAK to udelat, nebat se a mit zdrave sebevedomi. A ze nekdo dela Amway a je v zamestnani? No a? Zacina se s tim jako s vedlejsakem a zalezi an kazdeho aktivite...a co znam amwayaky zamestnance, tak rozhodne maji vetsi moral a jiny pristup a postoj, nez lidi, pro ktere je to nutne zlo, oddelaji co musi aby si mohli jit domu odpocinout k televizi...

sedmiteckas
13. led 2016

@vitoriova Ok, já vám to neberu, pokud vám to vyhovuje a našla jste se v tom, je to asi jen dobře. Jak píšete, každý má v životě jiné priority, náhledy, cíle. Mě na tom, že budu chodit 40 let do zaměstnání a pak mít jen důchod, nepřijde rozhodně nic, z čeho bych měla noční můry. Ani mě nemrzí, že nepronajímám čtyři baráky. Na lidi v Amway jsem asi vážně neměla štěstí, protože opravdu já co vesměs poznala, to jednání bylo hlavně "dostat vás pod čepec", opravdu. Paní byla na té schůzce milá do té doby, než jsem jí položila jeden vtíravý dotaz - měla byste vidět ten pohled na mě 🙂
A na aktivitě člověka, který dělá Amway, záleží stejně jako na tom, jaké má štěstí, podmínky atd. - jednoduše ani maximální aktivita neznamená záruku úspěchu, toť můj názor.
Vážně vám to přeji, celý ten úspěch, právem si ho asi zasloužíte. To je celé, pěkný večer.

vitoriova
13. led 2016

@sedmiteckas dekuji, vazim si toho 😉 a ano, kazdy ma jine priority, a ja respektuji uplne kazdeho, ale vadi mi to, kdyz nekdo pise nesmysly.Tim nemyslim vubec vas.Myslim tim prispevky nekterych vyse.Mejte se