Vytvoření vlastního e-shopu. Jak na to?

zuzineckah
25. kvě 2022

Dobré ráno🙂 Otázka zní jasně - jak na vytvoření e-shopu? Vím, že existují různé platformy, ale zajímalo by mě, jestli tady najdu někoho s vlastní zkušeností. Potřebuji navést na tu správnou platformu, která bude jednoduchá (nejen na založení, ale i následnou administraci), rychlá a ideálně levná. Včetně platebních bran, objednávkového systému atd. Najdu tady zkušeného rádce? Za ❤ of kórs😉

marketka_m
25. kvě 2022

@zuzineckah co fler? Chteji sice provize... Zalezi zda rukodelne nebo preprodej

zuzineckah
autor
25. kvě 2022

@marketka_m nn, na fler to určitě není. Potřebuji plnohodnotný e-shop, který si budu sama adminovat. Jedná se o prodej zboží, pro které bude výhradní zastoupení (dvě zahraniční značky). Já si to celé zorganizuji, jen jsem chtěla nasměrovat na nějakou šikovnou platformu, protože jich je mraky 🙂

zuzka151
25. kvě 2022

Záleží, co chceš prodávat, jestli konkrétní zboží, můžeš použít třeba Shoptet, ten je jednoduchý, používala jsem ho taky. Pokud budeš prodávat třeba kurzy, ebooky, můžeš používat Fapi nebo Simpleshop

zuzineckah
autor
25. kvě 2022

@zuzka151 jde čistě o zboží👍 Díky, kouknu na to

zuzineckah
autor
25. kvě 2022

@zuzka151 Zuzi, prosím tě, rozumím tomu správně, že na to Shoptetu za měsíční poplatek, který si vyberu dostanu funkční eshop se vším všudy, akorát si do něj naleju svoje data? 🙏 Koukám na to a celkem se mi to líbí. Generuje to automaticky i faktury u prodaného zboží a aktualizuje sklad?

marketka_m
25. kvě 2022

@zuzineckah taky jsem koukala.to vypada dobre ten eshop..ukladam si.
A co budes prodavat?

gazezella
19. čer 2022
Uživatel gazezella je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od gazezella.

Dobrý den, také mám stejný dotaz jako vy na vytvoření vlastního eshopu. Nevěděla jsem si rády ze založením ,tak na internetu na těchto webových stránkách https://tvorba-kvalitnich-webu-praha.cz/ jsem našla co jsem hledala. Děkuji, přeji hezký den.