Monitor dechu, chůvička. Poradíte top?

jaydeep
10. kvě 2023

Prosím jsem těhule.. mamina již tří dětí, ale dost věcí se za tu dobu změnilo...
a vzhledem k tomu, že u nás v blízké rodině došlo na syndrom náhlého úmrtí kojence...
Chtěla bych monitor dechu na plínku, který je nej...? Podložku nechci, ta snímá když dítě spí v posteli s rodiči i rodiče, takže pro mě nepraktický...
Vzhledem k tomu, že žijeme v domku, tak bych chtěla i chůvičku s kamerou, máme dvě patra.. a chůvička, která by měla lepší dosah - skrz silnější zdi...

me_druhe_ja
10. kvě 2023

Monitor dechu neporadim, to jsem nepoužíval, ale chůvičky jsou za mě děsně předřazený. Já mám na obě děti Xiaomi kameru a za mě top. 🙂

martulka88
10. kvě 2023

@jaydeep Monitor neporadím, měli jsme půjčený z porodnice. My máme wifi kameru Viyu a maximální spokojenost. Synovi už bude 15 měs. a používáme ji rok denně.

zet83
11. kvě 2023

@martulka88 prosím, můžeš mi o tom napsat blíže? Nějak mě vůbec nenapadlo, že něco takového existuje. Zrovna jsem ve fázi, kdy budu objednávat jak monitor, tak jsem myslela, že chůvičky s kamerkou. Proč je toto lepší, či proč Ti více vyhovuje? Moc děkuji.

martulka88
11. kvě 2023

@zet83 Máme bblüv Viyu Dětská Wifi HD kamera. Velké plus, že je s nočním režimem, bereme ji i k rodičům. Máš možnost reproduktoru, že lze na prcka mluvit (to neděláme), nahrávat, máš kontrlu teploty a vlhkosti v místnosti či třeba senzor pohybu. Propojí se s aplikací v telefonu, takže to lze sdílet i např.s rodinou (moji rodiče denně na malého koukají, jelikož jsou 60km daleko nebo muž kouká v práci). Má to pro někoho nevýhodu, že to funguje jen skrze router a taky to propojení s mobilem/tabletem. A jediná nevýhoda, když by nešla elektřina, nelze ji samozřejmě použít. Některé kamery mají jak vysílač, co je u prcka, tak přijímač.

ivivi
11. kvě 2023

my teda mame monitor dechu do postylky, tak to neporadim. Ale mame kameru Tesla- takovou sedou kocku. Ale je i kralik. Staci pristup na net a je to🙂nocni videni, detekce pohybu, zvuku, lze nahravat, posouvat obraz, poslouchat zvuk.Je super, pouzivame kdyz jedeme pryc, tak abychom zkontrolovali kocoura😀😀