• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Za jak dlouho zaroste dírka po náušnici?

13. května 2017 
Ahoj holky dneska jsem zapinala dceři naušničku a podařilo se mi ji zlomit takže jsme bez naušničky.nevíte za jak dlouho zaroste dírka abychom nemusely dávat znovu píchat.Díky
4. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada moje starší dcerka nemá naušnice 2roky a dírky ji nezarostly :wink:
4. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenka fakt´,máma mě pořád straší že jí to zaroste a budem muset na píchání tak mám strach
4. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych si taky myslela,že to zaroste.Zatím možná jen každý den ten kousek náušnice tam protáhnout,a zpátky,aby to nezarostlo.Než koupíte nový.
4. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nemam nausnice v usich rok a taky jeste nemam dirky zarostle....
Ale kolik let mam dirky ja a jak dlouho tvoje mala..... :sweat_smile:
Asi bych se taky bala ze zarostou..A koupila co nejdriv nove-nebo nechala opravit.... :wink:
4. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou zarostlou dírkou je to asi hodně individuální - já nemělas náušnice asi rok a dírka mi zarostla - teda ne úplně, ale vyvořila se mi tam tam taková blanka, kterou jsem potom musela propíchnout...
Ale zas takový problém bych v tom neviděla - zkusila bych je odnést do zlatnictví, aby ti je opravili - a ta oprava jim zas tak dlouho netrvá. :wink:
4. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz je to teda stare tema, ale nasi Adelce dirka zarostla za tyden:frowning2:
10. zář 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uz je to teda hodne stare tema ale... dcera ma nausnicky 7 tydnu a kdyz jsem vyndala ty nastrelene, vsimla jsem si, ze ma levou dirku o hodne niz nez tu pravou. Chci ji tu levou vyndat a nechat prepichnout. Myslite, ze to uplne sroste a nebude tam nic videt nebo bude mit jizvu?
26. dub v 09:57  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskastankova1 ahoj jak vám to dopadlo? Nám taky nastřelili každou jinak,přemýšlím co s tím.
13. kvě ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek