• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žravá. Jak bojujete?

11. září 2009 
Ahojte,
jak bojujete se"žravou"?Hlavně večer.
Už týden co vidím ,to s ním :angry:
Těhotná nejsem,to by mě musel oplodnit leda tak svatý :sweat_smile:

To co jsem zhubla od Vánoc do dubna (12kg),tak se pomalu ,ale jistě vrací zpět :angry:
11. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejlepší je doma nic nemít :grinning:
11. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si dám kaleráb,alebo si ostrúham mrkvu...
11. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jakoubka: čau zlato, no já většinou trpim a vydržím..a jak píše kalerát, my nic doma většinou nemáme :sweat_smile: ale tak jednou měsíčně si dělám KFC den :grinning:
11. zář 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis a už jsi ho tento měsíc měla :grinning: nebo se teprve chystáš
11. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
kalerat: ještě ne :grinning: a minulej taky ne, páč se potom vždycky ráno zeseru jak alík a pálí mě prdel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale chutě by byly..ale ted pro změnu sosám už třetí Frisco :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jé frisco jsem si dneska chtěla koupit, ale nakonec jsem se na to vykašlala, tak nedělej chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
kalerat: v pátek spí Tygr s dědečkem, takže můžu být večer na PC a sosat..a pak spinkat pěkně celou noc :slight_smile: jinak já jsem žravá neskutečně..ale vcelku mám vůli a nechci přibrat...ale taky to někdy ujede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis ovšem ta žravá na tobě nejde vidět. Teda tak to se máš :slight_smile: takový oddych
11. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
siss-ahojky :wink:
Já před chvíli zbodla 3 celozrnný krajíce chleba se šunkou a mozzarelou+ta nová čoloáda od Orionu.
Včera před spaním 2 arašídové tatranky.
Má chuť hlavně na sladký.Už jsem zkoušela i chrom,ale účinek nikde.
No jsem big,fat pig :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jé Marti to jsem ráda, aspoň nebudu kynout sama :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kalerat: no já právě moc nežeru, kdybych jedla, jak chci...tak mám tunu..ještě v 18 jsem měla asi o 13kg víc než ted, páč jsem hubu nezavřela :sweat_smile: v genech to fakt nemám, všichni okolo mě v rodině jsou mírně až silně obézní :confused:

jakoubka: tak mě sladký nebere, já právě ujíždím na masu a fast foodu atd :rolling_eyes: no krotim se..ale tak fakt jednou měsíčně žeru jak chci, to by se z toho člověk jinak posral :sweat_smile: :sweat_smile: co bych z toho životě měla.. :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda taky sladký moc nemusím, nějak neujíždím na ničem, teda vlastně jo, mám ráda zmrzilnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
siss-připadá mi,že můj Kubík přibral :grinning: V albu ,ta fotka na WC

Já se tak rozežrala u tety v Praze,má plný špajz sladkostí.

Siss-já být postavou ,jak ty tak žeru pořád.

Dámy,už na mě volá orbitreck,tož ráno ho osedlám :grinning:
11. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
kalerat: jo a taky mám ráda kalorické alkoholické pití typu víno+cola a Frisco a tak..s každým Friscem úplně cejtim, jak mi roste pupek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani-ty to máš dovoleno :slight_smile: ,ale já neeeee.
Zítra na Statku mě budeš krotit :wink: Žádná česnečka ani chipsy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já Frisco taky miluju :slight_smile:
11. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jakoubka: no je štíhlej, ale zas to není žebírko :slight_smile: já mám fotku Tygra ve vaně a je to teda masakr..má tam kebuli jak meloun a podvýživené tělíčko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...já právě žrát nemůžu, okamžitě mi lezou kg nahoru..po žracím víkendu (když je tu MP) mám třeba 2kg nahoře, a pak zas nežeru a trpim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prostě nějak mě brzdí, že relativně hubená jsem a nechci si to pokazit, a v tomhle se krotit umím...ale v jiných věcech takovou pevnou vůli teda nemám :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kal-já zmrzlinu moc nee,ale teď musím.Kubík ji chce,ale nesní ji celou,tak zbytek je na mě :angry:
11. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jakoubko no tak mu musíš kupovat menší porce :grinning:
11. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
11. zář 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kal-u nás mají jen točenou.A já beru jen malou,ale i tak :unamused:
No,ale v mražáku mám Car´ďor(nebo jak se to píše)zmrzlinu "Mozartovy koule" :grinning:

siss-Tygr je drobeček,ale krásnej.Má takovej ten pusinkovací obličej :slight_smile:
11. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jakoubka: taky ho furt pusinkuju :grinning: on je děsnej mazlík :grinning: ale jako s tím jeho strachem je to masakr :unamused: fakt nikam nemůžeme, furt jen řve a visí na mně :unamused:
11. zář 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
k tej zravosti sa pridavam aj ja :grinning: ....od pondelka sa chystam si dat aspon tyzdnovu dietku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale ta moja zravost, ako sa poznam, bude pokracovat nadalej :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
siss-Kubča je taky závislák na mně,po Praze ještě víc :unamused: ,no ale je fakt,že lidí se nebojí.
Ale zas je cíťa ,jak hrom.Trošku se bouchne,hned řve :frowning2:
11. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
junovka-tak to budeme mít stejně :grinning:
Já bych musela jít v osm spát,abych nežrala :angry:
11. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mně se už křížej oči :sweat_smile: :sweat_smile: čtvtý Frisco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a je Sex ve městě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
siss- :grinning: :grinning:

já piju magnésku,tak se mně klíží něco jinýho :grinning:
11. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ale po tom pívu jde na mě žravá :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek