Známé přítel mi dělá návrhy. Jak byste to řešili?

17. únor 2022

Ahojte, anonym je zde snad jasný, protože jsem zde poměrně známá, tak za to se omlouvám.
Vysvětlení pro začátek: s mým chlapem máme účty na amatérech, máme nastavený pravidla, hranice, mluvíme o tom a jsme s tím v pohodě. + navíc k tomu máme jeden svůj důvod, který nám pomáhá udržet vztah.

Samozřejmě tam nemáme civilní fotky a mně se stalo, že mi poslal rovnou civilní fotku mojí známé chlap (jsme hodně vzdáleně i něco do rodiny 🙈) s nabídnou seznámení se. Zná se i s mým chlapem, ale nějak extra velcí kámoši nejsou, spíš známí...já ho viděla párkrát....

No, proťukla sem si ho, co tam hledá, do toho mi poslal i fotku jeho péra...(na amatérech nic neobvyklého)...tak že mu to s jeho nevyhovuje po sexuální stránce...má ehm svoje úchylky, které ona dělat nechce. (To mi psal a psal, že ona neví, že na amatérech je), ona naopak dává na IG fotky, jak jsou šťastní....

no, ale teď k věci, dělá mi už i návrhy na seznámení se ( chce jen sex), posílá fotky, píše, jak si dělá dobře...a já se přiznám, že ho v tom trošku podporuju, protože mě zajímá, kam až zajde...no a nebudu kecat, svým způsobem se mi to i líbí :D (ale na reálnou schůzky nikdy s nikým nepůjdu/nepůjdeme).

ALE hrozně mě štve, že tu holku má (naprosto nesnáším nevěru), já mu narovinu napsala, že jsme tam s chlapem oba a máme nějaké hranice....přemýšlím, zda to té známé poslat- ale tím jí jenom ublížím. Nebo napsat jemu, že vím kdo je a že se známe...ale to si smaže účet a založí novej....můj chlap to neví, že je to on ten by mu rozbil držku....

řešily byste to nějak? pokračovaly byste v komunikaci s ním? Řekly byste to jí nebo jemu? Morální řeči si nechte, my s chlapem jsme v pohodě...a vypisuje si určitě s X dalšíma holkama, takže mě nemusíte hanit vůbec, protože v tom bude pokračovat tak jako tak.

cuuza
17. únor 2022

Řešila bych jen svůj zájem nebo nezajem, do života ostatních je ti prd.
Btw vy doma dohodu o amatérech mít můžete a nikdo jinej ne???

smajlinka
17. únor 2022

A jak se dozvěděl, že tam jsi, když tam nemáte civilní fotky?
A proč to teda neutneš rovnou? Proč ho dráždíš?

autor
17. únor 2022

@cuuza my dohodu máme a on mi psal, že ta jeho nevím že tam je.

@smajlinka on neví, že jsem to já. Neví, jak vypadám. Chtěla jsem vědět, kam zajde

smajlinka
17. únor 2022

Jo, takhle, on neví, zato ty víš. 🙂 No, přítelkyni bych to určitě neříkala. Jestli je tak žhavej, ono se to stejně dříve nebo později provalí a být tebou, radši bych u toho nebyla. 🙂

smajlinka
17. únor 2022

A jak přesně ti amatéři fungují? 😂

dixi86
17. únor 2022

Tak podporovat ho v tom se chovat jak blbec a pak to prasknout jeho partnerce? jste fer, fakt, ze jo. Nekdo tam je, ale udela velky prd, nekomu staci podpora, coz od vas ma...docela ubohost, kdyz vite, kdo to je.

budouci_maminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
veruuu_kubesovic
17. únor 2022

A prosím tě jaké návrhy když tam údajně nemáš ani fotku 🤦‍♀️???

budouci_maminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
meronym
17. únor 2022

Vubec se mezi ne neplette. Jednak vam to vubec neprislusi, jednak z toho muzete vyjit jenom spatne.

ee.liska
17. únor 2022

Chováš se vůči ní stejně jako on. Podporuješ ho v tom, co dělá a baví tě to. Nepleť se mezi ně. Takový kontakt bych ihned ukončila.

veruuu_kubesovic
17. únor 2022

@budouci_maminka ahaaa... 😂

sudylichozrout
17. únor 2022

Nevím, kdo jsi, ale tohle chování se mi nelíbí a řekla bych ti to, i kdybys byla moje nejmilejší Koníkovka, se kterou si ve všem notuji. Nechováš se fér. Ukonči komunikaci a nepleť se jim do vztahu.

alla007
18. únor 2022

Za mě jsi jak šmírák. Máš anonym na amaterech, jsi anonymní tady, ale jakmile se objeví něco, co se ti nelíbí, hned moralizujes.
Nic ti do nich není.

cikitkapb
18. únor 2022

A víš co? Jdi a řekni jí to, ale když chceš bejt tak strašně férová, tak jí to alespoň řekni všechno, že on ti píše, ale že ty ho ještě podporuješ, aby ti psal. Řekni jí, že vůbec nemáš snahu to vypisování ukončit, „protože morál“. Hm? Pořád máš odvahu za ní běžet? 🤔