Zklamání z chování souseda.

9. srp 2020

Chtela bych se vypovidat a najit nazor jinych zen na situaci. Meli jsme souseda, byl na nas hrozne hodny, detem nosil darecky, bonbony, s moji mamkou se kamaradil - vicemene se ji teda dvoril - ona to teda neopetovala, ale kamaradili se. Celkove to byl takovej milej dedecek. Dum prodal, koupila ho pomerne mlada zenska s desetiletym ditetem. Najednou koukam, nas ex soused k nim jezdi na vikendy a prespava v zahradnim domku. Seznamili se pri prodeji. Zahral na ni osameleho dedecka, ktery ted musi bydlet v byte. Nas ignoruje, deti se ptaj, proc uz nedostavaj darky a bombony🙄 Mama mi rekla, ze meli jet spolu na dovcu a ze ji tyden pred tom rekl, ze s ni nepojede, at si najde nahradu a je na ni od te doby neprijemnej. Ja se poptala znamych a vsichni me rekli, ze je to falesnej clovek, co byl na zesnulou manzelku hrozne zlej. Sousedka je mila zenska. Ted me rekla mimo reci, ze za nim jedou s ditetem na vikend. Me by to nenapadlo, pac je mezi nima asi 40 let vekovej rozdil. Myslela jsem, ze ty vikendy jsou z jeji strany charita. Uplne jsem premyslela, ze bych ji varovala. Ale.ze jo, je dospela, nechci si delt zle. Co byste delaly.vy? Krome tedy uplneho ignore... Jinak se sousedkpu se hodne bavime,.

autor
12. srp 2020

@kmarie81 Zavidim, jo? A neni to tak, ze ses takova spis ty? Ja se tu jen chtela zeptat na nazory jinych lidi, protoze jsem na vazkach. Moji sousedce neni co zavidet. A on nas pred ni pomlouva, nam taky vypravel o svych predchozich pokusech o novou manzelku, jakoze jake se z nich vyklubaly desne zenske - no ted uz vim, ze to asi bylo jinak.

kmarie81
13. srp 2020

No já se nikomu do života nepletu a už vůbec ne proto, že už by mi z tich lidi nic nekapalo, takže ne - nezávidím. Shrnu to - ty ho nechceš, tvoje máma ho nechce, sousedku sotva znas (pristehovala se přece nedávno) a přesto máš potřebu se do nich slušně řečeno plést a pomlouvat ho. A to jen proto, že Váš mrzí že už vám soused nenosí dárečky, ale možná je nosí už jinam. Chtěla si názor, tak sem svůj poskytla, nelíbí se ti, no nevadí, je tu přece plno jiných názoru, který ti rádi opak a velebi naopak tvou dobrotu. Navíc bych si tipla, že už ho stejně drbes všude kde muzes (viz tvé - se známími sme se bavili, jak je falešny) tak co...

autor
13. srp 2020

@kmarie81 Tak nazor na to, co citim fakt nepotrebuju, to prece vim sama, ne? Nebo ty nevis, jaky mas pocity a potrebujes nekoho jinyho, aby ti to rek? Tuk, tuk, fakt... A ad drbarna, to proste vyplynulo. To ses asi svata, ze nikdy o nikom jinym nemluvis, kdyz u toho neni. Sikulka.

kmarie81
13. srp 2020

Ty si v první větě psala, že chceš názor jiných žen na tuto situaci a protože se ti ten můj názor nelíbí, tak kolem sebe kopes. A co se týká drbarny - rozhodně neškodím a nejednám ze zašti....

autor
13. srp 2020

@kmarie81 Tak kopes predevsim ty, podsouvas mi dost nehezky pocity, ktery nemam. A je hezke, ze kdyz drbes, tak ne ze zasti.-) Ano, chtela jsem znat nazor NA SITUACI. To se tady pak fakt muzeme vzajemne podsouvat nejaky pocity a bude z toho jak pises ty akorar kopani. 🙄