Znáte dobrého, levného projektanta? Brno - Blansko

elialen
2. únor 2015

Znáte dobrého, ale hlavně levného projektanta - architekta pro rekonstrukci domu v Brně - Blansko? Dům je malý, ale vyžaduje bystré oko 😉

tamarila
2. únor 2015

Tak já zrovna sháním přesně totéž, takže se budu těšit na kontakty.

verunka_korunka
2. únor 2015

Levného 🙂 to mi přijde úsměvné... Nezapomeňte na to kolik hodin na tom vašem domečku odpracuje a kolik stojí jeho práce....
Tyhle dotazy na levné projektanty mě trochu štvou. Projektanti se podhazuji cenou, jdou pod režijní náklady aby se aspoň trochu uzivili. Ano jsem projektant, architekt, ale naštěstí nedělám na ZL ale ve firmě... Pokud chcete mohu zkusit kamarádku co dělá sama na sebe, ale netuším jak moc je drahá nebo levná ...

blanka.k
3. únor 2015

Pošli kontakt do IP na duo projektant + architekt.Za ty dám ruku do ohně, že nic neodfláknou 😉

myskin
3. únor 2015

Tak zrovna na architektovi, projektantovi a stavebním dozoru bych moc nešetřila.

janulkav
3. únor 2015

trochu jste si spletla stránky...zkuste modrastřecha.cz....... tam vám poradí víc.....
ale jinak k dotazu..na projektu ( zéleží i na tom jaké máte požadavky jestli klasika , dřevostavba, pasivní atd.) se opravdu nevyplatí šetřit protože to co jsem mi občas dostane do ruky nad tím by jdem zaplakal i student střední školy by to zvládl lépe ....
Jinak kraj Vysočina bych doporučit uměla 🙂 když tak napíšu IP

milmic
3. únor 2015

Můj muž je projektant - statik, možná by Vám mohl pomoci. Nevím, co je pro vás levný, ale souhlasím s komentáři výše, abyste nešetřili na nesprávném místě. 😉

zdeenik
23. črc 2017
Uživatel zdeenik je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdeenik.

taky by mě to zajímalo - četla jsem i tady - http://zdravi-hubnuti.cz/vyplati-se-zakazkova-vyroba-nabytku-s-projektantem/ že se dá s projektantem také dobře ušetřit na nábytku.