Buková postýlka se stahovací bočnicí. Máte tip na výrobce?

optimistic
1. čer 2022

Prosím o typy na konkrétní výrobce. Zatím jsem našla Scarlett a Klups, ty jsou z Polska a mají dost špatných recenzí. Postýlky Scarlett splňují mé požadavky, ale nikde nelze si postýlky prohlédnout na živo. Tak chci hledat ještě dál. Asi by ani nebyl problém sjet do Německa ev. Polska...

maki90
1. čer 2022

@optimistic my měli Scarlett a nemůžu si stěžovat. Po dvou dětech skoro jako nová.

majaveja
1. čer 2022

Máme také Scarlett a naživo je mají v Dětském Ráji v Praze.

optimistic
autor
1. čer 2022

@majaveja Děkuji, mrknu na to.

optimistic
autor
1. čer 2022

@majaveja Tak ty konkrétní typy, které mám vyhlídnuté (se skrytým mechanizmem stahování bočnice) tam na prodejně nemají...

optimistic
autor
1. čer 2022

@majaveja @maki90 Jak moc jste využívaly to stahování bočnic? Někde jsem četla, že to maminky nakonec nevyužívaly, protože těch 15cm není zas takový rozdíl...

glk
1. čer 2022

@optimistic mám Scarlett Alenka už skoro rok a jsem spokojená. Bočnici využívám když malej usne u nás a já ho pak předělávám. Jinak bych řekla, že je to jedna z nejvyšších postýlek na trhu a 6 poloh je taky moc fajn.

optimistic
autor
1. čer 2022

@glk Alenka je z borovice a ne z buku. Ale děkuji za recenzi na výrobce. O tom Scarlettu vážně uvažuji...

majaveja
1. čer 2022

Já tu Scarlett měla ne se stahovací bocnici, ale s vyndavacimi prickami. Ale nakonec jsme to nevyužila a nevyužila bych asi ani tu bocnici. Když se kluci začali víc otáčet a "hrabat" při spaní, tak jim to dřevo vadilo i přes mantinel, bouchali se o něj a budilo je to, takže zhruba od půl roku spali oba v cestovní postylce. Mladší v ní spí doteď, je mu dva a čtvrt🙂.

zoyee
1. čer 2022

Mame Kamilu s bočnicí už pro druhý a jsem spokojená. Hodně jsem využívala u mimina na přendání z naší postele, při dolní poloze roštu se se staženou líp vyndává, taky se líp pokládá už spící dítě. Dcera ji měla skoro do 3,5 let, bočnice se nahradí dílem se zábranou a měla normální postýlku.

maki90
2. čer 2022

@optimistic máme Alenku bukovou. Že by se už v buku nedělala? Stahování jsem používala při přenosu spícího dítěte.