Láhev na pití do školky a na výlety. Máte tip?

1leny
8. čer 2023

Ahoj, dejte mi, prosím, tip na láhev na pití malé do školky a na výlety. Jde mi o to, aby nebyla křehká, netekla, aby byla dobře čistitelná a aby ji malá zvládla sama otevřít a zavřít. Díky 🌷

mama_mila
8. čer 2023

Nemám vyzkoušenou ve školce, ale tříletá má zdravou lahev, jsme s ní spokojení, neteče, jsou na ni náhradní součástky, myslím, že je i víc velikostí. Dá se koupit i termoobal

lovemusicsun
8. čer 2023

Zdravá láhev

jaja01k
8. čer 2023

Do školky jsme měli lahev Affenzahn.

kristyn86
8. čer 2023

My ted mame od Albi,ale rekla bych,ze pro trilete dite to jeste nebude ono. Predtim jsme meli z DM,se sportovnim uzaverem. Vydrzi vsechno,pady,nepekne zachazeni. Dite umi samo otevrit,zavrit,netekla.

1leny
autor
8. čer 2023

@mama_mila @lovemusicsun
Holky, je to třeba tahle? Radši se ujišťuju, protože nejdřív mi Google poslal na zdravelahve.cz a to je asi něco jiného 🤔

1leny
autor
8. čer 2023

@kristyn86 děkuju za tip, ta vypadá dobře! 🙂

vladienka
8. čer 2023

Nam sa viac osvedcila zdrava lahev ako z Dmka

petaov
8. čer 2023

Nám zdravá lahev tekla. Navíc se otevírá zuby, nebo rukou, což se mi nelíbilo. My máme do školky tuhle https://www.kuchynskepotreby.cz/lock-lock-oko-a... a pro staršího syna do školy mám z Decathlonu. Dobře se čistí.

mama_mila
8. čer 2023

@1leny ano to je ona

lovemusicsun
8. čer 2023

@1leny Ano, to je ona. Podle mě je super na mytí, jde i do myčky. Má široké hrdlo a neteče. Ty špuntíky se dají dokoupit, takže jakmile to dítě rozkouše, tak se dají vyměnit. Měli jsme lahve z DM, Avent, Tefal.. Ale tahle zdrava lahev se mi zdá nejlepší.

areh
8. čer 2023

Obě děti mají Zdravou láhev. Mladší od 2 let. Je to sportovní láhev. Líbil se mi design. 🙂 Dá se oddělat ten sosáček a umýt. Mají náhradní díly i u nás v papírnictví. To mi vyhovuje. 🙂

plamenek
9. zář 2023

Holky, zkusím navázat - lahve z Albi - máte některá zkušenost? Případně, kterou odtud doporučíte?