Úzké kalhoty - kluk. Kde seženu?

xxbystrouska
22. lis 2023

Ahoj,
prosím o radu.
Značka: zoufalství narůstá 😅

Máme doma hubeneho skolkoveho kluka (vel 110) a sháním slušné kalhoty - chino, tmavé rifle....
Aktuálně ma nějaké dvoje z C&A z výprodeje (nyní mám podezření, že jsou dívčí), ale vyrůstá z nich a při objednání dalších slim fit jen o číslo větších, jsou mu všechny 3 typy, co jsem vzala na zkoušku giganticke v pase i po utažení té gumičky.
Zkusila jsem HM - stejný výsledek.
Holčičí věci jsou vesměs bez zapínání jen dzeginy, leginy, nebo s holcici nasivkou... (o hnědých chino kalhotech si asi nechám jen zdát)

Máte někdo prosím nějaký tip na klučičí kalhoty pro hubeňoury v podobné cenové relaci, ještě zkusím Zara, ale pak mé nápady končí.

Bydlíme na malém městě, takže jen eshopy. Syn stejně při nakupování u 3. zkoušené věci začne protestovat a začíná to být očistec pro všechny.

Děkuji 🙏

pampeliska1313
22. lis 2023

.

aspie83
22. lis 2023

@xxbystrouska máme úplně stejný problém 🙈 ale od někoho jsme dostali normálně zapínací úzké džíny z Kiku - Kiki & Koko a ty mu jediné opravdu sedí 🙏 jen tedy netuším, jestli je tam mají běžně, my je dostali...

veronicka89
22. lis 2023

Kik ma jedny dziny snad ta 140 kc uzke jako blazen ...a i takko ma nekdy fajn ...hm jen nektere uzke

pospis
22. lis 2023

já mám doma tří kluky. Všichni jsou jak reklama na hlad a kupujeme právě v HM.. většinou tyto. https://www2.hm.com/cs_cz/productpage.108926600...

miryp
22. lis 2023

Syn je velmi hubený a nosí skinny verze kalhot z HM, Nextu a KiKu (u KiKu ale musí zkoušet na místě, protože má vyšší nárt a ne všechny jejich úzké kalhoty dostane přes plosky).

martina0888
22. lis 2023

Syn je taky hubený a sedí mu značka Name it. Mají na About You nebo na Zootu.

mamikry
22. lis 2023

@xxbystrouska Nejuzsi kalhoty, co znam, ma Next. Ani jedno z mych deti se do nich nevejde. 😁 Uzke jsou i Name It, ale Next je v tohle prebornik.

xxbystrouska
autor
23. lis 2023

@pospis děkuji, ještě zkusím objednat tyto 💜

xxbystrouska
autor
23. lis 2023

@mamikry
@martina0888
@miryp
@veronicka89
děkuju opravdu MOC MOC vsem za tipy, odpoledne jdeme do kiku a když tak jdu objednavat 💜

kolunka
23. lis 2023

Včera jsem na našeho zizalaka brala v Pepcu, ale musím brát o velikost menší. Na délku mají rezervu dost.

jipe
24. lis 2023

@xxbystrouska syn už má větší velikost, ale sedí mu rifle z takka, nic hubenějšího jsem zatím nenašla

journals
24. lis 2023

Synovi celkem dobře sedí tyto https://www.lindex.com/cz/p/8628207-790-modra-d...
Není to ideál, ale v kombinaci měkké džíny a slim střih to nejlepší co jsem našla 🤯