Žravá. Jak bojujete?

Ahojte,
jak bojujete se"žravou"?Hlavně večer.
Už týden co vidím ,to s ním ]-(
Těhotná nejsem,to by mě musel oplodnit leda tak svatý :-N

To co jsem zhubla od Vánoc do dubna (12kg),tak se pomalu ,ale jistě vrací zpět ]-(
kalerat
11. zář 2009
Nejlepší je doma nic nemít 😃
adulikka
11. zář 2009
ja si dám kaleráb,alebo si ostrúham mrkvu...
sisstin
11. zář 2009
jakoubka: čau zlato, no já většinou trpim a vydržím..a jak píše kalerát, my nic doma většinou nemáme :-N ale tak jednou měsíčně si dělám KFC den 😃
kalerat
11. zář 2009
sis a už jsi ho tento měsíc měla 😃 nebo se teprve chystáš
sisstin
11. zář 2009
kalerat: ještě ne 😃 a minulej taky ne, páč se potom vždycky ráno zeseru jak alík a pálí mě prdel :-N :-N :-N :-N ale chutě by byly..ale ted pro změnu sosám už třetí Frisco :-N
kalerat
11. zář 2009
jé frisco jsem si dneska chtěla koupit, ale nakonec jsem se na to vykašlala, tak nedělej chutě :-p
sisstin
11. zář 2009
kalerat: v pátek spí Tygr s dědečkem, takže můžu být večer na PC a sosat..a pak spinkat pěkně celou noc 🙂 jinak já jsem žravá neskutečně..ale vcelku mám vůli a nechci přibrat...ale taky to někdy ujede :-p
kalerat
11. zář 2009
sis ovšem ta žravá na tobě nejde vidět. Teda tak to se máš 🙂 takový oddych
jakoubkaautor
11. zář 2009
siss-ahojky 😉
Já před chvíli zbodla 3 celozrnný krajíce chleba se šunkou a mozzarelou+ta nová čoloáda od Orionu.
Včera před spaním 2 arašídové tatranky.
Má chuť hlavně na sladký.Už jsem zkoušela i chrom,ale účinek nikde.
No jsem big,fat pig :-p
janica..
11. zář 2009
jé Marti to jsem ráda, aspoň nebudu kynout sama 😃 😃 😃
sisstin
11. zář 2009
kalerat: no já právě moc nežeru, kdybych jedla, jak chci...tak mám tunu..ještě v 18 jsem měla asi o 13kg víc než ted, páč jsem hubu nezavřela :-N v genech to fakt nemám, všichni okolo mě v rodině jsou mírně až silně obézní =-)

jakoubka: tak mě sladký nebere, já právě ujíždím na masu a fast foodu atd 8-( no krotim se..ale tak fakt jednou měsíčně žeru jak chci, to by se z toho člověk jinak posral :-N :-N co bych z toho životě měla.. :-N
kalerat
11. zář 2009
já teda taky sladký moc nemusím, nějak neujíždím na ničem, teda vlastně jo, mám ráda zmrzilnu :-p
jakoubkaautor
11. zář 2009
siss-připadá mi,že můj Kubík přibral 😃 V albu ,ta fotka na WC

Já se tak rozežrala u tety v Praze,má plný špajz sladkostí.

Siss-já být postavou ,jak ty tak žeru pořád.

Dámy,už na mě volá orbitreck,tož ráno ho osedlám 😃
sisstin
11. zář 2009
kalerat: jo a taky mám ráda kalorické alkoholické pití typu víno+cola a Frisco a tak..s každým Friscem úplně cejtim, jak mi roste pupek :-N :-N :-N
jakoubkaautor
11. zář 2009
Jani-ty to máš dovoleno 🙂 ,ale já neeeee.
Zítra na Statku mě budeš krotit 😉 Žádná česnečka ani chipsy :-p
jakoubkaautor
11. zář 2009
já Frisco taky miluju 🙂
sisstin
11. zář 2009
jakoubka: no je štíhlej, ale zas to není žebírko 🙂 já mám fotku Tygra ve vaně a je to teda masakr..má tam kebuli jak meloun a podvýživené tělíčko :-N :-N :-N :-N ...já právě žrát nemůžu, okamžitě mi lezou kg nahoru..po žracím víkendu (když je tu MP) mám třeba 2kg nahoře, a pak zas nežeru a trpim :-p ale prostě nějak mě brzdí, že relativně hubená jsem a nechci si to pokazit, a v tomhle se krotit umím...ale v jiných věcech takovou pevnou vůli teda nemám :-N
jakoubkaautor
11. zář 2009
kal-já zmrzlinu moc nee,ale teď musím.Kubík ji chce,ale nesní ji celou,tak zbytek je na mě ]-(
kalerat
11. zář 2009
jakoubko no tak mu musíš kupovat menší porce 😃
sisstin
11. zář 2009
jakoubka: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI... jinak je ted asi na 2mm, takže skin :-p
jakoubkaautor
11. zář 2009
kal-u nás mají jen točenou.A já beru jen malou,ale i tak :-|
No,ale v mražáku mám Car´ďor(nebo jak se to píše)zmrzlinu "Mozartovy koule" 😃

siss-Tygr je drobeček,ale krásnej.Má takovej ten pusinkovací obličej 🙂
sisstin
11. zář 2009
jakoubka: taky ho furt pusinkuju 😃 on je děsnej mazlík 😃 ale jako s tím jeho strachem je to masakr :-| fakt nikam nemůžeme, furt jen řve a visí na mně :-|
junovka
11. zář 2009
k tej zravosti sa pridavam aj ja 😃 ....od pondelka sa chystam si dat aspon tyzdnovu dietku :-p ....ale ta moja zravost, ako sa poznam, bude pokracovat nadalej 😃 😃 😃
jakoubkaautor
11. zář 2009
siss-Kubča je taky závislák na mně,po Praze ještě víc :-| ,no ale je fakt,že lidí se nebojí.
Ale zas je cíťa ,jak hrom.Trošku se bouchne,hned řve 😞
jakoubkaautor
11. zář 2009
junovka-tak to budeme mít stejně 😃
Já bych musela jít v osm spát,abych nežrala ]-(
sisstin
11. zář 2009
mně se už křížej oči :-N :-N čtvtý Frisco :-N :-N :-N a je Sex ve městě :-p
jakoubkaautor
11. zář 2009
siss- 😃 😃

já piju magnésku,tak se mně klíží něco jinýho 😃