Širší boty za rozumnou cenu. Máte tip, kde koupit?

veru181
3. zář 2023

Měl byste prosím někdo typ, kde se dají koupit boty se širší špičkou za rozumnou cenu? Syn má širší nohu, obvykle nosí barefoot, ale když jsem viděla, jak dopadly po měsíci častého ježdění na odstrkovadle, ráda bych na tyto aktivity nějakou levnější alternativu 🙂

konidana
3. zář 2023

@veru181 cena versus kvalita a vydrz se nam osvedcila u sandalu keen (h2 newport-ty jsou nejsirsi) . Syn je nosi az 10 mesicu z roku. Ale prisly jsme na ne az kdyz mu bylo asi 6 let.

konidana
3. zář 2023

@veru181 jinak na odstrkovadlo se delaji nejake chranice na boty, kdyz je dite moc rasi...

mama_mila
3. zář 2023

@konidana díky za tip, zkusíme je příští rok, vypadají dobře 🙂

aspie83
3. zář 2023

@veru181 jsou i botky Keen Newport H2SHO 😉 dokonce mi proti sandálům přijdou lehčí 😉

cuuza
3. zář 2023

Jj, na odrážedla, kolobrndy a jiné srandy jedině keeny.

sigyn
3. zář 2023

Kupujeme dd stepky z druhé ruky za pa5r stovek. Většinou jsou v lepším stavu než u nás nové po jednom týdnu

j.a.n.i
3. zář 2023

@veru181 Ja to vyřešila tim, ze pres leto jezdily bosky, pak je ani v botech nenapadalo brzdit špičkami 😁

veronicka89
3. zář 2023

@veru181 mela jsem ted dd step batefoot boty kozene a fare sandale ...jezdime na koloodrazedle kazdy druhy den a vikend nekdy i hodku dve a boty nemaji nic...

Nema to odrazedlo spatne nastavene ? Ma i brzdu ? 🙂

konidana
3. zář 2023

@j.a.n.i no tak to ani omylem, bosy mely deti na odrazedlo jednoznacne zakaz. At si chodi bosy kdy a kde chteji, ale na odrazedlo fakt ne. Nechtela bych resit ty urazeny a ostrouhany prsty. Nase deti jsou odjakziva "trochu" zivejsi, takze by k tomu dozajista nekdy doslo. Na odrazedlech hraly honicky a jezdily co nejrychleji zkopce pres cele velke parkoviste...naboso fakt ne.

j.a.n.i
3. zář 2023

@konidana No, moje nemely a velmi rychle zjistily, co boli...

prejeta_zaba
3. zář 2023

Na léto keen nebo Nike sunray - mají gumový okop. Celoročky těžko říct, jakou má nohu. Jasně, že jsou znaky, podle kterých poznáš, že ta bota přežije víc - třeba ta vyšší guma okolo nebo celková bytelnost boty. Spíš bych buď vzala v bazaru a předem se s nimi za sezónu rozloučila a nebo bych na dítě fakt dupla, že dřít botami o zem nebude (a to říkám jako matka tří živých kousků - je fajn vést dítě i k tomu, že věci něco stojí a nejde ničit boty na počkání).

rejalin
3. zář 2023

Já boty odřené z koloodražedla opravuji touhle gumou. Naposledy mi takhle zničil bf holinky asi po měsíci, to fakt kupovat nové nebudu. Tohle drží super i na velké díry 🙂