Zpoždění menstruace 17dni, tt negativní a ovulace

betty2108
12. led 2019

Ahoj,
Poslední MS měla dorazit 27.12 jenže stále nic dnes již 39DC. Cyklus mám pravidelný po 23 dnech.
Test jsem si dělala při zpoždění 7/8/11 den zpoždění a nic negativní. Přemyslela jsem i nad tim zda se mi neopozdila OVU a zkusila jsem 13den OVU test a byl negativní, 14 den OVU test velmi jemně pozitivní dnes 16 den zpoždění negativní tak jak ten první totalne bílý.

Tenhle cyklus jsem chtela začít měřit i BT a začínala jsem teda prvním dnem kdy mela MS dorazit - vím že tohle měření noc nevypovídá a misi se měřit min 3cykly atd...

V první den v prvních dnech se držela na 36,9 , pak 5den vzrostla na 37,5 a 9den klesla na 36,5 na druhy den vzrostla zpátky na 37 a do dnes kolísá mezi 36,9 - 37.

Na gynekologie jsem volala jak jsem mela 10 dni zpoždění sestřička mi sdělila že mam ještě počkat :-/

Jediné co, tak mi od doby jeste než mela dojít MS je nevolno a první týden mě bolelo břicha jako by mela dorazit MS k tomu bolest beder a boků. Tohle vše přetrvává do dnes, jen je to v nižší intenzitě a jen obcas, k tomu bílý výtok, ale jen maličko

K lekřce se zajdu objednat v úterý a v pondělí zkusím ještě TT.

Měla jste některá takové zpoždění například při cystě? Nebo takové výkyvy teplot? Je tady ještě nekdo komu MS mešká víc jak dva týdny?

hermij
12. led 2019

@betty2108 Ty teploty by chtělo poskytnout všechny, takhle se z toho nic nevyčte. Přikláním se k tomu, že ovulace se opozdila a tudíž dorazí MS později. Samozřejmě cysta je také možná, takže na kontrolu můžete. Co hlenový příznak? Pozorovala jste něco na kalhotkách? Bílý hlen? Krémový? Tažný průhledný? Mokro?

betty2108
autor
12. led 2019

@hermij tady je kdyžtak ten graf, jediné co je tak bílý - kremový hlen, tak ještě uvidím zda se do úterka nedostavil tak se objednám k doktorce, jen to čekání je nekonečné

betty2108
autor
12. led 2019

Doplním jen že BT měříme každé ráno v 7hod po probuzení

nupta
12. led 2019

@betty2108 Pokud se MS nedostaví, příčinu odhalí doktor, žádnými nemocemi bych se nenervovala. Mně kdysi vynechala menses na dva měsíce a pak, když jsem šla kvůli tomu na gyndu, začala jsem špinit. Objednej se a zatím užívej, že nemenstruuješ. 😉

hermij
12. led 2019

@betty2108 Souhlasím, zbytečně nestresovat. Dokud nejsou abnormální bolesti,nevolnosti či abnormální krvácení, tak dobrý. Krémový hlen bývá před ovulací, anebo pak poovulačně před menstruací, kdy se už znovu povoluje hlenová zátka, otevírá se čípek, aby mohla projít krev (sliznice). Tak snad to druhé už 😃
Můžete se ještě zamyslet, jestli tentokrát nebylo něco jinak. Nadměrný stres? Nebo naopak výjimečně pohoda (Vánoce)? Změna v jídelníčku? Nemoc? Ženské čaje? Gynex či jiné ženské doplňky? To vše ovulaci oddaluje.

malinkaelinka
Autor odpověď smazal
Zobraz