Ženy, prosím, nebuďte jako děti! 🙏

17. zář 2020

Ahoj. Omlouvám se za anonym a za delší zprávu (nechci ale, aby některé nadávaly, že zrovna tahle nám má co radit).
Už delší dobou tady pozoruji, že sem ženy chodí dokola s těmi samými dotazy. Ve většině případů čekají určitou odpověď. Když ale dostanou jinou, neumí se s tím srovnat.

- Na těhotenském testu je výrazná druhá čárka, tak jste asi těhotná a buď se těhotenství udrží a nebo ne.
- Na těhotenském testu je (dle Vás) sotva viditelný duch, takže buď jste jen vykoukaly rysku a nebo je na test moc brzy.
- Žádná čárka tam není, takže buď testujete opět moc brzy (ano, 7 dní po ovulaci je brzy!) a nebo těhotná nejste.
- Špiníte před ms, takže může dojít k uhnízdění, ale také se může připravovat ms a ano, může to trvat i pár dní, i když na to nejste zvyklé.
- Je Vám před ms nevolno, tak můžete mít pouze PMS. Ano, některých se to netýká, některé to mají pravidelně a některé to potká jen párkrát za život.

Prosím, pokud chcete slyšet, že jste těhotná... Zajděte si na gynekologii. My Vám tady můžeme napsat své zkušenosti, rady... Ale když má někdo jiný názor a nebo si myslí, že je příčina jiná a vy stále budete tvrdit že "já to tak nikdy nemám, tak to nemůže být, musí to být tak" Tak se nemůžete dočkat žádné rozumné rady.

Moc děkuji Všem, co dočetly až do konce ❤

veronika_tvrda
17. zář 2020

Souhlasím a jen bych k tomu dodala - pokud chcete slyšet, že jste těhotné, neotravujte doktora, ale počůrejte test. Pokud jsou tam dvě krásné čárky, tak jste těhotná. Pokud kroužíte testem u okna a hledáte ducha, tak nejste těhotná. Duchové často odchází s příští menstruací - nač se stresovat. Vykoukaná ryska případné těhotenství nezkrátí a porod nepřiblíží :D

sigyn
17. zář 2020

Je to marný, marný, marný...

95newmommy2020
17. zář 2020

@veronika_tvrda 🤣🤣🤣🤣 Dostala si mě. Ale je to pravda.
Mě teda z plánované reprodukce hrabalo dost, takže jsem lovila duchy na ovu testech, pak jsem měla všechny těhu priznaky, porad jsem se sledovala a dělala testy. Ty jsem ale měla vždy negativní, ale četla jsem přece, ze i s negativním testem muže být žena těhotná. No příšerný.... 😂
Takže já to docela chápu, když to nejde dlouho, a moc se na to soustředíš, tak ti šibne. 🤣

j.a.n.i
17. zář 2020

No, na jednu stranu máš pravdu, na druhou stranu je to ještě zbytečnější diskuze, než ty s lovením duchů, takže jeden za 18 a druhý bez 2 za 20 😎

autor
17. zář 2020

Já sama čekala na dítě rok, takže jsem byla šílená. Ale diskuze si max četla a nedávala každý den fotku testu, že ten duch tam prostě je a ostatní je jen nevidí! 😁🤦‍♀️
Občas mám pocit, že je to tady jen pro legraci... A ne aby jsme si tady radily a pomáhaly

autor
17. zář 2020

@j.a.n.i a já si nemyslím😉
Měly by si toto přečíst a pak se rozmyslet co dají na internet.

pengli
17. zář 2020

Přesně, moje řeč. Zakládání diskuzí na téma "duch" mi přijde jako jedna z nejpitomějších věcí zde na Koníkovi. Téměř vždy je navíc doprovázena fotkou testu, kde není nic vidět, protože za A - pani není těhotná a nebo za B - pani to blbě vyfotila 🙂 Nejvíc nejlepší je ale to, že všechny chtějí slyšet totéž - "Jo! Vidím ducha!" - lhostejno, jestli tam opravdu je, na což normálnímu člověku většinou stačí vlastní zrak a úsudek.

autor
17. zář 2020

Nepsala jsem to sem abych někoho urážela nebo tak. Ale prostě mi ty věčné diskuze na toto téma přijdou zbytečné 🤷‍♀️ je to tady několikrát denně.
Radši napíšu toto, než abych sem dala fotku testu 5 dní po ovulaci 😁

kmarie81
17. zář 2020

Nechci se nikoho zastávat, ale většina témat už tu byla, a jestli někomu duchařský diskuse přijdou hloupí, a oni opravdu jsou, to víme všechny, tak at je prostě přeskočí a nečte. Přece to že sem registrovaná na koníkovi neznamená, že se musím zúčastnit ať aktivně nebo pasivně každé diskuse. Já to beru tak, že většina tich co tam tyhle duchařiny dává, se potřebuje hlavně vypovídat a sama dobře ví, jak to je blbí, proto to nevytáhne na kamarádky, rodinu atd... Když tu budou jen témata závažná, "neblbá" tak tu za chvíli chcípne pes - protože co když to téma příjde důležité jen mě a ostatní to třeba vyhodnotí jako blbost - radši nenapíšu nic...

izz76
17. zář 2020

Máš pravdu, ale od toho tyhle portály jsou, aby se tu dokola debatovalo o blbinách..

autor
17. zář 2020

Ano, ale napsala jsem to z důvodu, že spousta žen už se tady potom nechová zrovna příjemně, když vidí 3x denně tu stejnou diskuzi. Je to samozřejmě každého věc, ale spíš nechápu, když se některá na něco zeptá a dostane jinou odpověď než čekala (což je běžné), tak si prostě stejně píše dále svoje a přitom se ptá na radu. Pak jsou diskuze zbytečné

bonavoxa
17. zář 2020

Zeny resi, sdili se, mluvi. Vetsina diskuzi tady nejsou vecne a konstruktivni. Co se s tim da delat? Cenzurovat? Nepripustne. Proste na tomhle to tu funguje...kvantita. Neresim. Uz jsem si kolikrat rikala, ze diskuze budu obcházet. Ale nekdy prece jen ,,poklabosim". Mea culpa.

mourovatakocka
17. zář 2020

Teoreticky máš pravdu, nicméně buďme k lovkyním duchů trochu tolerantní, nikdo nevíme, či má kdo za sebou. Je ale současně pravda, že když si některé dámy vedou furt své a vlastně nechtějí slyšet nic jiného než gratulace, je to trochu na palici.

hasara33
17. zář 2020

Podívej máš sice ve své podstatě pravdu nicméně nevím jestli máš nějaké děti a pokud ano tak nevím, jak dlouho trvalo než si otěhotněla, ale ženy, kterých se tvůj příspěvek týká to prostě potřebují slyšet, potřebují slyšet od ostatních, že jsou těhotné (dle testu) i když je to evidentní, potřebují slyšet, že i ostatní vidí ty neviditelné duchy a potřebují taky slyšet, že jiné ženy měly před MS stejné příznaky a pak zjistily, že jsou těhotné....a víš proč to potřebují pořád dokola slyšet? Protože jim to dodává naději a naděje je to, co potřebují i když v hloubi duše vědí, že nic není jisté a proto také nechtějí slyšet jiný názor, chtějí prostě věřit do poslední chvíle, že se to konečně podařilo a zejména pokud mají za sebou několik neúspěšných pokusů. Možná to může být už trochu otravné, když se tu opakují ty samé dotazy, ale není nic jednoduššího než si toho prostě nevšímat než jim veškeré naděje mařit. 😉

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
michaela_2
17. zář 2020

Diskuze které mi přijdou zbytecne nebo mne nezajímají proste nečtu. I kdyby se tady objevilo v jeden den 10 novych s nadpisem “vidíte ducha” - zabere mi asi 2 vteřiny, srolovat níž ;)
Ať si každá píše co chce, pokud tím neuráží ostatní

anicka123kk
17. zář 2020

@hasara33 nevím no, nikdy jsem v takové situaci nebyla, ale nedokážu si představit ze by mi pomohlo kdyby mi někdo pritakal ze vidí ducha a pak bych to stejně dostala a těhotná nebyla

codal
17. zář 2020

Já k téhle diskuzi řeknu jen tolik, ze je fajn, že si tu každý může psát co chce a co je pro něj důležité a zároveň tu může číst co chce a co je pro něj důležité. Možná je tu hromada stále se opakujících diskuzi na téma duchů a dalších věcí, ale proč by mi to mělo vadit, já si otevřu ty, které zajímají mě a ostatní mě nezajímají, maximálně se nad některými názvy pousmeji a řeknu si v hlavě, jeee už zas, a jdu dál. Asi nemám potřebu někoho shazovat jen proto, že loví duchy a podobně, zvlášť když neznám pozadí, jak dlouho se třeba ten člověk snaží, já mám děti na první dobrou, tak se dostatečně nedokážu vcítit do ženy, která to nemá tak snadné, a tak to raději nesoudím. Každý máme jiné priority, které tady řešíme, každá diskuze tady je snad stokrát, ať už se to týká duchů, kojení, plínek, nevěr, nemocí, no a co, od toho to forum je. Ať si každý dělá co chce.

codal
17. zář 2020

@hasara33 krásně napsáno!

hasara33
17. zář 2020

@anicka123kk každá jsme jiná, ale třeba mě osobně pomáhá když mi někdo dodá naději a to ve všech aspektech života

hasara33
17. zář 2020

@codal děkuji 😊

lachtanice86
17. zář 2020

A ja zas nechápu proc to dáváš jako anonym

lachtanice86
17. zář 2020

@hasara33 ja nejsem zakladatelka ale dite mam jen jedno, předtím 4potraty a jeden zt s revizi, dcera nám trvala 3roky, ale hloupé diskuze jsem zakladat nemusela

martinie88
17. zář 2020

@lachtanice86 To taky nechapu. Tak mam nejaky nazor a za nim si stojim. Nemusim tu ostatni poucovat jako anonym.

natysnovec
17. zář 2020

@hasara33 souhlasim😇

autor
17. zář 2020

@hasara33 prosím Vás, přečtěte si to tady vše. Psala jsem i sebou zkušenost s čekáním na dítě 😉 zjevně jak nepochopila jak jsem to myslela. Nevadí. Čekala jsem, že se tady do mě někdo pustí, jak je tady na Koniku zvykem

hasara33
17. zář 2020

@lachtanice86 jak jsem psala výše, každá jsme jiná a těm, které tyto diskuze zakládají to prostě pomáhá 😉

pengli
17. zář 2020

Myslím, že většina z vás vůbec zakladatelku nepochopila. Když se teď mrknete na fóru na v pořadí cca šestý příspěvek nad tímto, uvidíte přesně, o čem je tu řeč a co i já osobně považuji za hloupé.

hasara33
17. zář 2020

Omlouvám se, že jsem nečetla ostatní příspěvky, ale nepovažovala jsem to za důležité.....V původním příspěvku píšeš, že zakladatelky oněch diskuzí nechtějí slyšet opačný názor, ale ty ho evidentně také slyšet nechceš, protože já vyjádřila svůj názor, který se tak úplně neztotožňuje s tvým (nepustila jsem se do tebe) a tobě se to nelíbí, protože ty se právě pouštíš do mě 😉
Pokud ti tyhle diskuze přijdou stupidní a nezajímají tě tak je ignoruj, co může být jednodušší? Vím, že se jich tu objeví za den několik, ale tak co? I od toho tu tohle fórum je ....

antoinet
17. zář 2020

Bodla by skupinka DUCHOVÉ, kde by každý den byla hromada nových příspěvků a uživatelky by si tam navzájem živily své naděje.
Ale když si sáhnu do svědomí, tak můj první test v životě jsem si koupila v lékárně ráno před prací v době vynechání ms a v obědové pauze jsem se tam šla lékárnice zeptat, co na tom testu vidí 😀 Syn už má 6 let.