Dětské zimní oblečení. Kde kupujete kvalitní?

zrzinda
3. říj 2022

Maminky, prosím, kde kupujete kvalitní zimní obleceni pro děti?
Kombinezy/merino spodní vrstvu/boty?
Cenu neresim, jde mi především o kvalitu.
Moc děkuji 🙏

veriq
3. říj 2022

Na merino doporučuji e-shop https://www.minimol.cz/. Bundy a kombinézy např. na Zalando.

vikinkav
4. říj 2022

Kvalitni zimni obleceni je udajne Reima, na tuto zimu jsem koupila poprve, tak budu teprve zkouset ☺️

ginnyw
4. říj 2022

Také kombinézy apod. od Didriksons. Opravdu nepromokavé.

martiniquest
4. říj 2022

Spodni Crawler a Manymonths, svrchni Didriksons.

20190418
4. říj 2022

Spodní se mi líbí poměr cena-kvalita Zulu, vrchni nedám dopustit na Reima

odula
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciebol
4. říj 2022

@zrzinda kukupu Littlethings

odula
4. říj 2022

@vikinkav @zrzinda reima je docel fajn - krome bot. S těma mam otresnou zkusenost. Ještě lepší nez reima mi pripada didriksson. https://www.heureka.cz/?h[fraze]=kombineza+didr...
maj ruzne teply ty kombinezy, nektery jsou lehci, některý teplejsi, tak mrkni. Ale jsou to drzaci, deti je i dědí a fungujou naprosto spolehlive několik let.PS vyzkouseno v jižním Švédsku. To "jižní" je dost důležitý, protože ty zimy jsou tu vetsinu času priserny. A dlouhy. Blato, strasne mokro, kdyz uz sníh tak samozřejmě tezkej a tajici. Déšť se sněhem/ déšť. Takže opravdu potrebuju věci opravdu nepromokavý a opravdu teply ;)

bebekeksy
4. říj 2022

@ginnyw prosim vas kde prodavaji tuhle znacku pro deti? Dekuji

odula
4. říj 2022

@bebekeksy posilala jsem odkaz

sebinka123
4. říj 2022

Já se s dovolením pridam. Zkoušel někdo porovnat kombinézu od lindex a reimu? A jak je to u reimy s materiálem? Přijde mi, že vidím dost osoupanou látku na rukávech a nohavicich, ale nemyslím tím konce rukávů a nohavic, myslím otěr rukávů v místě loktů a u nohavic v místě vnitřních kolen, právě oproti třeba lindexu. Tam to tolik nevidím. Díky

orchidis
4. říj 2022

Skandinávské značky. Didriksons, sem tam i něco teda od Columbie, potom Salded Kids (teď nově). Jinak taky boty Viking a Superfit s Goretexem pro nás to obecně stačí.
Hlavně ne ty neprodyšné igelitové srajdy od Lindexu a podobně. Na to, abych byla věčně na OČR a nechávala vejplatu v lékárně, fakt nemám peníze 🙂.

odula
4. říj 2022

@orchidis lindex nema ty kombinezy vůbec špatný. Tedy ty skutečně zimni, ne ty do deště. Není to didriksson nebo pop, ale da se.
@sebinka123 hele reima ok. Nic víc. Koupila jsem ji jednou a zase se vratila k didriksson. Ale třeba na českou zimu stačí. Nam moc nestačila. 🤷🏼‍♀️

orchidis
4. říj 2022

@odula my teda měli nějaké a ve srovnání s výše uvedeným to byla hrůza
bohužel šly všechny z domu
ale třeba je to teď lepší, to samo nevím, tyhle byly kupované jistě už třeba před pěti lety 🙂

odula
4. říj 2022

@orchidis myslim ze tady maji v lindexu dvě řady, jednu levnější, druhou s membranou ale ty jsou uz cenové srovnatelny s didrikssonem. My je měli jednou pac jsem na ne narazila ve slevě. Na jednu sezonu dobry 🙂 ale didriksson jsou drzaci. Z tech kvalitnejsich navic celkem cenove prijatelny

bebekeksy
Autor odpověď smazal
Zobraz
bebekeksy
4. říj 2022

@odula vidim len, ze autor prispevek zmazal. Mohla bych vas poprosit o odkaz do spravy?

ginnyw
4. říj 2022

@bebekeksy já nejčastěji nakupuji na netu, např. Sanasport. Tam mají nejslusnejsi ceny, a také často v akci.

odula
4. říj 2022

@bebekeksy aha, ja pak psala ještě jeden. Normálně se da objednat z heureky 🙂